'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ng' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ; ?> .string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:350) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:350) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:350) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1781

postheadericon Indeks urodzeń parafia Jabłonka 1781

Agnieszka, córka Grzegorza i Magdaleny, urodzona w Kamiance 14.04.1781.

Antoni, włościanin, syn Baltazara i Tekli, urodzony w Wierzbowie, parafia Zambrów 11.06.1781.

ANTONIAK Marianna, włościanka, córka Wincentego i Klary, urodzona w Tyborach Wólce 01.07.1781.

Apolonia, córka Marianny Kozłowny, urodzona w Krajewie Białym, parafia Zambrów 12.02.1781.

BARTCZUK Marianna, włościanka, córka Augusta i Franciszki, urodzona w Mioduszach Litwie 02.04.1781.

BIAŁA Magdalena, córka Kazimierza i Heleny Wińskiej, urodzona w Miodusach Wielkich 22.07.1781.

BRAJCZEWSKA Helena, córka Jana i Łucji Zarembianki, urodzona w Zarembach Święszkach, parafia Rosochate 23.05.1781.

CHMIELEWSKI Marcin, syn Macieja i Scholastyki Zaręby, urodzony Zarembach Krtękach 11.11.1781.

DĄBROWSKI Wojciech, syn Grzegorza i Marianny, urodzony w Tyborach Wólce 22.04.1781.

DMOCHOWSKA Marcjanna, córka Stanisława i Franciszki Święckiej, urodzona w Święcku Wólce Gołej, parafia Dąbrowa 23.09.1781.

DMOCHOWSKA Marianna, córka Małgorzaty, urodzona w Krajewie Białym, parafia Zambrów 30.03.1781.

FASZCZA Antonina, córka Stanisława i Józefaty, urodzona w Faszczach Jabłoni, parafia Kołaki 14.01.1781.

GABRIELCZYK Antonina, córka Józefa i Rozalii, urodzona w Brajczewie 13.06.1781.

GĄSIOR Marianna, włościanka, córka Kazimierza i Katarzyny, urodzona w Wdziękoniu Wielkim, parafia Zambrów 02.09.1781,

GODLEWSKI Karol, syn Ignacego i Kunegundy Godlewskiej, urodzony w Łosiach, parafia Zambrów w roku 1775, chrzest 14.06.1781.

JABŁOŃSKI Józef, syn Zachariasza i Katarzyny Faszczanki, urodzony w Jabłonce Świerczewie 15.03.1781.

JĘDRZEJCZUK Marcjanna, córka Pawła i Marianny, urodzona w Tyborach Wólce 18.03.1781.

Joanna, włościanka, córka Sebastiana i Marianny, urodzona w Tyborach Wólce 30.08.1781.

KACZUK Krystyna, włościanka, córka Michała i Katarzyny, urodzona w Tyborach Wólce 03.05.1781.

KACZYŃSKA Julianna Kunegunda, córka Walentego i Katarzyny, urodzona w Skarzynie Abrahamach 27.02.1781.

KALINOWSKI Franciszek, syn Marcina i Marcjanny, urodzony w Tyborach Kamiance 08.04.1781.

Katarzyna, włościanka, córka Stanisława i Ewy, urodzona w Tyborach Wólce 02.05.1781.

Katarzyna, włościanka, córka Stanisława i Marianny, urodzona w Wierzbowie, parafia Zambrów 19.04.1781.

Klara, włościanka, córka Wojciecha i Barbary, urodzona w Tyborach Wólce 19.08.1781.

KRAJEWSKA Joanna, córka Wawrzyńca i Barbary Kołakowskiej, urodzona w Krajewie Ćwikłach, parafia Kołaki 29.05.1781.

KRAJEWSKA Marianna, córka Izaaka i Marianny Krajewskiej, urodzona w Krajewie Białym, parafia Zambrów 20.03.1781.

KRASSOWSKI Kacper, syn Walentego i Zofii Mościckiej, urodzony w Miodusach Perkach 04.01.1781.

KRASSOWSKI Tomasz, syn Józefa i Marianny Niewiarowskiej, urodzony w Miodusach Stasiowiętach 12.12.1781.

KRASZEWSKA Kunegunda, córka Antoniego i Franciszki, urodzona w Miodusach Wielkich 29.07.1781.

KRASZEWSKI Antoni, syn Rocha i Barbary Remiszewskiej, urodzony w Miodusach Kęsach 12.06.1781.

KULESZA Konstancja, córka Wojciecha i Franciszki Krajewskiej, urodzona w Krajewie Białym, parafia Zambrów 12.11.1781.

KULESZA Stefan Dominik, syn Walentego i Urszuli Tyborowskiej, urodzony w Remiszewie Zegadłach, parafia Kołaki 03.08.1731.

ŁUNIEWSKI Jan, syn Kazimierza i Kunegundy Sutkowskiej, urodzony w Wiśniówku, parafia Dąbrowa Wielka 04.02.1781.

MARCINOWSKA Anna, włościanka, córka Rocha i Marianny, urodzona w Faszkach? Parafia Zambrów 17.05.1781.

Michał, włościanin, syn Bartłomieja i Petroneli, urodzony w Miodusach Stoku 30.09.1781.

Mikołaj, włościanin, syn Jakuba i Marianny, urodzony w Tyborach Olszewie 09.12.1781.

MIODUSZEWSKA Marianna, córka Jana Alberta i Agnieszki Uszyńskiej, urodzona w Remiszewie Zegadłach parafia Kołaki 02.08.1781.

MIODUSZEWSKA Marianna, córka Ludwika i Marcjanny, urodzona w Kęsach Miodusach 30.08.1781.

MIODUSZEWSKA Marianna, córka Marcina i Apolonii Dąbrowskiej, urodzona w Miodusach Michałowiętach 23.09.1781,

MIODUSZEWSKI Julian, syn Marcina i Marianny Zarembianki, urodzony w Miodusach Stoku 18.04.1781.

MIODUSZEWSKI Kajetan, syn Kazimierza i Franciszki Zakrzewskiej, urodzony w Mioduszach Stoku 30.12.1781.

MIODUSZEWSKI Piotr, syn Stefana i Justyny Mościckiej, urodzony w Stoku Miodusach 26.04.1781.

MOŚCICKA Antonina Małgorzata, córka Tomasza i Franciszki Kulikowskiej, urodzona w Tyborach Żochach 12.06.1781.

MOŚCICKA Scholastyka, córka Mikołaja i Franciszki Podbielskiej, urodzona w Miodusach Wielkich 13.02.1781.

MOŚCICKI Wojciech Grzegorz, syn Antoniego i Urszuli Brulińskiej, urodzony w Remiszewie Zegadłach, parafia Kołaki 24.04.1781.

NIEWIAROWSKA Apolonia, córka Rocha i Marianny Mystkowskiej, urodzona w Miodusach Stoku 08.02.1781.

NIEWIAROWSKI Wojciech, syn Tomasza i Konstancji Krajewskiej, urodzony w Jabłonce Świerczewie 05.03.1781.

OŁDAKOWSKI Jan, syn Macieja i Joanny Uńdowskiej, urodzony w Tyborach Żochach 10.07.1781.

ORŁOWSKA Urszula, córka Tomasza i Franciszki, urodzona w Jabłonce Świerczewie 22.10.1781.

PARAFIŃCZUK Jakub, włościanin, syn Józefa i Ewy, urodzony w Miodusach Litwie 20.07.1781.

PARAFIŃCZUK Marianna, włościanka, córka Marcina i Marianny, urodzona w Tyborach Kamiance 19.08.1781.

PARAFIŃCZUK Stanisław Kostka, syn Krzysztofa i Kunegundy, urodzony w Miodusach Litwie 25.11.1781.

Paweł, włościanin, syn Walentego i Barbary, urodzony w Wiśniówku, parafia Dąbrowa Wielka 11.01.1781.

PIEKUTOWSKA Ewa, córka Kazimierza i Małgorzaty Mościckiej, urodzona w Miodusach Wielkich 18.12.1781.

REMISZEWSKI Wincenty, syn Stanisława i Kunegundy Zaleskiej, urodzony w Remiszewie Zegadłach, parafia Kołaki 05.04.1781.

Rozalia Jozefata, włościanka, córka Ludwika i Łucji, urodzona w Jabłonce Świerczewie 24.08.1781.

SAMSONIUK Katarzyna, włościanka, córka Wojciecha i Zofii, urodzona w Jabłonce Świerczewie 06.03.1781.

SKARZYŃSKA Aneta, córka Pawła i Ludwiki Niedźwiedzkiej, urodzona w Skarzynie Starym, parafia Rosochate 21.10.1781.

SKARZYŃSKA Ewa, córka Wojciecha i Anieli, urodzona w Skarzynie, parafia Rosochate 29.08.1781.

SKARZYŃSKA Marianna, córka Franciszka i Magdaleny Gołaszewskiej, urodzona w Zarembach Święszkach, parafia Rosochate 10.08.1781.

SKARZYŃSKI Antoni, syn Franciszka i Katarzyny Laskowskiej, urodzony w Skarzynie, parafia Rosochate 14.06.1781.

SKARZYŃSKI Lucjan, syn Piotra i Rozalii Tyborowskiej, urodzony w Tyborach Żochach 12.10.1781.

Stanisław, włościanin, syn Macieja i Moniki, urodzony w Tyborach Trzciance 20.11.1781.

ŚWIĘCKA Balbina, córka Jacentego i Rozalii Skarzyńskiej, urodzona w Święcku Wólce Kosmatej, parafia Dąbrowa 08.04.1781.

ŚWIĘCKA Konstancja, córka Kazimierza przydomek Dziubasz i Barbary Mioduszewskiej, urodzona w Święcku Wólce Gołej, parafia Dąbrowa Wielka 15.11.1781.

ŚWIĘCKI Jan, syn Petroneli, urodzony w Rembiszewie Studziankach, parafia Kołaki 22.10.1781.

ŚWIĘCKI Jan Mikołaj, syn Wojciecha i Anny Gołaszewskiej, urodzony Święcku Wólce Gołej, parafia Dąbrowa 25.06.1781.

Tadeusz, włościanin, syn Stanisława i Brygidy, urodzony w Tyborach Wólce 29.03.1781.

Teresa, włościanka, córka Wawrzyńca i Ewy, urodzona w Tyborach Trzciance 25.04.1781.

Tomasz Jakub, włościanin, syn Franciszka i Cecylii, urodzony w Wierzbowie, parafia Zambrów 17.12.1781.

TYBOROWSKI Jan Piotr, syn Gabriela i Wiktorii Dąbrowskiej, urodzony w Tyborach Momotach 08.07.1781.

USZYŃSKA Anastazja, córka Konstantego i Joanny Tyborowskiej, urodzona w Uszach Tyborach, parafia Kulesze 25.12.1781.

USZYŃSKI Felicjan, syn Piotra i Magdaleny Faszczanki, urodzony w Jabłonce Świerczewie 14.06.1781.

WOJCIAK Joanna, włościanka, córka Karola i Marianny, urodzona w Brajczewie, parafia Rosochate 24.05.1781.

WOJCIESZUK Joanna, córka Benedykta i Marcjanny, urodzona w Borutach Goskach, parafia Rosochate 27.12.1781.

WOTORSKI Walenty, syn Urbana i Barbary, urodzony w Kamiance 11.02.1781.

WYSZOMIRSKI Seweryn, syn Franciszka i Magdaleny Zarembianki, urodzony w Krajewie Białym, parafia Zambrów 09.01.1781.

ZALESKA Aniela, córka Michała i Katarzyny Zaleskiej, urodzona w Szczodruchach, parafia Kołaki 28.12.1781.

ZALESKA Joanna, córka Wojciecha i Katarzyny Jabłońskiej, urodzona w Szczodruchach Zalesiu, parafia Kołaki 21.10.1781.

ZALESKA Marianna, córka Zachariasza i Marcjanny Kossakowskiej, urodzona w Miodusach Wielkich 16.12.1781.

ZAREMBA Antoni, syn Jana i Konstancji, urodzony w Wdziękoniu, parafia Zambrów 14.01.1781.

ZAREMBA Antoni, syn Mikołaja i Marianny Święckiej, urodzony w Zarembach Święszkach, parafia Rosochate 03.06.1781.

ZAREMBA Grzegorz, syn Marcina i Marianny Uszyńskiej, urodzony w Zarembach Kromkach, parafia Rosochate 11.03.1781.

ZAREMBA Katarzyna, córka Macieja i Franciszki Kossakowskiej, urodzona w Zarembach Krtękach, parafia Rosochate 02.06.1781.

ZAREMBA Marianna, córka Macieja i Julianny Uszyńskiej, urodzona w Mioduszach Kęsach 16.12.1781.

ZAREMBA Piotr Paweł, syn Juliana i Marianny Dąbrowskiej, urodzony w Miodusach Wielkich 01.07.1781.

ZAREMBA Stefan, syn Franciszka i Anieli Niewierowskiej, urodzony w Zarembach Krtękach, parafia Rosochate 26.12.1781.

ZBRZEŹNA Kunegunda, włościanka, córka Cypriana i Teresy, urodzona w Wiśniówku, parafia Dąbrowa 30.07.1781.

ŻOCHOWSKA Katarzyna, córka Bartłomieja i Marianny Szymborskiej, urodzona w Żochach 01.11.1781.


 
Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości