'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:219) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Indeks urodzeń parafia Kobylin 1711

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1711

Indeks opracowała J. Garbowska

BAGIŃSKA Katarzyna, córka Jana i Marianny, urodzona w Kobylinie Kruszewie 21.11.1711.

BAGIŃSKA Marcjanna, córka Tomasza i Aleksandry Babińskiej, urodzona w Sikorach Bartyczkach 20.01.1711.

BOGATKO Florian, syn Szymona i Marianny, urodzony w Kobylinie Borzymach 05.04.1711.

CIBOROWSKA Marcjanna, córka Ludwika i Anny Ciechanowieckiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 09.11.1711.

CIBOROWSKA Marianna, córka Benedykta i Konstancji Ciborowskiej, urodzona w Ciborach, parafia Zawady 25.01.1711.

CIBOROWSKA Marianna, córka Elżbiety Sikorskiej, wdowy po Baltazarze, urodzona w Kobylinie Cieszymach 20.02.1711.

CIBOROWSKI Stanisław, syn Marcina i ? Dobkowskiej, urodzony w Sikorach Bartkowiętach 01.11.1711.

CZAJKOWSKA Helena, córka Bartłomieja przydomek Jurczyk i Doroty Łupińskiej, urodzona w Czajkach 05.09.1711.

DĄBROWSKA Krystyna, córka Jana i Agnieszki, urodzona w Wnorach 25.04.1711.

DĄBROWSKI Józef, syn Jakuba i Katarzyny Sikorskiej, urodzony w Kłoskach Świgoniach 15.03.1711.

DOBKOWSKA Katarzyna, córka Łukasza i Marianny Roszkowskiej, urodzona w Stypułkach Szymanach 02.08.1711.

DOBKOWSKI Władysław, syn Grzegorza i Agnieszki, urodzony w Stypułkach Szymanach 29.03.1711.

FRANKOWSKA Dorota, córka Franciszka i Katarzyny, urodzona 29.01.1711.

FRANKOWSKA Krystyna, córka Wojciecha i Katarzyny Kulikowskiej, urodzona w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 10.09.1711.

FRANKOWSKA Marcjanna, córka Wojciecha, urodzona w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 02.10.1711.

GARBOWSKA Agnieszka, córka Floriana i Ewy Maleszewskiej, urodzona w Garbowie Starym 08.01.1711.

GARBOWSKA Franciszka, córka Macieja przydomek Miklas i Marianny Garbowskiej, urodzona w Garbowie Starym 28.09.1711.

GARBOWSKA Marianna, córka Macieja i Małgorzaty Jankowskiej, urodzona w Garbowie Starym 09.11.1711.

GARBOWSKA Marianna, córka Wojciecha i Marianny Kobylińskiej, urodzona w Garbowie 22.02.1711.

GARBOWSKA Teresa, córka Andrzeja i Magdaleny, urodzona w Garbowie Nowym 02.10.1711.

GARBOWSKA Zofia, córka Jakuba i Ewy Wnorowskiej, urodzona w Stypułkach Koziołkach 17.05.1711.

GĄSSOWSKA Katarzyna, córka Józefa i Łucji Kropiewnickiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 25.04.1711.

GĄSSOWSKI Krzysztof, syn Kazimierza i Doroty Zaleskiej, urodzony 12.09.1711.

GRODZKA Marianna, córka Macieja i Doroty Jamiołkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 25.03.1711.

HERMANOWSKA Zuzanna, córka Jakuba i Zofii Milewskiej, urodzona w parafii Tykocin 01.09.1711.

HRYNIEWICKA Marianna, córka Jana i Zofii, urodzona w Kobylinie Latkach 03.09.1711.

IDŹKOWSKI Józef, syn Michała i Jadwigi Pogorzelskiej, urodzony w Kobylinie Pieniążkach 15.03.1711.

Jakub, włościanin, syn Macieja i Marianny, urodzony w Kobylinie Kruszewie 05.07.1711.

JAMIOŁKOWSKA Marianna, córka Tomasza i Zofii, urodzona w Stypułkach Koziołkach 22.11.1711.

JARMATOWSKA Marianna, córka Jakuba i Agnieszki, urodzona w Milewie Zabielnym 02.08.1711.

JAWOROWSKA Konstancja, córka Jana i Elżbiety Zaleskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 23.08.1711.

Józef, syn Michała, młynarza i Katarzyny, urodzony w Kłoskach 30.08.1711.

KAPICA Grzegorz, syn Franciszka i Elżbiety Targońskiej, urodzony w Kapicach Starej Wsi 11.03.1711.

KAPICA Łucja, córka Adama i Teresy Kropiewnickiej, urodzona w Kapicach Lipnikach 15.12.1711.

KAPICA Mateusz, syn Bartłomieja i Anny Napierowskiej, urodzony w Kobylinie Latkach 21.09.1711.

Katarzyna, córka Piotra i Jadwigi, urodzona w Wnorach 11.11.1711.

KIERZKOWSKI Kazimierz, syn Stanisława i Krystyny, urodzony w Kierzkach 24.02.1711.

KIERZKOWSKI Maciej, syn Szymona i Heleny Kłoskowskiej, urodzony w Kurzynach 24.02.1711.

KŁOSKOWSKA Agata, córka Bartłomieja i Jadwigi Stypułkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 17.02.1711.

KŁOSKOWSKA Anna, córka Macieja i Małgorzaty, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 16.07.1711.

KŁOSKOWSKA Konstancja, córka Kazimierza i Agnieszki Stypułkowskiej, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 28.10.1711.

KŁOSKOWSKI Łukasz, syn Piotra i Zofii Stypułkowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 17.10.1711.

KŁOSKOWSKI Piotr Jan, syn Wojciecha i Zofii Kuleszy, urodzony w Kłoskach 01.06.1711.

KŁOSKOWSKI Szymon, syn Macieja i Agnieszki Jamiołkowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 17.10.1711.

KOBYLIŃSKA Konstancja, córka Macieja i Doroty Kobylińskiej, urodzona w Kobylinie Pieniążkach 12.09.1711.

KOMATOWSKI Fabian, syn Jana i Anny Abrahamowny, urodzony w Frankach Piaskach 29.01.1711.

Konstancja, włościanka, córka Kazimierza, urodzona w Dobrochnach parafia Rutki 20.02.1711.

KOZŁOWSKI Kalikst, syn Franciszka i Marianny, urodzony w Kapicach Starej Wsi 04.10.1711.

KROPIEWNICKA Krystyna, córka Jakuba przydomek Smurło i Marianny, urodzona w Kropiewnicy 12.03.1711.

KROPIEWNICKA Teresa, córka Jana i Krystyny, urodzona w Kropiewnicy 19.11.1711.

KRUSZEWSKA Marianna, córka Macieja i Zuzanny, urodzona w Kłoskach Młynowiętach 22.02.1711.

KRZEWSKA Marcjanna, córka Ignacego i Zofii, urodzona w Kobylinie Cieszymach 05.11.1711.

KRZEWSKI Jan i Anna, bliźnięta, dzieci Marcina i Aleksandry, urodzone w Krzewie 21.06.1711.

KURZYNA Andrzej, syn Jakuba i Katarzyny, urodzony w Kurzynach 01.12.1711.

KURZYNA Jacenty, syn Jana i Zofii, urodzony w Garbowie Starym 05.08.1711.

KURZYNA Paweł, syn Kazimierza i Teresy Ciborowskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 11.01.1711.

KURZYNA Teresa, córka Franciszka i Konstancji, urodzona w Garbowie Nowym 28.10.1711.

LEŚNIEWSKA Magdalena, córka Kazimierza i Jadwigi Frankowskiej, urodzona w Leśniewie 22.07.1711.

LEŚNIEWSKI Jakub, syn Wojciecha przydomek Bawół i Zofii Wnorowskiej, urodzony w Leśniewie Borkach 29.04.1711.

LEŚNIEWSKI Walenty, syn Pawła i Agaty, urodzony w Leśniewie 02.02.1711.

ŁAPIŃSKA Franciszka, córka Andrzeja i Marianny, urodzona w Zambrzycach, parafia Rutki 05.02.1711.

ŁAPIŃSKA Katarzyna, córka Piotra i Jadwigi, urodzona w Garbowie Starym 07.11.1711.

MACKOWSKA Dorota, włościanka, córka Józefa i Marianny, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 06.01.1711.

Magdalena, włościanka, córka Piotra, urodzona w Kobylinie Kuleszkach 22.07.1711.

MAKOWSKI Michał, syn Adama i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Makowie 14.09.1711.

MAKOWSKI Wojciech, syn Walentego i Marianny, urodzony w Makowie 09.04.1711.

MALESZEWSKA Konstancja, córka Jakuba i Agnieszki Łaskiej, urodzona w Maleszewie, parafia Zawady 30.04.1711.

MALESZEWSKI Andrzej, syn Ambrożego i Anny Milewskiej, urodzony w Kobylinie Cieszymach 29.11.1711.

MALESZEWSKI Maciej, syn Jana i Petroneli, urodzony w Targoniach, parafia Zawady 24.02.1711.

MILEWSKI Bartłomiej, syn Stanisława i Marianny, urodzony w Sikorach Bartyczkach 19.08.1711.

MILEWSKI Jan, syn Baltazara i Anny, urodzony w Milewie Żółtkach 19.06.1711.

MILEWSKI Sylwester, syn Jana i Anastazji, urodzony w Milewie Zabielnym 27.12.1711.

MYSTKOWSKI Wawrzyniec, syn Stanisława i Doroty Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Wypychach 09.08.1711.

NIECIECKI Szymon, syn Jana i Zofii Milewskiej, urodzony w Kapicach 17.10.1711.

NIECISZEWSKI Szymon, syn Jana i Ewy Zambrzyckiej, urodzony w Zambrzycach, parafia Rytki 17.10.1711.

PERKOWSKA Marianna, córka Józefa i Katarzyny Pogorzelskiej, urodzona w Kierzkach 02.02.1711.

PISZCZATOWSKA Katarzyna, córka Ignacego i Marianny Rzący, urodzona w Piszczatach Piotrowiętach 27.04.1711.

PISZCZATOWSKI Maciej, syn Macieja i Jadwigi, urodzony w Piszczatach 02.02.1711.

PISZCZATOWSKI Maciej, syn Sebastiana i Elżbiety, urodzony w Piszczatach 24.02.1711.

PISZCZATOWSKI Michał, syn Franciszka i Krystyny Piszczatowskiej, urodzony w Piszczatach 27.09.1711.

PISZCZATOWSKI Piotr, syn Tomasza i Marianny, urodzony w Piszczatach Tusikach 12.06.1711.

PISZCZATOWSKI Szymon, syn Antoniego i Marianny Stypułkowskiej, urodzony w Piszczatach Tusikach 11.10.1711.

PISZCZATOWSKI Walenty, syn Grzegorza i Jadwigi, urodzony w Piszczatach 02.02.1711.

POGORZELSKI Antoni, syn Macieja i Agaty, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 20.01.1711.

POGORZELSKI Mateusz, syn Stanisława i Katarzyny Pogorzelskiej, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 04.01.1711.

POGORZELSKI Mikołaj, syn Michała i Petroneli, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 04.12.1711.

POGORZELSKI Paweł, syn Michała i Petroneli, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 06.01.1711.

POGORZELSKI Stanisław, syn Jana i Zuzanny, urodzony w Kobylinie Pogorzałkach 18.11.1711.

SĘK Stanisław, syn naturalny, urodzony w Sikorach Janowiętach 30.08.1711.

SIKORSKA Aleksandra, córka Piotra i Marianny Zaleskiej, urodzona w Sikorach Janowiętach 28.10.1711.

SIKORSKA Konstancja, córka Jana i Katarzyny, urodzona w Piszczatach 16.02.1711.

SIKORSKI Szymon, syn Wojciecha i Marianny Sawickiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 31.10.1711.

SIKORSKA Rozalia, córka Stanisława i Marianny, urodzona w Milewie Zabielnym 26.01.1711.

SOBOLEWSKI Walenty, syn Jana i Anny, urodzony w Garbowie Nowym 02.02.1711.

STARZYŃSKA Katarzyna, córka Józefa i Marianny, urodzona w Kobylinie Kruszewie 09.11.1711.

STYPUŁKOWSKA Anna, córka Baltazara i Marianny Stypułkowskiej, urodzona w Leśniewie Borkach 24.06.1711.

STYPUŁKOWSKI Jakub, syn Andrzeja i Teresy, urodzony w Stypułkach Koziołkach 13.07.1711.

STYPUŁKOWSKI Paweł, syn Piotra i Konstancji, urodzony w Stypułkach 29.01.1711.

ŚWIĄTKOWSKA Rozalia, córka Wawrzyńca i Barbary Babińskiej, urodzona w Świątkach, parafia Rutki 09.10.1711.

TARGOŃSKI Jan, syn Wawrzyńca i Agnieszki Pieniążkownej, urodzony w Targoniach Witach 17.05.1711.

TARGOŃSKI Krzysztof, syn Kazimierza i P. Babińskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 27.03.1711.

TARGOŃSKI Wojciech, syn Piotra przydomek Chromik i Agaty Targońskiej, urodzony w Targoniach Witach, parafia Zawady 27.03.1711.

TRUSKOLASKA Katarzyna, córka Pawła i Petroneli, urodzona w Kierzkach 14.02.1711.

WARPECH Benedykt, syn Wojciecha, urodzony w Makowie 20.03.1711.

WNOROWSKA Agata, córka Andrzeja i Konstancji, urodzona w Wnorach 29.01.1711.

WNOROWSKA Aleksandra, córka Filipa i Marianny, urodzona w Wnorach Starej Wsi 15.03.1711.

WNOROWSKA Jadwiga, córka Grzegorza i Ludwiki, urodzona w Wnorach Kuzelach 02.10.1711.

WNOROWSKA Katarzyna, córka Adama i Krystyny, urodzona w Wnorach Wandach 01.11.1711.

WNOROWSKA Małgorzata, córka Sebastiana i Katarzyny Wnorowskiej, urodzona w Wnorach Wandach 05.07.1711.

WNOROWSKA Marianna, córka Felicjana i Konstancji, urodzona w Wnorach Wypychach 01.01.1711.

WNOROWSKA Marianna, córka Zachariasza i Agaty, urodzona w Wnorach Kuzelach 24.02.1711.

WNOROWSKI Jan, syn Tomasza i Krystyny Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 31.12.1711.

WNOROWSKI Marcin, syn Walentego i Doroty, urodzony w Wnorach Wypychach 14.09.1711.

WNOROWSKI Tomasz, syn Jakuba i Jadwigi, urodzony w Wnorach Starej Wsi 22.12.1711.

ZACHODZY Jan, syn Kazimierza i Agnieszki, urodzony w Wnorach Kuzelach 16.06.1711.

ZACHODZY Marcin, syn Józefa, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 01.11.1711.

ZACHODZY Marianna, córka Macieja i Katarzyny, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 10.08.1711.

ZACHODZY Marianna, włościanka, córka Marianny, urodzona w Milewku Leśnym 19.07.1711.

ZACHODZY Zofia, córka Marcina i Katarzyny, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 23.05.1711.

ZALESKA Katarzyna, córka Jakub i ? Rzędzian, urodzona w Kapicach 16.11.1711.

ZALESKA Krystyna, córka Walentego przydomek Grzesieniak i Elżbiety Sikorskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 30.04.1711.

ZALESKA Marcjanna, córka Wojciecha i Marianny Sikorskiej, urodzona w Zalesiu Łabędzkim 04.01.1711.

ZALESKI Antoni, syn Wojciecha i Aleksandry Kurzyny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 07.06.1711.

ZALESKI Hilary, syn Macieja i Doroty Bajkowskiej, urodzony w Sikorach Janowiętach 04.01.1711.

ZALESKI Jan, syn Bartłomieja i Marianny Kobylińskiej, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 21.06.1711.

ZALESKI Józef, syn Stanisława i Marcjanny, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 15.03.1711.

ZALESKI Wojciech, syn Andrzeja i Katarzyny Zaręby, urodzony w Milewie Zabielnym 12.04.1711.

ZAMBRZYCKI Maciej, syn Marcina i Zofii, urodzony w Zambrzycach Kapustach, parafia Rutki 24.02.1711.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 193 gości