ing' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:128) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Indeks urodzeń parafia Kobylin 1713

postheadericon Indeks urodzeń parafia Kobylin 1713

Indeks opracowała J. Garbowska

BANASZEWSKI Piotr, włościanin, syn Stanisława i Doroty Piszczatowskiej, urodzony w Piszczatach 02.07.1713.

Bartłomiej, włościanin, syn Franciszka i Marianny, urodzony w Kapicach 26.08.1713.

BOROWSKI Piotr, syn Michała i Anny Łady, urodzony w Kobylinie 03.08.1713.

CHRABOWSKI Stefan, syn Piotra i Jadwigi, urodzony w Wnorach Kuzelach 05.09.1713.

CIBOROWSKA Marianna, córka Ludwika i Anny Ciborowskiej, urodzona w Kobylinie Kruszewie 02.07.1713.

CZAJKOWSKI Ludwik, syn Grzegorza i Marianny Makowskiej, urodzony w Czajkach 05.02.1713.

CZAJKOWSKI Stanisław, syn Bartłomieja, urodzony w Czajkach 17.11.1713.

DĄBROWSKI Stefan, syn Jana i Aleksandry Zambrzyckiej, urodzony w Wnorach Starej Wsi 14.12.1713.

FRANKOWSKI Tomasz, syn Grzegorza i Katarzyny Kulikowskiej, urodzony w Frankach Chrościelach ( Dąbrowie ) 30.12.1713.

GARBOWSKI Marcin, syn Franciszka przydomek Żylak i Zofii Łapińskiej, urodzony w Garbowie Starym 02.11.1713.

GARBOWSKI Wawrzyniec, syn Pawła przydomek Smaluga i Marianny Garbowskiej, urodzony w Stypułkach Koziołkach 16.08.1713.

HERKIEWICZ Adam, syn Jana, rzemieślnika i Jadwigi Kramkowianki, urodzony w Kobylinie 17.12.1713.

Jan Antoni, brak nazwiska, syn Aleksandra i Cecylii, urodzony w Milewie Leśnym 09.03.1713.

KAPICA Walenty Kazimierz, syn Macieja i Krystyny Kulikowskiej, urodzony w Kapicach Żółtkach 16.02.1713.

KŁOSKOWSKI Franciszek, syn Wawrzyńca i Doroty Kruszewskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 12.10.1713.

KŁOSKOWSKI Marcin, syn Wojciecha przydomek Dejko i Zofii Kłoskowskiej, urodzony w Kłoskach Młynowiętach 17.11.1713.

KOBYLIŃSKI Andrzej, syn Dominika i Teresy Targońskiej, urodzony w Kobylinie 30.12.1713.

KOBYLIŃSKI Marcin, syn Szymona i Marianny Kobylińskiej, urodzony w Kobylinie Cieszymach 17.11.1713.

KOBYLIŃSKI Stefan, syn Jana przydomek Szymańczuk i Zofii, urodzony w Zalesiu Łabędzkim 01.01.1713.

KORZENIECKA Marianna, włościanka, córka Jakuba, urodzona w Kobylinie Cieszymach 24.03.1713.

KRUSZEWSKI brak imienia, dziecko Macieja i Zuzanny, urodzone 15.01.1713.

KRUSZEWSKI Jan, syn Tomasza i Marianny Ołtarzewskiej, urodzony w Kobylinie Kruszewie 10.06.1713.

KRZEWSKI Ignacy, syn Piotra i Marianny Ciborowskiej, urodzony w Sikorach Bartyczkach 29.01.1713.

KURZYNA Adam, syn Jana i Zofii, urodzony w Garbowie Starym 09.03.1713.

KURZYNA Jan, syn Sebastiana i Elżbiety Sikorskiej, urodzony w Piszczatach Kończanach 25.05.1713.

LEŚKIEWICZ Agnieszka, córka Szymona i Teofili z Waniewa, urodzona w Makowie 10.01.1713.

LEŚNIEWSKI Grzegorz, syn Jana i Justyny Choińskiej, urodzony w Kropiewnicy 11.03.1713.

ŁAPIŃSKI Grzegorz, syn naturalny Małgorzaty, urodzony w Garbowie Starym 12.03.1713.

MAKOWSKI Antoni, syn Adama i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Makowie 18.09.1713.

MAKOWSKI Jan Antoni, syn Adama i Aleksandry, urodzony w Makowie 28.12.1713.

Mateusz, włościanin, syn Wojciecha i Magdaleny, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 17.09.1713.

MICHALUK Marianna, córka Wojciecha i Krystyny, urodzona w Sikorach 28.02.1713.

MILEWSKA Krystyna, córka Kazimierza i Anny Kapicy, urodzona w Milewie Żółtkach 01.05.1713.

MILEWSKA Marianna, córka Jana i Anastazji Milewskiej, urodzona w Milewie 26.02.1713.

MILEWSKI Antoni, syn Jana i Eufrozyny Kulikowskiej, urodzony w Kobylinie 24.08.1713.

MOJKOWSKI Jan, syn Pawła i Marianny Jamiołkowskiej, urodzony w Mojkach 31.12.1713.

NIECIECKI Tomasz, syn Jana i Zofii Milewskiej, urodzony w Kapicach 30.12.1713.

PISZCZATOWSKI Franciszek, syn Ignacego i Marianny Rzący, urodzony w Piszczatach Piotrowiętach 01.10.1713.

PISZCZATOWSKI Tomasz, syn Marcina i Marianny Piszczatowskiej przydomek Dziura, urodzony w Piszczatach Kończanach 07.03.1713.

POGORZELSKA Katarzyna, córka Macieja i Zofii, urodzona w Kobylinie Pogorzałkach 26.03.1713.

ROSZKOWSKA Agnieszka, córka Wojciecha i Ewy Kropiewnickiej, urodzona w Kropiewnicy 29.01.1713.

RYKOWSKI Mateusz, syn Józefa, organisty i Katarzyny Żebrowskiej, urodzony w Kobylinie 18.09.1713.

SAKOWSKI Mateusz, włościanin, syn Macieja i Jadwigi Turykacznki, urodzony w Kobylinie Kuleszkach 18.09.1713.

SIKORSKI Jan, syn Adama i Zofii Sikorskiej, urodzony w Sikorach Piotrowiętach 25.05.1713.

SIKORSKI Wawrzyniec, syn Józefa i Marianny Milewskiej przydomek Tatko, urodzony w Milewie Zabielnym 06.08.1713.

STYPUŁKOWSKI Piotr, syn Marcina i Marianny Piszczatowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 30.12.1713.

STYPUŁKOWSKI Sebastian, syn Marcina przydomek Szczepanik i Marianny Piszczatowskiej, urodzony w Stypułkach Święchach 21.01.1713.

Tomasz, syn Stanisława, urodzony w Kruszewie 31.12.1713.

Walenty, syn Macieja i Doroty Mrozowej, urodzony w Stypułkach Szymanach 13.02.1713.

WARPECH Paweł, imię ojca nieczytelne i Małgorzaty, urodzony w Sikorach Pawłowiętach 15.01.1713.

WNOROWSKA Brygida i Marianna, bliźnięta, córki Pawła i Marianny Wnorowskiej, urodzone w Wnorach Wandach 30.01.1713.

WNOROWSKA Krystyna, córka Zachariasza i Agnieszki Wnorowskiej, urodzona w Wnorach Kuzelach 27.02.1713.

WNOROWSKI Jakub, syn Wojciecha przydomek Pławacz i Marianny Pławaczowej, urodzony w Wnorach Kuzelach 09.07.1713.

WNOROWSKI Marcin, syn Jakuba i Teresy Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 02.11.1713.

WNOROWSKI Stanisław, urodzony w Wnorach Kuzelach 19.11.1713.

WNOROWSKI Szymon, syn Wawrzyńca i Anny, urodzony w Wnorach Kuzelach 27.10.1713.

WNOROWSKI Szymon Juda, syn Adama i Krystyny Wnorowskiej, urodzony w Wnorach Wandach 26.10.1713.

ZACHODZY Faustyn, syn Marianny, urodzony w Czajkach 08.02.1713.

ZACHODZY Grzegorz, syn Grzegorza i Reginy, urodzony w Kapicach 07.03.1713.

ZACHODZY Stanisław, syn Andrzeja i Zofii, urodzony w Sikorach 14.05.1713.

ZACHODZY Walenty, włościanin, syn Kazimierza i Agnieszki, urodzony w Wnorach Kuzelach 05.02.1713.

ZALESKI Paweł, syn Ludwika i Anny Rzędzian, urodzony w Sikorach 08.01.1713.

ZAMBRZYCKA Franciszka, córka Kazimierza i Urszuli Latkownej, urodzona w Wnorach Wypychach 03.10.1713.

ZAMBRZYCKA Konstancja, córka Stanisława i Katarzyny Krawiowej, urodzona w Kobylinie 17.10.1713.



 
Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości