'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:274) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:274) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:274) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Metryki szlacheckie parafia Jeziorka 1657 - 1800

postheadericon Metryki szlacheckie parafia Jeziorka 1657 - 1800

 

Opracowano na podstawie publikacji autorstwa Mieczysława Siekiel Zdzienickiego " Rejestr Metryk Szlacheckich Powiatu Grójeckiego", zeszyt 5, parafia Jeziorka. Kalisz 1937.

ADAMKIEWICZ Wiktor Ignacy, syn Błażeja i Brygidy Pszczółkowskiej, chrzest 01.09.1738. Chrzestni: Agnieszka z Krzemińskich Winklerowa skarbnikowa owrucka i Antoni Sobeski służący jej.

BAGIEŃSKI Wojciech i Stanisław Antoni, rodzeństwo, dzieci Antoniego i Marianny Oberdowskiej, chrzest 20.04.1736. Chrzestni: Paweł i Helena Bagieńscy.

BERNATZ Karol z Anną Lindzianką, ślub 21.02.1800. Świadkowie: Ignacy Domański i Antoni Żółtowski podkomrzyc.

BIELICKA Teresa, córka Marcina i Katarzyny, chrzest 01.09.1679. Chrzestni: Jan Wyszyński i Wiktoria Przedworska.

BIELSKI Wojciech z Anną Łaszowiczową z Wólki Grabskiej, ślub 24.11.1676. Świadkowie: Michał Maciej Bielski i Stanisław Górski.

BIERKOWSKI Józef z parafii Ludkówka z Marianną Golędzinowską, ślub 09.11.1795. Świadkowie: Antoni Siemieński i Seweryn Turobojski.

BILSKA Dorota, córka Walentego i Ewy Grotowskiej, chrzest 29.01.1758.

BILSKI Stanisław, syn Walentego i Ewy Grotowskiej, chrzest 10.05.1752. Chrzestni: Józef Staniszewski z Rudy i Anna Ślaska teściowa jego.

BILSKI Walenty z Ewą Grotowską wdową, ślub 09.09.1751.

BŁAŻEJEWSKA Helena, córka Wojciecha i Marianny, chrzest 29.02.1784. Chrzestni: Zygmunt Jabłoński i Petronela Dutkiewiczówna.

BŁAŻEJEWSKI Józef z Urszulą ze Staniszewskich Zdzieszulską wdową, ślub 27.01.1742. Świadkowie: Jan Staniszewski komornik czerski, Walerjan Ślaski, Adam Stawski i Anna Stawska.

BOGDANOWICZ Piotr, syn Jana i Marianny, chrzest 19.05.1743. Chrzestni: Łukasz Chylicki i Marianna Popławska.

BOJANOWSKI Grzegorz z parafii Grójec z Agnieszką Kwiatkowską sive Bakalarczanką z Jeziorki, ślub 27.11.1710.

BOLKOWSKA Katarzyna, córka Jana i Anny, chrzest 19.11.1662. Chrzestni: Agnieszka Czajkowska.

BOLKOWSKA Marianna, córka Jana i Anny, chrzest 08.08.1666. Chrzestni: Zofia Gośniewska.

BONIECKA Marianna, córka Walentego i Konstancji, chrzest 19.04.1671. Chrzestni: Franciszek Staniszewski i Marianna Sypińska z Sadkowa.

BONIECKI Adam Roch, syn Wawrzyńca i Ewy, chrzest 22.03.1748. Chrzestni: Jakub Stokowski z Osieczka i Joanna z Zaleskich Bystrzycka z Uleńca.

BONIECKI Andrzej, syn Walentego i Konstancji, chrzest 30.11.1667. Chrzestni: Jan Komorowski z Komorowa i Zuzanna Wyszyńska z Jeziory.

BONIECKI Maksymilian, syn Walentego i Konstancji, chrzest 15.10.1669. Chrzestni: Władysław Rossochowski i Zofia Gajewska.

BONIECKI Walerian, syn Remigjana i Jadwigi, chrzest 03.02.1678. Chrzestni: Marcin Franciszek Papliński i Helena Szpotowa.

BORZEWICKA Marianna, córka Marcina i Katarzyny, chrzest 02.03.1667. Chrzestni: Anna Skrodzka.

BORZEWICKA Zofia, córka Marcina i Katarzyny, CHRZEST 1675. Chrzestni: Daniel Gajewski z Przecławic i Agnieszka Pracka.

BORZEWICKI Franciszek, syn Marcina i Katarzyny, chrzest 25.11.1669. Chrzestni: Stanisław Gralewski i Elżbieta Służewiecka.

BORZEWICKI Marcin z Katarzyną wdową po Andrzeju Pogroszewskim z Pniew, ślub 04.03.1666. Świadkowie: Adam Czajkowski i Aleksander Pracki.

BORZEWICKI Wojciech, syn Marcina i Katarzyny, chrzest 15.04.1679. Chrzestni: Daniel Gajewski i Jadwiga Gnoińska.

BRANIECKI Franciszek, syn Hadrjana i Anny, chrzest 1688. Chrzestni: Teofila Zaleska z Kośmina i Zygmunt Oborski.

BRZUMIŃSKI Ignacy, syn niegdy Jana i Petroneli z Filipowiczów z Katarzyną Faleńską, córką Ludwika i Katarzyny Gasparskiej, ślub 19.02.1776. Świadkowie: Szymon Siekierzyński skarbnik latyczowski z Rembiertowa, Józef Brzumiński z Pawłowic i Ignacy Rudzki z Rudy.

BYKOWSKA Katarzyna, córka Marcina i Elżbiety, chrzest 10.11.1676. Chrzestni: Hieronim Załęski i Konstancja Pracka z Prac.

BYSTRZYCKA Aleksandra Józefa, córka Stanisława, kapitana artylerii i Teofili Izbickiej, chrzest 30.03.1769. Chrzestni: Józef i Aleksandra z Oraczewskich Cichoccy, stolnikostwo chełmskie z Przecławic.

CHAJĘCKA Marianna, córka Macieja i Marianny Gośniewskiej, chrzest 27.06.1685. Chrzestni: Paweł Palczewski i Marianna Grzegorzewska.

CHAJĘCKI Maciej z Marianną Gośniewską, ślub 04.03.1684. Świadkowie: Daniel Gajewski i Stanisław Gawłowski.

CHLUDZIŃSKI Piotr z Dorotą Michorowską, ślub 23.11.1788.

CHMIELEWSKI Antoni, wdowiec z Antoniną Bogdańską, ślub 10.08.1766. Świadkowie: Mateusz Oliwiński ekonom z Jeziory i Golędzinowski z Pniew.

CHMIELEWSKI Benedykt z Załęża z Katarzyną Kwiatkowską, ślub 14.111773.

CHMIELOWSKI Dominik, syn Jana i Katarzyny, chrzest 24.08.1720.

CHOCHLEWICZ Michał z Jadwigą Osnowską, ślub 27.02.1713.

CHOJNACKA Marianna, córka Mikołaja i Reginy, chrzest 08.09.1674. Chrzestni: Marcin Borzewicki i Anna Bolkowska.

CHOJNACKI Paweł z Justyną Grodzicką, ślub 23.07.1691. Świadkowie: Hieronim Staniszewski i Mikołaj Chojnacki.

CHOJNACKI Wojciech z Błażejowic z parafii Bialskiej z Barbarą Rylską z Rudy, ślub 02.03.1683. Świadkowie: Bartłomiej Oczesalski z Rudy i Józef Grzegorzewski z Grabi.

CHOJNICKI Piotr Paweł, syn Onufrego i Marianny, chrzest 21.01.1798. Chrzestni: Franciszek Kuliński i Katarzyna Duninówna.

CHRYNIEWICKI Wojciech z Anną Szczakowską, ślub 05.02.1799. Świadkowie: Walenty Kochnowski i Michał Golędzinowski z Pniew.

CHRZANOWSKA Justyna, córka Jana i Józefy, chrzest 02.10.1798. Chrzestni: Antoni i Aniela Szadkowscy.

CHRZANOWSKI Florian Stanisław, syn Jana i Józefy, chrzest 16.05.1797. Chrzestni: Stanisław Młochowski i Marianna Szyszkowska.

CHRZANOWSKI Kazimierz, syn Stanisława i Zofii, chrzest 13.02.1670. Chrzestni: Franciszek Staniszewski i Konstancja Rylska.

CHYLICKA Marianna, córka Franciszka i Anny, chrzest 11.11.1705. Chrzestni: Wincenty Miklaszewski organista i Zofia Turowska.

CHYLICKA Teresa, córka Franciszka i Anny, chrzest 01.09.1697. Chrzestni: Ewa Borzewicka i Stefan Strzałkowski.

CHYLICKA Teresa, córka Łukasza i Ewy, chrzest 13.09.1728. Chrzestni: Stefan Szczakowski i Teresa Chylicka.

CHYLICKI Andrzej, syn Franciszka i Anny, chrzest 14.11.1688. Chrzestni: Mikołaj Tarkowski nauczyciel i Katarzyna Parolowa.

CHYLICKI Franciszek, syn Łukasza i Ewy, chrzest 20.09.1730. Chrzestni: Jan Ostrowski i Marianna Chylicka.

CHYLICKI Franciszek, syn Remigjana i Katarzyny, chrzest 05.10.1664. Chrzestni: Jakub Rudzki z Kuni i Anna Gralewska. Żona Anna.

CHYLICKI Łukasz, syn Franciszka i Anny, chrzest 10.10.1694. Chrzestni: Aleksander Bębnowski z Kuni i Parolowa z Pniew. Żona Ewa.

CHYLICKI Marcin, syn Franciszka i Anny, chrzest 10.11.1686. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Katarzyna Bielska.

CHYLICKI Remigjan, syn Remigjana i Katarzyny, chrzest 05.02.1662. Chrzestni: Piotr Gośniewski i Anna Kruszewska.

CICHARZEWSKA Barbara, córka Konstantego i Adeli, chrzest 13.03.1678. Chrzestni: Marcin Petrykowski z Czychr i Anna Siemieńska z Ludkówki.

CICHOCKI Stanisław Kostka Jan Nepomucen Ksawery, syn Józefa i Aleksandry Oraczewskiej, chrzest 10.05.1756. Chrzestni: Jan Sybilski jenerał i Dorota z Rybczyńskich Cichocka.

CIOŁEK Marianna, córka Walentego i Agnieszki, chrzest 11.06.1679. Chrzestni: Adam Szymański i Wiktoria Przedworska.

CISZEWSKA Marianna, córka Stanisława i Agnieszki, chrzest 08.04.1687. Chrzestni: Józef Młochowski i Petronela Gralewska.

CISZEWSKA Teresa, córka Franciszka i Agnieszki, chrzest 20.10.1690. Chrzestni: Wojciech Chojnacki i Barbara Machnacka,

CISZEWSKI Jan, syn Stanisława i Agnieszki, chrzest 09.05.1688. Chrzestni: Bartłomiej Oczesalski i Konstancja Gumińska.

CZARNECKI Jan i Julianna, rodzeństwo, dzieci Józefa i Marianny, chrzest 18.06.1780. Chrzestni: Jakub Janowski ekonom z Załęża i Marianna Spodarowa z Przecławic.

CZEMPLIŃSKI Jan dziedzic Opowicz z Gertrudą ze Szczakowskich Janicką wdową, ślub 18.06.1793. Świadkowie: Wojciech Brochocki i Bonawentura Brański geometra.

DANKOWSKI Roch, syn Józefa i Zofii, chrzest 14.08.1796. Chrzestni: Maciej Fabiszewski i Dorota Kołomańska.

DĄBROWSKI Bonawentura, syn Józefa i Marianny, chrzest 15.07.1732. Chrzestni: Katarzyna Skoczkowa i Tomasz.

DĄBROWSKI Filip z Marianną Leśniewską, ślub 09.02.1800.

DĘBIŃSKA Franciszka, córka Józefa i Marianny, chrzest 11.03.1759.

DĘBIŃSKA Scholastyka, córka Jan i Marianny Golędzinowskiej, chrzest 10.02.1754. Chrzestni: Cichocki z Jasieńca i Anna Zaborowska wdowa, miecznikowa gostyńska z Przecławic.

DĘBIŃSKI Franciszek Borgjasz, syn Jan i Marianny Golędzinowskiej, chrzest 12.10.1755. Chrzestni: Jakub Stokowski z Osieczka i Konstancja Machnacka z Załęża.

DĘBIŃSKI Jan z Marianną Golędzinowską wdową po Wojciechu, ślub 19.09.1752. Świadkowie: Stefan Szczakowski, Łukasz Chylicki i Wojciech Rożecki.

DŁUSKI Filip Jakub, syn Stanisława i N., chrzest 03.05.1717. Chrzestni: Wiktor Wilski z Załęża i marianna Szczakowska z Pniew.

DŁUSKI Józef, syn Kazimierza i Jadwigi, chrzest 23.03.1721. Chrzestni: Wojciech Jastrzębski i Anna Szczakowska podstolina bielska.

DŁUSKI Kazimierz, syn Kazimierza i Jadwigi, chrzest 28.12.1718. Chrzestni: Mikołaj Rożecki i Anna Szczakowska.

DŁUSKI Mikołaj, syn Kazimierza i Jadwigi, chrzest 03.12.1709. Chrzestni: Filip Wolfersdorf i Anna Wyszyńska.

DMOSZYŃSKI Celestyn Cyprian Adam, syn Stanisława i Katarzyny Staniszewskiej, chrzest 01.09.1729. Chrzestni: ksiądz Adam Orzechowski proboszcz rembiertowski i Anna Dzierżańska.

DMOSZYŃSKI Franciszek, syn Stanisława i Katarzyny Staniszewskiej, chrzest 07.04.1725. Chrzestni: Antoni Dzierżanowski i Anna Staniszewska babka dziecka.

DMOSZYŃSKI Jakub Józef, syn Stanisława i Katarzyny Staniszewskiej, chrzest 25.07.1727. Chrzestni: Mikołaj Staniszewski dziadek dziecka i Teresa Gnatowska.

DRĄGOWSKI Paweł komornikowicz drohicki z Justyną Stokowską skarbnikówną nurską, ślub 1781. Świadkowie: Baltazar Kochanowski właściciel Osieczka i Józef Maciejewski.

DZIEWULSKA Katarzyna, córka Macieja i Marianny, chrzest 18.04.1790. Chrzestni: Piotr Olszewski i Marianna Borowska z Załęża.

DZIEWULSKI Bonifacy, syn Macieja i Marianny, chrzest 13.05.1794. Chrzestni: Walenty Szyszkowski i Marianna Dulska.

DZIEWULSKI Franciszek, syn Macieja i Małgorzaty, chrzest 11.04.1797. Chrzestni: Antoni Sienicki i Salomea Gołaszewska.

ELŻANOWSKA Franciszka, córka Antoniego i Kunegundy Szczakowskiej, chrzest 09.03.1737. Chrzestni: Szymon Piątkowski i Katarzyna Ślaska.

ELŻANOWSKA Marianna, córka Antoniego i Kunegundy Szczakowskiej, chrzest w marcu 1734. Chrzestni: Jan Gnatowski i Magdalena Pawłowska.

FALĘCKI Andrzej, syn Mateusza i Marcjanny Rudzkiej, chrzest 09.02.1744. Chrzestni: Jan Gnatowski i Agnieszka Winklerowa stolnikowa owrucka.

FAŁKOWSKA Barbara, córka Marcina i Małgorzaty, chrzest 04.12.1799. Chrzestni: Ignacy Golędzinowski i Józefa Sienicka.

FAŁKOWSKI Ignacy Jan, syn Marcina i Małgorzaty, chrzest 04.02.1798. Chrzestni: Marcin Fabiszewski i Salomea Gołaszewska.

FAŁKOWSKI Jan, syn Marcina i Małgorzaty, chrzest 28.12.1796. Chrzestni: Stanisław Kamocki podkomorzy i Salomea Gołaszewska.

GAJEWSKA Aleksandra Konstancja, córka Daniela i Agnieszki, chrzest 15.05.1694. Chrzestni: Piotr Biejkowski z Wodzicznej i Zuzanna Lisowska.

GAJEWSKI Daniel z N. Prażmowską, ślub 24.02.1668. Świadkowie: Jan Zbroski  z Gniewiewic i Franciszek Stoiński.

GALIŃSKA Konstancja, córka Walentego i Teresy, chrzest 05.05.1727. Chrzestni: Józef Kurzątkowski i Marianna.

GALIŃSKI Aleksander Kuna z Katarzyną Chylicką, ślub 13.01.1667. Świadkowie: Baltazar z Wilczego Wilski i Adrian Gabriel Galiński z Galin.

GALIŃSKI Mateusz, syn Walentego i Teresy, chrzest 10.02.1729. Chrzestni: Mateusz Jastrzębski z Uleńca i Teresa Słupecka z Sadkowa.

GĘBSKA Barbara, córka Pawła i Marianny, chrzest 31.03.1700. Chrzestni: Teresa Gralewska i Wojciech Wyleziński.

GĘBSKA Jadwiga, córka Aleksandra z Kuni i Konstancji Prackiej, chrzest 04.10.1693. Chrzestni: Aleksander Kwiatkowski.

GĘBSKA Łucja, córka Jana i Katarzyny, chrzest 17.12.1743. Chrzestni: Antoni Oborski i Katarzyna Rudzka.

GĘBSKA Małgorzata, córka Jana i Katarzyny, chrzest 16.06.1740. Chrzestni: Józef Dąbrowski i Salomea Rudzka.

GĘBSKA Marianna, córka Jana i Katarzyny, chrzest 02.02.1733. Chrzestni: Józef i Marianna Relscy, małżonkowie.

GĘBSKI Aleksander z Kuni z Konstancją Pracką, ślub 06.02.1691. Świadkowie: Aleksander Przedborski i Franciszek Chylicki z Pniew.

GĘBSKI Jan, syn Prokopa i Marianny, chrzest 24.06.1703. Chrzestni: Antoni Gralewski i Magdalena Zaleska.

GŁUCHOWSKI Andrzej, syn Jana z Dąbrówki i Anny, chrzest 15.11.1665. Chrzestni: Stanisław Zamojski i Zofia Gośniewska.

GŁUCHOWSKI Antoni wdowiec z Wiktorią Gajkowską, ślub 18.02.1798. Świadkowie: Antoni Sienicki i Maciej Fabiszewski z Osieczka.

GŁUCHOWSKI Daniel, syn Jana z Dąbrówki i Anny, chrzest 28.05.1671. Chrzestni: Daniel Gajewski i Anna Łasiewiczowa.

GŁUCHOWSKI Jan, syn Jana z Dąbrówki i Anny, chrzest 12.05.1669. Chrzestni: Zofia Gajewska i Fabian Pracki.

GŁUCHOWSKI Wojciech, syn Jana z Dąbrówki i Anny, chrzest 01.04.1673. Chrzestni: Jan Bolkowski i Zofia Gajewska.

GNATOWSKI Wawrzyniec Franciszek, syn Jana i Teresy, chrzest 22.08.1718. Chrzestni: Franciszek Chocieński cześnik.

GNOIŃSKI Kazimierz, syn Adama i Anny, chrzest 27.02.1680. Chrzestni: Franciszek Guldyn i Jadwiga Gnoińska.

GNOIŃSKI Stanisław, syn Adama i Anny, chrzest 16.05.1683. Chrzestni: Marcin Bielski z Pniew i Zofia Gajewska z Przecławic.

GODLEWSKA Salomea, córka Jana i Ewy, chrzest 25.10.1778. Chrzestni: Jan Faleński i Kunegunda Wylezińska.

GOLĘDZINOWSKA Agnieszka, córka Józefa i Teresy Chylickiej, chrzest 27.01.1737. Chrzestni: Wojciech Rossochacki.

GOLĘDZINOWSKA Agnieszka, córka Mikołaja i Jadwigi, chrzest 03.01.1682. Chrzestni: Stanisław Gawłowski i Zofia Gajewska.

GOLĘDZINOWSKA Ewa, córka Mikołaja i Anny, chrzest 24.02.1703. Chrzestni: Stanisław Pluciński organista i Anna Mrozowa z Jeziorki.

GOLĘDZINOWSKA Józefa, córka Ignacego i Katarzyny Świerczewskiej, chrzest 17.03.1786. Chrzestni: Andrzej Turobojski i Marianna Golędzinowska z Pniew.

GOLĘDZINOWSKA Katarzyna, córka Jana Franciszka i Magdaleny, chrzest 04.11.1768. Chrzestni: Jakub Stokowski z Osieczka i Katarzyna Czaplicka.

GOŁĘDZINOWSKA Małgorzata, córka Mikołaja i Anny, chrzest 25.06.1700.

GOLĘDZINOWSKA Marianna, córka Mikołaja i Anny, chrzest 06.12..1712. Chrzestni: Ignacy Szczakowski i Anna Wyszyńska z Jeziory podstolina bielska.

GOLĘDZINOWSKA Marianna, córka Mikołaja i Jadwigi, chrzest 17.03.1675. Chrzestni: Walenty Grotowski i Katarzyna Załęska.

GOLĘDZINOWSKA Marianna, córka Wojciecha i Anny Gębskiej, chrzest 13.07.1738. Chrzestni: Jan Gnatowski z Osieczka i Urszula Zdzieszulska.

GOLĘDZINOWSKA Rozalia, córka Wojciecha i Anny Gębskiej, chrzest 22.08.1733. Chrzestni: Antoni Dzierżański z Załęża Dużego i Konstancja Gębska z Wólki Załęskiej.

GOLĘDZINOWSKA Zofia, córka Mikołaja i Jadwigi, chrzest 08.05.1687. Chrzestni: Paweł Staniszewski i Anna Puchalina.

GOLĘDZINOWSKI Andrzej, syn Ignacego i Katarzyny Świerczewskiej, chrzest 20.11.1782. Chrzestni: Zygmunt Jabłoński i Gertruda Golędzinowska z Pniew.

GOLĘDZINOWSKI Antoni Wojciech, syn Jana Franciszka i Magdaleny, chrzest 17.01.1775. Chrzestni: Chrystian i Zofia z Dworowskich Drzewowscy z Załęża.

GOLĘDZINOWSKI Bartłomiej, syn Ignacego i Katarzyny Świerczewskiej, chrzest 22.08.1772. Chrzestni: Józef Staniszewski właściciel Rudy i Elżbieta Kuczalska z Pniew.

GOLĘDZINOWSKI Ignacy, syn Wojciecha i Anny Gębskiej, chrzest 30.12.1739. Żona Katarzyna Świerczewska.

GOLĘDZINOWSKI Jan, syn Ignacego i Katarzyny Świerczewskiej, chrzest 05.01.1785.

GOLĘDZINOWSKI Jan, syn Mikołaja i Jadwigi, chrzest 24.06.1684. Chrzestni: Piotr Badowski i Regina Czajczanka.

GOLĘDZINOWSKI Jan Franciszek, syn Wojciecha i Anny Gębskiej, chrzest w maju 1734. Chrzestni: Stefan Szczakowski i Antonina Siekierzyńska miecznikowa latyczowska. Żona Magdalena.

GOLĘDZINOWSKI Józef Benedykt, syn Józefa i Teresy Chylickiej, chrzest 20.03.1731. Chrzestni: Antoni Słupecki i Konstancja Gębska.

GOLĘDZINOWSKI Kazimierz, syn Ignacego i Katarzyny Świerczewskiej, chrzest 26.02.1769. Chrzestni: Józef Staniszewski i Józefa Cichocka stolnikowa chełmska.

GOLĘDZINOWSKI Łukasz, syn Ignacego i Katarzyny Świerczewskiej, chrzest 13.12.1781. Chrzestni: Franciszek Ulchon rządca z Jurek i Kunegunda Grottowa.

GOLĘDZINOWSKI Mikołaj, syn Ignacego i Katarzyny Świerczewskiej, chrzest 08.12.1777. Chrzestni: Szymon Zawadzki z Jurek i Agnieszka Smólska.

GOLĘDZINOWSKI Patrycy, syn Józefa i Teresy Chylickiej, chrzest 17.02.1734. Chrzestni: Wojciech Szczakowski.

GOLĘDZINOWSKI Paweł Wincenty, syn Ignacego i Katarzyny Świerczewskiej, chrzest 23.01.1780. Chrzestni: Paweł Krupieński i Marianna Szczakowska.

GOLĘDZINOWSKI Szymon, syn Ignacego i Katarzyny Świerczewskiej, chrzest 01.11.1775. Chrzestni: Jan Faleński z Kuni i Kunegunda Wylezińska z Pniew.

GOLĘDZINOWSKI Wawrzyniec, syn Mikołaja i Anny, chrzest 06.08.1705. Chrzestni: Wincenty Miklaszewski organista i Marianna N.

GOLĘDZINOWSKI Wojciech, syn Jana i Jadwigi, chrzest 19.04.1679. Chrzestni: Kazimierz Gralewskie i Marianna Rudzka z Kuni.

GOLĘDZINOWSKI Wojciech, syn Mikołaja i Anny, chrzest 23.04.1697. Chrzestni: Jan Pochlustowicz i Dorota Michalska. Żona Anna Gębska.

GOLJAN Adam Tomasz, syn Józefa i Wiktorii Pruszkowskiej, chrzest 21.12.1792. Chrzestni: Franciszek Paweł i Teresa z Sokołowskich Machnaccy dziedzice Kuni.

GOLJAN Agata, córka Stanisława i Ewy, chrzest 04.02.1715.

GOLJAN Ewa, córka Macieja i Konstancji, chrzest 21.12.1759. Chrzestni: Józef Cichocki stolnik chełmski i Staniszewska.

GOLJAN Ewa Teresa, córka Mateusza i Małgorzaty Golędzinowskiej, chrzest 26.12.1723. Chrzestni: Pomosiński i Teresa Chylicka.

GOLJAN Fabian Sebastian, syn Stanisława i Jadwigi, chrzest 17.01.1707. Chrzestni: Walenty Kruszewski organista i Katarzyna Parolowa.

GOLJAN Franciszek, syn Jakuba i Marianny, chrzest 01.09.1681. Chrzestni: Mikołaj Fałkowski i Katarzyna Badowska z Sadkowa.

GOLJAN Hjacenty, syn Józefa i Wiktorii Pruszkowskiej, chrzest 15.08.1795. Chrzestni: Felicjan Sokołowski z Kuni i Franciszka z Kiedrzyńskich Starczewska z województwa sieradzkiego.

GOLJAN Jadwiga, córka Józefa i Wiktorii Pruszkowskiej, chrzest 14.10.1797. Chrzestni: Michał Kozicki i Salomea Fabiszewska.

GOLJAN Jakub z Heleną Politowską, ślub 12.02.1774. Świadkowie: Maciej Czaplicki i Wojciech Szczakowski.

GOLJAN Józef z Wiktorią Pruszkowską, ślub 31.01.1791. Świadkowie: Franciszek Machnacki, Andrzej Turobiński, Michał Golędzinowski i Adam Szczakowski.

GOLJAN Konstancja, córka Józefa i Wiktorii Pruszkowskiej, chrzest 17.02.1800. Chrzestni: Marianna Trąbińska i Wincenty Wroczyński.

GOLJAN Marianna, córka Mateusza i Małgorzaty Golędzinowskiej, chrzest 01.02.1728. Chrzestni: Paweł Rudzki i Aleksandra Grotowska.

GOLJAN Marianna, córka Stanisława i Ewy, chrzest 17.01.1707. Chrzestni: Walenty Koszarski i Marianna Golędzinowska.

GOLJAN Mateusz z parafii bialskiej z Konstancją Rudzką, ślub 05.02.1759. Świadkowie: Stefan Szczakowski, Marcin Siekierzyński miecznik latyczowski i Antoni Rylski.

GOLJAN Mikołaj z Rozalią Golędzinowską, ślub 25.06.1759. Świadkowie: Józef Dębiński i Stanisław Goljan.

GOLJAN Paweł Franciszek, syn Mateusza i Małgorzaty Golędzinowskiej, chrzest 29.01.1735. Chrzestni: Wojciech Golędzinowski i Marcjanna Chylicka.

GOLJAN Wojciech, syn Mateusza i Małgorzaty Golędzinowskiej, chrzest 16.04.1730. Chrzestni: Mikołaj Rożecki i Ewa Grotowska.

GOLJAN Wojciech, syn Stanisława i Ewy, chrzest 13.04.1704. Chrzestni: Paweł Staniszewski z Rudy i Marianna Gębska.

GOŁASZEWSKA Agnieszka, córka Stanisława i Marianny, chrzest 21.01.1789. Chrzestni: Andrzej Turobiński i Gertruda Krupieńska.

GOŁKOWSKI Franciszek, syn Andrzeja i Magdaleny, chrzest 16.04.1675. Chrzestni: Aleksander Rudzki z Warpęs i Zofia Gajewska z Przecławic.

GORZKOWSKA Rozalia, córka Mikołaja i Konstancji, chrzest 27.04.1695. Chrzestni: Adam Głuchowski i Zofia Prażmowska.

GÓRECKI Aleksander z Katarzyną Krasnopolską, ślub 25.11.1664. Świadkowie: Hjacenty Palczewski i Jan Chmielowski.

GRABKOWSKA Agnieszka, córka Bartłomieja i Joanny, chrzest 07.01.1797.

GRABOWSKA Franciszka, córka Stanisława i Marianny, chrzest 07.10.1689. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Katarzyna Korabiowska.

GRALEWSKA Anna, córka Kazimierza i Zofii, chrzest 11.06.1677. Chrzestni: Kacper Petrykowski z Czychr i Marianna Rudzka z Kuni.

GRALEWSKA Katarzyna, córka Kazimierza i Zofii, chrzest 29.01.1690. Chrzestni: Jan Zamojski i Konstancja Gumińska.

GRALEWSKA Konstancja, córka Kazimierza i Zofii, chrzest 14.04.1688. Chrzestni: Stanisław Korabiowski i Petronela Gralewska siostra dziecka.

GRALEWSKA Marcjanna, córka Kazimierza i Zofii, chrzest 14.03.1683. Chrzestni: Zofia Gajewska z Przecławic i Walenty Grotowski z Jurek.

GRALEWSKA Teresa, córka Kazimierza i Zofii, chrzest 29.09.1680. Chrzestni: Jan Zamojski i Beata Kozerska.

GRALEWSKI Franciszek, syn Kazimierza i Zofii, chrzest 18.01.1685. Chrzestni: Daniel Gajewski i Zofia Grzegorzewska.

GRALEWSKI Mikołaj, syn Kazimierza i Zofii, chrzest 10.12.1686. Chrzestni: Aleksander Rudzki i Konstancja Gumińska.

GRALEWSKI Mikołaj z Osieczka z Anną Wilkowską, ślub 10.02.1660. Świadkowie: Jan Gralewski.

GROCHULSKA Katarzyna, córka Antoniego i Wiktorii, chrzest 01.12.1800. Chrzestni: Wojciech Rożecki i Józefa Sienicka.

GROMADZKI Antoni, syn Stanisława i Katarzyny, chrzest 13.01.1704. Chrzestni: Mateusz Ignatowicz i Anna Skalska.

GROTOWSKA Agnieszka, córka Stanisława i Anny, chrzest 26.01.1689. Chrzestni: Mikołaj Tarkowski i Agnieszka Slakowa.

GROTOWSKA Agnieszka, córka Wawrzyńca i Zofii Podleskiej, chrzest 12.08.1686. Chrzestni: Estera Kurzątkowska i Julian Staniszewski burgrabia czerski.

GROTOWSKA Anna, córka Kazimierza i Katarzyny, chrzest 12.08.1670.

GROTOWSKA Marianna, córka Krzysztofa i Marianny, chrzest 12.03.1689.Chrzestni: Krystyna Grotowska i Mikołaj Tarkowski.

GROTOWSKA Zofia, córka Zefiryna i Agnieszki, chrzest 15.05.1667. Chrzestni: Hjacenty Palczewski i Anna Pracka.

GROTOWSKI Andrzej z Jurek z Anną Przedworską, ślub 05.02.1663. Świadkowie: Paweł Palczewski i Franciszek Jakub Szpot z Machnatki.

GROTT Aleksander z Elżbietą Grotowską, ślub 12.02.1692. Świadkowie: Stanisław Grotowski, Stanisław Ciszewski i Maciej Laskowski.

GROTT Rozalia Józefata, córka Michała i Kunegundy Wylezińskiej, chrzest 29.08.1779. Chrzestni: Agnieszka Poradowska i Antoni Jabłonowski z Przecławic.

GRUSZCZYŃSKI Wojciech z Marianną Piasecką, ślub 07.07.1799. Świadkowie: Józef Parolikowski i Józef Turkiewicz.

GRZEGORZEWSKA Marianna, córka Wojciecha i Agnieszki, chrzest 04.04.1697. Chrzestni: Franciszek Szczucki i Prakseda Rozwadowska z Rudy.

GRZYMAŁA Franciszek z Marianną Raczyńską, ślub 17.01.1734. Świadkowie: Florian Jarnutowski kasztelanic sanocki, Adam Siekierzyński miecznik latyczowski, Stanisław Cieciszewski, Antonina Siekierzyńska miecznikowa latyczowska i Joanna z Jarnutowskich Cieciszewska.

GULDYN Ewa, córka Franciszka i Heleny Szumowskiej, chrzest 01.10.1684. Chrzestni: Paweł Staniszewski i Jadwiga Gnoińska.

GULDYN Franciszek z Heleną Szumowską wdową po Staniszewskim z Rudy, ślub 11.09.1678. Świadkowie Kacper Krzczonowski , Bartłomiej Oczesalski z Rudy.

GULDYN Róża, córka Franciszka i Heleny Szumowskiej, chrzest 26.08.1687. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Katarzyna Grzegorzewska.

GULTYS Wojciech, syn Jana i Wiktorii, chrzest 28.03.1678. Chrzestni: Władysław Rosochacki z Rosochowa i Krystyna Radzimińska.

GUMIŃSKI Jan Kanty Stanisław, syn Andrzeja Franciszka i Konstancji, chrzest 28.10.1687.

GUMIŃSKI Michał Józef, syn Andrzeja Franciszka i Konstancji, chrzest 07.10.1685.

GUMIŃSKI Stanisław Kazimierz, syn Andrzeja Franciszka i Konstancji, chrzest 15.11.1689. Chrzestni: Daniel Gajewski i Katarzyna Korabiowska babka dziecka.

GUMOWSKA Ewa, córka Wojciecha i Marianny Wrzesiewskiej, chrzest 21.12.1747. Chrzestni: Andrzej Goljan z Zalesia parafia Wilków i Marianna Paplińska z Rudy,

GUMOWSKA Franciszka Katarzyna, córka Wojciecha i Marianny Wrzesiewskiej, chrzest 01.03.1745. Chrzestni: Stefan Szczakowski z Pniew i Agnieszka z Krzywińskich Winklerowa stolnikowa owrucka.

GUMOWSKA Katarzyna, córka Wojciecha i Marianny Wrzesiewskiej, chrzest 08.05.1750. Chrzestni: Wojciech Kurzątkowski i Marianna Golędzinowska z Pniew.

GUMOWSKA Marianna, córka Wojciecha i Marianny Wrzesiewskiej, chrzest 26.03.1743. Chrzestni: Wojciech Szczakowski i Kunegunda Mieczyńska stolnikowa bracławska.

GUMOWSKA Salomea, córka Wojciecha i Marianny Wrzesiewskiej, chrzest 26.12.1741. Chrzestni: Józef Staniszewski i Barbara Golędzinowska.

GUMOWSKI Benedykt Józef, syn Wojciecha i Marianny Wrzesiewskiej, chrzest 27.03.1746. Chrzestni: Józef Rylski z Kuni i Anna Gnatowska z Osieczka.

GUMOWSKI Mikołaj i Eufemia, rodzeństwo, dzieci Wojciecha i Marianny Wrzesiewskiej, chrzest 15.09.1752. Chrzestni: Tomasz Szczakowska i Anna z Młodzianowskich Stefanowa Szczakowska.

GUMOWSKI Wojciech z Marianną Wrzesiewską córką młynarza z Przecławic, ślub 23.01.1741. Świadkowie: Stefan Szczakowski i Wojciech Golędzinowski.

GURBSKI Maciej z Suchodołów z Marianną Duninówną z Jeziory, ślub 20.02.1707. Świadkowie: Stanisław Goljan z Pniew.

HILCHEN Andrzej, syn Franciszka i Małgorzaty N., chrzest 08.12.1784. Chrzestni: Franciszek Jankowski i Marianna Leszczyńska.

HILCHEN Franciszek wdowiec, ekonom z Jeziorki z Małgorzatą N., ślub 21.09.1784. Świadkowie: Kajetan Długołęcki rządca z Jurek i Ignacy Najmowicz.

IWANOWSKI Eustachy, syn Antoniego, ekonoma z Załęża i Marianny, chrzest 15.09.1754. Chrzestni: Wojciech Rożecki z Załęża i Konstancja Andrzejowa Machnacka.

JABŁOŃSKI Tomasz Ignacy, syn Michała i Wiktorii Kosteckiej, chrzest 08.02.1782. Chrzestni: Baltazar Kochnowski i Marianna Szczakowska.

JANICKI Paweł podstoli z Gertrudą Szczakowską, ślub 09.11.1789. Świadkowie: Józef Rożecki, Piotr Olszewski, Kacper Kochnowski chorąży i starosta kiszyniowski.

JASIEŃSKI Michał z Marianną Miedzianowską wdową, ślub 24.08.1714. Świadkowie: Józefy Wyszyński syn Jana i Oczesalski.

JASIEŃSKI Wojciech, syn Michała i Marianny Miedzianowskiej, chrzest 30.03.1715. Chrzestni: Jan Gnatowski z Osieczka.

JASZEWSKA Jadwiga, córka Franciszka i Barbary, chrzest 07.05.1703. Chrzestni: Wojciech Borzewicki z Pniew i Marianna Wiśniowska z Przesławic.

JASZEWSKI Mateusz, cyn Franciszka i Barbary, chrzest 19.09.1706. Chrzestni: Michał Bereżecki i Ewa Petrykowska z Czychr.

JEZIERSKI Aleksander, syn Jana i Doroty, chrzest 15.07.1666. Chrzestni: Krzysztof Rylski i Petronela Staniszewska.

JEZIERSKI Franciszek, syn Jana i Doroty, chrzest 07.02.1663. Chrzestni: Franciszek Staniszewski i Okęcka z Przecławic.

KALICKI Paweł Michał wdowiec z Petronelą Gąsówną, ślub 05.05.1791. Świadkowie: Bikowski, Paweł Królikowski, Jan Tomaszewski.

KAŁUSZEWSKI Adam, syn Jakuba i Marianny, chrzest w marcu 1703.

KAMIEŃSKI Jan, syn Aleksandra i Małgorzaty, chrzest 12.07.1778. Chrzestni: Szymon Zawadzki rządca z Jurek i Julianna z Kiełpińskich Żebrowska z Uleńca.

KAMIŃSKI Marcin, syn Wojciecha i Konstancji Rachniewskiej, chrzest 06.11.1768. Chrzestni: Anna z Siekierzyńskich Stokowska i Józef Staniszewski z Rudy.

KARWICKA Marianna, córka Wojciecha i Katarzyny, chrzest 19.02.1681. Chrzestni: Wawrzyniec Oczkowicz i Dorota Michalska.

KATARSKA Petronela, córka Franciszka i Katarzyny, chrzest 14.09.1674. Chrzestni: Kazimierz Gralewski z Osieczka.

KLECZYŃSKI Fabian Sebastian wdowiec z Antoniną Kochnowską, ślub 18.11.1793. Świadkowie: Walenty Kochnowski i Franciszek Malinowski.

KLEPACKA Katarzyna, córka Franciszka i Teresy, chrzest 22.11.1798. Chrzestni: Michał Golędzinowski i Salomea Fabiszewska.

KŁOPOCKI Kazimierz z Katarzyną Okuniówną, ślub 04.11.1694. Świadkowie: Stanisław Siemieński i Franciszek Szczucki.

KOCHANOWSKI Walenty stolnik brzeski, wdowiec z Katarzyną Turobojską wdową primo voto Biedrzycką, secundo voto Smoleńską, ślub 08.02.1796. Świadkowie: Julian Staniszewski z Rudy i Franciszek Rowicki pisarz z Michorowa.

KOWALSKI Hjacenty, syn Krzysztofa i Marianny, chrzest 19.08.1685. Chrzestni: Mikołaj Tarkowski i Anna Guzowa.

KRAJEWSKA Ewa, córka Michała i Marianny, chrzest 20.12.1769. Chrzestni: Stanisław Leżański z Pniew i Regina Ziółkowska.

KRAJEWSKA Gertruda, córka Krzysztofa i Teresy, chrzest 09.11.1745. Chrzestni: Jan Potrykowski i Anna Gnatowska.

KRAJEWSKA Tekla Gertruda, córka Aleksego i Marcjanny, chrzest 25.10.1778. Chrzestni: Gertruda Szczakowska z Pniew i Jan Grąbczewski z Załęża Wielkiego.

KRAJEWSKI Aleksander z Marianną Milchatówną, ślub 30.01.1769. Świadkowie: Stefan Szczakowski, Jan Golędzinowski i Ignacy Golędzinowski.

KRAJEWSKI Błażej Andrzej, syn Aleksego i Marcjanny, chrzest 07.02.1774. Chrzestni: Wojciech Szczakowski i Róża Szczakowska.

KRAJEWSKI Kazimierz, syn Aleksego i Marcjanny, chrzest 27.02.1785. Chrzestni: Maksymilian Trzciński i Marianna Szczakowska z Pniew.

KRAJOWSKI Andrzej z Urszulą Tchorzewską, ślub 15.10.1780. Świadkowie: Mateusz Bieliszewski młynarz, Stanisław Borowski, Krzysztof Mikołajewski z Przesławic.

KRASZEWSKI Ludwik, syn Stanisława i Franciszki, chrzest 01.09.1776. Chrzestni: Jan Faleński z Kuni i Józefa Cichocka stolnikowa chełmska z Kuni.

KRASZEWSKI Urban, syn Aleksandra i Marcjanny, chrzest 08.09.1775. Chrzestni: Mateusz Czaplicki z Pniew i Łucja Turobińska z Jeziorki.

KRÓLIKOWSKA Marianna Ludwika, córka Pawła i N., chrzest 29.07.1792. Chrzestni: Wincenty Kochnowski viceregent krasnostawski i Ludwika z Bogdańskich Witkowska.

KRUCZKOWSKI Adam, syn Jana i Urszuli, chrzest 04.10.1672. Chrzestni: Franciszek Bolecki i Zofia Oczesalska.

KRUPIEŃSKA Katarzyna, córka Pawła i Gertrudy Golędzinowskiej, chrzest 21.11.1791. Chrzestni: Jan Kuczykowski organista i Łucja Turobińska.

KRUPIEŃSKA Tekla, córka Pawła i Gertrudy Golędzinowskiej, chrzest 24.09.1790. Chrzestni: Stanisław i Gertruda  Krusińscy.

KRUPIEŃSKI Józef, syn Pawła i Gertrudy Golędzinowskiej, chrzest 16.03.1788. Chrzestni: Walenty Sienicki i Kunegunda Turobińska z Jeziorki.

KRUPIEŃSKI Kajetan, syn Pawła i Gertrudy Golędzinowskiej, chrzest 11.08.1799. Chrzestni: Wincenty Dębski i Katarzyna Kochnowska.

KRUPIEŃSKI Paweł, syn Pawła i Gertrudy Golędzinowskiej, chrzest 25.01.1796. Chrzestni: Antoni Sienicki z Nadołka i Józefa Biedrzycka z Pniew.

KRUPIEŃSKI Paweł z Gertrudą Golędzinowską, ślub 28.08.1785. Świadkowie: Ignacy Golędzinowski, Wojciech Błażejewski rządca z Osieczka.

KRUSZEWSKI Stanisław z Teklą Tworzyańską, ślub 20.06.1700. Świadkowie: Aleksander Szczakowski.

KRUSZEWSKI Wacław z Marianną Rapacką, ślub 24.02.1658. Świadkowie: Stefan Baranowski i Kacper Potrykowski.

KRUSZYŃSKA Józefa, córka Marcina i Zofii, chrzest 03.11.1800. Chrzestni: Wojciech Rożecki i Józefa Sienicka; Antoni Sienicki i Katarzyna Kochnowska.

KRUSZYŃSKA Marianna, córka Stanisława i Franciszki, chrzest 03.10.1774. Chrzestni: Ludwik Faleński i Justyna Stokowska.

KRUSZYŃSKA Rozalia, córka Szymona i Klary Łagiewnickiej, chrzest 04.11.1800. Chrzestni: Wojciech Rożecki i Józefa Sienicka.

KRUSZYŃSKI Jakub, syn Antoniego i Marianny, chrzest 25.07.1753. Chrzestni: Mateusz Czaplicki rządca z Grabi i Regina Lipina młynarzowa z Grabi.

KRUSZYŃSKI Jan, syn Mikołaja i Tekli, chrzest 21.12.1700. Chrzestni: Józef Ogrodzieński i Anna Bielicka.

KRUSZYŃSKI Kacper, syn Wacława i Marianny, chrzest 03.02.1660. Chrzestni: Jakub Zembrzuski i Marianna Gośniewska.

KRUSZYŃSKI Kacper z Gertrudą Kochańską, ślub 24.01.1780. Świadkowie: Andrzej Turobiński i Walenty Szyszkowski, młynarz.

KRUSZYŃSKI Maciej, syn Kacpra i Gertrudy Kochańskiej, chrzest 23.02.1789. Chrzestni: Łukasz Piątkowski młynarz i Zofia Majewska.

KRUSZYŃSKI Marcin, syn Stanisława i Franciszki, chrzest 01.11.1771. Chrzestni: Jakub Stokowski skarbnik warszawski, właściciel Osieczka. Żona Zofia.

KRUSZYŃSKI Mikołaj, syn Wacława i Marianny, chrzest 08.12.1658. Chrzestni: Piotr Gośniewski i Katarzyna Karska. Żona Tekla.

KRUSZYŃSKI Szymon z Klarą Łagiewnicką, ślub 05.11.1799. Świadkowie: Antoni Sienicki i Marcin Załęski.

KRUSZYŃSKI Walenty, syn Kacpra i Gertrudy Kochańskiej, chrzest 02.02.1787. Chrzestni: Józef Rożecki i Marianna Rożecka.

KRZEMIEŃSKI Paweł z Zofią Kliszewską, ślub 21.02.1689. Świadkowie: Walenty Grotowski burgrabia czerski i Franciszek Zawisza.

KRZYSZKOWSKA Katarzyna, córka Pawła i Barbary, chrzest 27.11.1694. Chrzestni: Anna Kruszewska z Osieczka i Aleksander Kwiatkowski z Jeziory.

KUZICKI Józef Wincenty, syn Michała i Rozalii Kozłowskiej, chrzest 22.03.1800. Chrzestni: Maciej Fabiszewski i Katarzyna Kochnowska.

KUZICKI Michał z Rozalią Kozłowską wdową, ślub 02.07.1797. Świadkowie: Józef Pawliszewski, Franciszek Trąbiński i Andrzej Trąbiński.

KWIATKOWSKI Aleksander z Agnieszką Orłówną, ślub 10.02.1676. Świadkowie: Kazimierz Gralewski i Daniel Gajewski.

KWIATKOWSKI Aleksander z Jeziorki z Marianną Puchalanką z Pniew, ślub 13.02.1691. Świadkowie: Mikołaj Golędzinowski i Mikołaj Chojnacki.

LASKOWSKA Zofia, córka Franciszka i Izabeli Rosochackiej, chrzest 15.05.1769.

LASKOWSKI Franciszek z Izabelą Rosochacką, ślub 26.10.1761. Świadkowie: Marcin Siekierzyński i Mateusz Goljan.

LASKOWSKI Paweł, syn Macieja i Konstancji, chrzest 13.01.1690. Chrzestni: Stanisław Siemieński i Anna Potrykowska.

LASKOWSKI Walenty Kazimierz, syn Macieja i Konstancji, chrzest 13.02.1689. Chrzestni: Hieronim Staniszewski i Zofia Jarmolińska.

LASOCKA Zofia, córka Krzysztofa z Jurek i Anny, chrzest 20.04.1671. Chrzestni: Jakub Rudzki i Zofia Gajewska z Przecławic.

LEŚNIEWSKA Cecylia, córka Zygmunta i Agnieszki, chrzest 22.11.1766. Chrzestni: Wojciech Rylski z parafii Jasieniec i Katarzyna Radlicka łowczyna rawska z parafii Lewiczyn.

LEŚNIEWSKA Joanna Marianna, córka Zygmunta i Agnieszki, chrzest 27.01.1755. Chrzestni: Jan Jarnutowski z Króli parafia Drozdów, województwa płockiego i Franciszka z Brudzińskich Karwowska matka proboszcza jeziorkowskiego.

LEŚNIEWSKI N., syn Zygmunta i Agnieszki, chrzest 08.07.1758.

LIPIŃSKI Jan, syn Krzysztofa rządcy z Kuni i Katarzyny, chrzest 20.06.1790. Chrzestni: Kazimierz Kowalczyk i Wiktoria  Truszkowska.

LISOWSKA Marianna, córka Stanisława i Teresy, chrzest 18.03.1695. Chrzestni: Franciszek Parol z Grójca i Teresa Gralewska z Osieczka.

LISOWSKA Teresa, córka Stanisława i Teresy, chrzest 23.12.1696. Chrzestni: Łukasz Piotrowski i Zuzanna Lisowska.

LODKIEWICZ Ignacy z Petronelą Stępniewską, ślub 16.12.1798. Świadkowie: Szymański.

ŁOJEWSKA Apolonia, córka Macieja i Petroneli Laskowskiej, chrzest 10.02.1788. Chrzestni: Józef i Barbara Rożeccy, małżonkowie.

ŁOJEWSKA Karolina, córka Macieja i Petroneli Laskowskiej, chrzest 01.04.1791. Chrzestni: Walenty Kochnowski stolnik buski i Karolina Staniszewska dziedziczka Rudy.

ŁOJEWSKI Izydor, syn Macieja i Petroneli Laskowskiej, chrzest 02.04.1793. Chrzestni: Andrzej Pałaszewski i Rozalia Rosochacka.

ŁOJEWSKI Jakub, syn Macieja i Petroneli Laskowskiej, chrzest 24.07.1790. Chrzestni: Wincenty Kochnowski vice regent krasnostawski i Teresa Rożecka dziedziczka Kuni.

ŁOJEWSKI Jan z Dukli, syn Macieja i Petroneli Laskowskiej, chrzest 09.07.1786. Chrzestni: Józef Rożecki pisarz z Uleńca i Kunegunda Grottowa z Pniew.

ŁOJEWSKI Stanisław, syn Macieja i Petroneli Laskowskiej, chrzest 28.04.1799. Chrzestni: Augustyn Rożecki, Katarzyna Kochnowska, Walenty Kochnowski i Marcjanna Kleczyńska.

ŁUGOWSKI Grzegorz Wincenty Józef, syn Kajetana ekonoma z Jurek i Doroty, chrzest 12.03.1796. Chrzestni: Paweł Franciszek Machnacki, Katarzyna Kochnowska stolnikowa buska, Walenty Kochnowski stolnik buski, Felicjan Sokołowski, Teresa Machnacka i Józefa Biedrzycka.

ŁUGOWSKI Ignacy, syn Kajetana i Zofii Łoniewskiej, chrzest 30.08.1793. Chrzestni: Józef Szynkiewicz i Katarzyna Cybulska.

ŁUKASZEWICZ Stefan Bartłomiej Józef, syn Jana i Rozalii, chrzest 05.08.1777. Chrzestni: Józef Cichocki stolnik chełmski, dziedzic Przesławic i Agnieszka Janicka podstolina inflantska.

ŁUSZCZEWSKA Franciszka, córka Franciszka i Katarzyny Rusieckiej, chrzest 15.03.1718. Chrzestni: Paweł Rudzki i Marianna Staniszewska.

ŁUSZCZEWSKI Józef, syn Franciszka i Katarzyny Rusieckiej, chrzest 15.03.1718. Chrzestni: Józef i Ewa z Zawiszów Staniszewscy.

MACHNACKA Anna Franciszka, córka Stanisława i Barbary, chrzest 22.08.1770. Chrzestni: Jakub i Anna Stokowscy stolnikowicze warszawscy, dziedzice Osieczka.

MACHNACKA Ewa, córka Stanisława i Barbary, chrzest 17.02.1697. Chrzestni: Adam i Anna biedni z parafii Jeziorskiej.

MACHNACKA Marianna Rozalia, córka Franciszka i Teresy Sokołowskiej, chrzest 12.10.1794. Chrzestni: Julian i Karolina Staniszewscy z Rudy.

MACHNACKA Marianna Salomea, córka Franciszka i Teresy Sokołowskiej, chrzest 13.11.1795. Chrzestni: Ignacy i Marianna ze Zbroskich Domańscy sędziowie czersy.

MACHNACKA Zuzanna, córka Stanisława i Barbary, chrzest 21.02.1696. Chrzestni: Anna Puchalina i Adam Jarunek.

MACHNACKI Franciszek burgrabia czerski z Teresą Sokołowską primo voto Rożecką, ślub 06.06.1791. Świadkowie: Jakub Domański skarbnik, Jan Pruszak podkomorzy gdański, Feliks i Franciszek Sokołowscy.

MACHNACKI Jan, syn Adama z Rudy i Barbary, chrzest 28.06.1671. Chrzestni: Daniel Gajewski i Dorota Jezierska z Rudy.

MACHNACKI Jan Paweł, syn Franciszka i Teresy Sokołowskiej, chrzest 28.06.1792. Chrzestni: Józef Staniszewski dziedzic Rudy i Zuzanna z Markowskich Falęcka babka dziecka.

MACHNACKI Maksymilian Antoni, syn Franciszka i Teresy Sokołowskiej, chrzest 21.10.1798. Chrzestni: Tomasz i Felicja Goljanowie.

MACHNACKI Wojciech, syn Stanisława i Barbary, chrzest 25.03.1694. Chrzestni: Mikołaj Golędzinowski i Zuzanna Lisowska z Kuni.

MAŁASZEWSKI Wojciech z Marianna Rossochowską primo voto Piotrowską, ślub w roku 1735. Świadkowie: Wawrzyniec Gnatowski, Wojciech i Stefan Szczakowski.

MAŁCZYŃSKA Marianna, córka Jana i Jadwigi Oczesalskiej, chrzest 28.02.1666. Chrzestni: Hjacenty Palczewski i Zofia Gośniewska.

MAŁCZYŃSKA Zofia, córka Jana i Jadwigi Oczesalskiej, chrzest 11.05.1662. Chrzestni: Katarzyna Głębocka.

MAŁCZYŃSKI Jan z Nadroża z Jadwigą Oczesalską, ślub 13.11.1661. Świadkowie: Adam Służewski i Piotr Gośniewski.

MAŁCZYŃSKI Kazimierz, syn Jana i Jadwigi Oczesalskiej, chrzest 02.03.1665. Chrzestni: Piotr Gośniewski.

MAŁCZYŃSKI Mikołaj, syn Jana i Justyny, chrzest 09.12.1798. Chrzestni: Andrzej Malczykowski i Józefa Stępniewska.

MARJAŃSKI Kazimierz, syn Stanisława i Anny, chrzest 20.02.1672. Chrzestni: Stanisław Izbiński i Zofia Gajewska.

MICHALSKI Kajetan, syn Andrzeja i Marianny, chrzest 07.07.1799. Chrzestni: Onufry Kotarski i Izabela Ługowska.

MIEDZECHOWSKA Barbara, córka Kazimierza i Katarzyny, chrzest 06.12.1682. Chrzestni: Walenty Grotowski z Jurek i Marianna Gośniewska z Woli Pogorzałej.

MIEDZECHOWSKA Zofia, córka Kazimierza i Katarzyny, chrzest 24.05.1684. Chrzestni: Jakub Goljan z Sadkowa i Anna Borzewicka.

MIEDZIANOWSKI Józef z Marianną Golędzinowską z Pniew, ślub 21.01.1709. Świadkowie: Hieronim Staniszewski, Józef Staniszewski, Franciszek Gralewski i Michał Szczakowski z Pniew.

MIERZEWSKI Józef rządca z Małej Wsi z Marianną Birkowską, ślub 07.02.1792. Świadkowie: Józef Rożecki dziedzic Turowic i Julian Staniszewski dziedzic Rudy.

MĘCINA Franciszek, syn Jakuba i Zofii, chrzest 29.07.1664. Chrzestni: Anzelm Branecki.

MĘCINA Kacper, syn Jakuba i Zofii, chrzest 08.01.1658.

MĘCINA Teresa, córka Jakuba i Zofii, chrzest 21.06.1662. Chrzestni: Adam Gralewski i Katarzyna Swidzińska.

MIKLEWSKI N., syn Wojciecha i Anny, chrzest 15.01.1728. Chrzestni: Maciej Jastrzębski i Marcjanna Piotrowska.

MILANOWSKI Adam, syn Wojciecha i Elżbiety, chrzest 30.07.1657. Chrzestni: Szymon i Małgorzata Garzyna z Uleńca.

MŁOCHOWSKA Barbara, córka Piotra z Jurek i Jadwigi, chrzest 16.02.1687. Chrzestni: Daniel Gajewski i Petronela Gralewska.

MŁOCHOWSKI Gabriel, syn Piotra z Jurek i Jadwigi, chrzest 23.03.1668. Chrzestni: Paweł Rudzki i Marianna Palczewska.

MODZELEWSKI Antoni miecznik czerniechowski z Franciszką Pauliną Modzelewską, córką Adama komornika granicznego czerskiego, ślub 24.09.1753. Świadkowie: Adam Modzelewski komornik czerski, Paweł Żółtowski podkomorzyc gostyński, Łukasz Konopka cześnik bracławski, Wojciech Chomięcki cześnik nowogrodzki, Marcin Siekierzyński miecznikowicz latyczowski, Józef Mystkowski podczaszyc dobrzyński, Józef Rylski, Aleksander Łuba, Aleksander Rożecki, Konstanty Grotowski, Marcin Hann, Grzegorz Charzyński, Józef Nowomiejski, Stefan Domański, Wojciech Kalisz, Antoni Modzelewski komornikowicz czerski.

MOSIŃSKI Franciszek, syn Mikołaja i Marianny, chrzest 01.10.1751. Chrzestni: Kazimierz Miedzyński.

MROCZEK Antoni z Anną Modzelewską komornikówną czerską, ślub 22.02.1762. Świadkowie: Adam Modzelewski komornik czerski.

NARTOWSKI Józef Karol, syn Jana i Franciszki, chrzest 04.02.1779. Chrzestni: Józef Nartowski i Teresa Staniszewska, Julian Staniszewski i Marianna Pazderska.

NARTOWSKI Kazimierz, syn Samuela i Anny, chrzest 07.03.1728. Chrzestni: Maciej Jastrzębski.

NIEMIEROWSKI Kazimierz, syn Jana żołnierza i Marianny, chrzest 01.03.1690. Chrzestni: Franciszek Zawisza i Petronela Gralewska.

NIESIOBYDZKA Marcjann Wiktoria, córka Wawrzyńca i Katarzyny, chrzest 09.01.1776. Chrzestni: Wiktoria Żbikowska i Jakub Jankowski.

NOZOWSKI Franciszek, syn Stanisława i Marcjanny Męcinianki, chrzest 14.09.1681. Chrzestni: Kazimierz Jezierski i Anna Gnoińska z Rudy.

NOZOWSKI Stanisław z Marcjanną Męcinianką z Czychr, ślub 30.01.1678. Świadkowie: Marcin Potrykowski z Czychr i Daniel Gajewski  Przecławic.

OCZESALSKA Anna, córka Bartłomieja i Katarzyny, chrzest 24.06.1688. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Jadwiga Siemieńska.

OCZESALSKA Anna, córka Bartłomieja i Marianny Rylskiej, chrzest 21.10.1674. Chrzestni: Stanisław Oczesalski z Kuni i Marianna Rudzka.

OCZESLASKA Anna, córka Bartłomieja i Marianny Rylskiej, chrzest 18.06.1679. Chrzestni: Adam Szymański i Petronela Staniszewska.

OCZESALSKA Anna, córka Stanisława i Zofii, chrzest 13.07.1657. Chrzestni: Anna Zakrzewska.

OCZESALSKA Marianna, córka Bartłomieja i Katarzyny, chrzest 24.06.1687. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Zofia Gajewska.

OCZESALSKA Marianna, córka Stanisława i Zofii, chrzest 29.05.1661. Chrzestni: Paweł Krzyżewski i Zofia Gośniewska.

OCZESALSKA Marianna, córka Wojciecha i Heleny, chrzest 11.12.1693. Chrzestni: Jan Machnacki i Zuzanna Lisowska.

OCZESALSKI Antoni, syn Bartłomieja i Katarzyny, chrzest 11.06.1690. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Konstancja Mroczkowa z Zalesia.

OCZESALSKI Bartłomiej z Marianną Rylską, ślub 16.06.1667. Świadkowie: Jan Chmielowski.

OCZESALSKI Franciszek, syn Bartłomieja i Marianny Rylskiej, chrzest 10.09.1677. Chrzestni: Marcin Potrykowski i Anna Potrykowska, żona Maksymiliana.

OCZESALSKI Szymon, syn Bartłomieja i Katarzyny, chrzest 21.10.1685. Chrzestni: Wojciech Oczesalski z Kuni i Jadwiga Golędzinowska z Pniew.

OCZESALSKI Walerian, syn Stanisława i Zofii, chrzest 19.01.1659. Chrzestni: Piotr Gośniewski i Katarzyna Karska.

ODRZYWOLSKI N. z Wiatrowca z Katarzyną Galińską, ślub 27.02.1691. Świadkowie: Aleksander Galiński i Jan Zalaskowski.

OKĘCKA Marianna Joanna Anna, córka Jakuba stolnika warszawskiego i N., chrzest 29.06.1728.

OLIWIŃSKI Michał, syn Macieja rządcy z Jeziory i Agnieszki, chrzest 29.09.1769. Chrzestni: Józef Staniszewski dziedzic części Rudy i Ksawera Cichocka stolnikówna chełmska z Przecławic.

OLSZEWSKA Józefa, córka Andrzeja i Zofii, chrzest 10.03.1782. Chrzestni: Paweł Krupieński i Gertruda Golędzinowska.

OLSZEWSKA Konstancja, córka Jana i Marianny, chrzest 09.08.1678.

OLSZEWSKI Marcin, syn Stefana i Elżbiety, chrzest 01.11.1681. Chrzestni: Paweł Palczewski i Marianna Wałczyńska.

OLSZEWSKI Maur Feliks, syn Piotra i Brygidy burgrabiów rawskich, chrzest 14.01.1792. Chrzestni: Ignacy i Marianna z Boskich Domańscy.

OLSZEWSKI Piotr, syn Jana i Marianny, chrzest 14.01.1675.

OLSZEWSKI Szymon, syn Stefana i Zuzanny, chrzest 16.11.1683. Chrzestni: Paweł Staniszewski i Marianna z Suchodolskich Stanisławowa Staniszewska z Rudy.

ORZECHOWSKI Antoni, syn Jana i Anny, chrzest 18.12.1687. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Katarzyna Korabiowska.

ORZECHOWSKI Krzysztof, syn Jana i Anny, chrzest 14.09.1689. Chrzestni: Daniel Gajewski i Katarzyna Korabiowska.

ORZECHOWSKI Teodor, syn Józefa i Marianny Zdziechowskiej, chrzest 26.10.1733.

OSOWSKI Jan, syn Władysława i Elżbiety, chrzest 09.06.1687. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Konstancja Skolmowska.

OSTROWSKI Florian, syn Jana i Anny, chrzest 04.05.1733. Chrzestni: Marianna Skrzynecka i Bledziejewski.

OSTROWSKI Teodor, syn Jana i Anny, chrzest 04.11.1734, Chrzestni: Aleksandra i Wawrzyniec Gnatowscy.

PALCZEWSKA Marianna, córka Hjacenta  i Marianny, chrzest 11.06.1669. Chrzestni: Stanisław Wiejski i Zofia Garowska.

PALCZEWSKA Zofia, córka Hjacenta  i Marianny, chrzest 15.05.1672. Chrzestni: Krzysztof Służewiecki i Zofia Palczewska z Woli Jurkowskiej.

PALCZEWSKI Aleksander, syn Hjacenta  i Marianny, chrzest 17.07.1678. Chrzestni: Adam Szymański z Grabi i Wiktoria Przedworska z Jeziory.

PALCZEWSKI Jakub z Zofią Branecką, ślub 14.03.1668. Świadkowie: Kazimierz Gralewski z Osieczka i Staniszewski.

PALCZEWSKI Jan, syn Hjacenta  i Marianny, chrzest 09.06.1658. Chrzestni: Paweł Palczewski stryj dziecka i Marianna Rylska z Rudy.

PALCZEWSKI Kazimierz, syn Hjacenta  i Marianny, chrzest 17.10.1662. Chrzestni: Michał Staniszewski z Rudy i Konstancja Zamojska.

PALCZEWSKI Maciej, syn Hjacenta  i Marianny, chrzest 16.02.1675. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Konstancja Pogroszewska.

PALCZEWSKI Stefan, syn Hjacenta  i Marianny, chrzest 28.12.1665. Chrzestni: Stanisław Rosochowski i Anna, wdowa po niegdy Andrzeju Grotowskim.

PAŁASZEWSKI Piotr Paweł, syn Wawrzyńca rządcy z Ciechlina i Katarzyny Rożeckiej, chrzest 28.06.1738. Chrzestni: Adam Modzelewski burgrabia czerski z żoną Anną z Zaborowskich.

PAROL Mikołaj z Katarzyną Borzewicką z Pniew, ślub 05.02.1682. Świadkowie: Kazimierz Gralewski i Paweł Palczewski.

PAROLIKOWSKA Marianna, córka Józefa i Salomei, chrzest 15.12.1799. Chrzestni: Maciej i Salomea Fabiszewscy.

PAWŁOWSKI Mikołaj z Eufrozyną Staniszewską, ślub 30.01.1695. Świadkowie: Franciszek Szczucki i Antoni Gralewski.

PIOTROWSKA Jadwiga, córka Łukasza i Anny, chrzest 23.09.1702.

PIOTROWSKI Teodor Franciszek, syn Mikołaja i Marcjanny Rosochowskiej, chrzest 27.03.1729. Chrzestni: Franciszek Gralewski i Magdalena ze Szczakowskich Pawłowska. Żona Rozalia Staniszewska. Ślub 16.01.1758. Świadkowie: Andrzej Machnacki, Jan Rylski i Stefan Szczakowski.

PIOTROWSKI Wincenty Jan Chryzostom, syn Wojciecha i Marianny, chrzest 05.02.1800. Chrzestni: Jan Pruszak i Marianna Staniszewska.

PŁASKO Magdalena, córka Stanisława i Marianny, chrzest 07.06.1726. Chrzestni: Stefan Szczakowski i Ludwika Potrykowska.

PŁOCHOCKA Marianna, córka Jana i Teresy, chrzest 24.03.1661.

PNIEWSKI Antoni, syn Macieja i Franciszki, chrzest 13.06.1771. Chrzestni: Bartłomiej Ciszewski organista i Agnieszka Lewandowska.

PODLEŚNA Zofia, córka Jana i Marianny, chrzest 06.05.1714. Chrzestni: Jan Wyszyński i Marianna Olszewska.

PODLEŚNY Antoni, syn Jana i Marianny, chrzest 18.05.1727. Chrzestni: Tomasz Krajewski i Konstancja Gembska.

POGROSZEWSKI z Woli Pogroszewskiej Andrzej z Katarzyną Chylicką z Pniew, ślub 25.02.1664. Świadkowie: Adam Pogroszewski z Woli Pogroszewskiej i Adam Czajkowski z Pniew.

POGROSZEWSKI Florian Marcin, syn Jana i Konstancji, chrzest 22.11.1676. Chrzestni: Fryderyk Felkerzamb starosta i Konstancja Pracka.

POGROSZEWSKI Franciszek, syn Andrzeja i Cecylii, chrzest 02.10.1757. Chrzestni: Paweł Palczewski i Zofia Gośniewska.

POGROSZEWSKI Jan Bogumił, syn Jana i Konstancji, chrzest 17.07.1675. Chrzestni: Kazimierz Gralewski z Osieczka i Katarzyna Załęska.

PORADOWSKA Agnieszka, córka Wincentego i Teresy Chylickiej, chrzest 06.01.1747. Chrzestni: Jakub Stokowski z Osieczka i Franciszka z Dzierżawskich Rożecka z Załęża.

PORADOWSKA Regina, córka Jakuba i Katarzyny, chrzest 10.04.1718. Chrzestni: Michał Wyszyński łowczy sanocki i Ruszczewska.

PORADOWSKI Marcin, syn Wincentego i Teresy Chylickiej, chrzest 09.11.1749. Chrzestni: Michał Wyszyński łowczy sanocki z Jeziory i Anna Zaborowska miecznikowa gostyńska, wdowa.

PORADOWSKI Teodor, syn Wincentego i Teresy Chylickiej, chrzest 09.11.1755. Chrzestni: Józef Cichocki stolnik chełmski i Anna Stokowska.

PORADOWSKI Wincenty, syn Wincentego i Teresy Chylickiej, chrzest 21.01.1768. Chrzestni: Stanisław Bystrzycki kapitan artylerii i Franciszka Rudzka z Rudy.

PORADOWSKI Wincenty z Teresą Chylicką, córką Łukasza i Ewy, ślub 15.11.1745. Świadkowie: Michał Wyszyński łowczy sanocki, Jan Gnatowski i Antoni Gałecki.

POTRYKOWSKA Ewa, córka Kacpra i Anny, chrzest 11.12.1666.

POTRYKOWSKA Franciszka, córka Marcina z Czychr i Anny, chrzest 29.09.1658. Chrzestni: Paweł Palczewski.

POTRYKOWSKI Aleksander Stanisław, syn Marcina z Czychr i Anny, chrzest 10.05.1661. Chrzestni: Walerian Łaźniewski pisarz sochaczewski i Marianna Bujalska.

POTRYKOWSKI Michał Krzysztof, syn Pawła i Ewy, chrzest 16.09.1703. Chrzestni: Jan Wyszyński podstoli bielski i Katarzyna Guzowska burgrabianka czerska.

PRACKI Aleksander z Prac z Anną Grotowską wdową, ślub 02.03.1666. Świadkowie: Piotr Gośniewski z Pniew i Paweł Palczewski.

PRACKI Mateusz z Marianną Popławską, ślub 01.06.1744.

PRACKI Sebastian z Agnieszką Czajkowską z Pniew, ślub 14.11.1667.

PRZEDWORSKI Aleksander z Marianną Oczesalską, ślub 02.03.1688. Świadkowie: Kazimierz Gralewski i Jan Lesiowski.

PRZEDWORSKI Paweł, syn Aleksandra i Marianny Oczesalskiej, chrzest 26.01.1694. Chrzestni: Aleksander Łuszczewski i Zuzanna Lisowska.

PRZEDWORSKI Walenty, syn Aleksandra i Marianny Oczesalskiej, chrzest 06.02.1689. Chrzestni: Ignacy Korabiewski i Konstancja Gumińska.

PRZYŁUSKI Jan z Urszulą Kaczyńską z Pniew, ślub 29.01.1662. Świadkowie: Piotr Gośniewski i Paweł Palczewski.

PUCHAŁA Kazimierz, syn Stanisława z Woli Pogroszewskiej i Anny, chrzest 27.03.1690. Chrzestni: Walenty Grotowski burgrabia czerski i Zuzanna Lisowska.

PUCHAŁA Szymon, syn Stanisława z Woli Pogroszewskiej i Anny, chrzest 16.10.1687. Chrzestni: Wojciech Wyleziński i Zofia Staniszewska z Kuni.

RACZYŃSKI Andrzej, syn Seweryna rządcy z Grabi i N., chrzest 30.11.1727. Chrzestni: Mateusz Jastrzębski i Teresa Galińska.

RADOŃSKI Ludwik z Kunegundą Grottową wdową, ślub 19.02.1787. Świadkowie: Ignacy Golędzinowski, Teodor Poradowski i Paweł Krupieński.

RADZICKA Anna, córka Michała i Justyny Turowskiej, chrzest 28.07.1794. Chrzestni: Jan Małecki i Zofia Miedzińska.

RADZICKI Michał podsetnik wojsk ( urodzony w parafii Zakroczym ) z Justyną Turowską z Pniew, wdową, ślub 1793. Świadkowie: Walenty Kochnowski stolnik buski, Kajetan Ługowski ekonom z Jurek i Antoni Siennicki właściciel Nadołka.

RADZICKI Piotr Mikołaj, syn Michała i Justyny Turowskiej, chrzest 05.12.1795. Chrzestni: Jan Chrzanowski i Magdalena Golędzinowska.

ROKICKI Krzysztof z Osieczka z Anną Staniszewską z Rudy, ślub 22.06.1671. Świadkowie: Kacper Potrykowski i Aleksander Staniszewski.

ROSOCHACKA Rozalia, córka Wojciecha i Teresy Petrykowskiej, chrzest 25.08.1737. Chrzestni: Salomea Rudzka.

ROSOCHACKI Fabian, syn Wojciecha i Teresy Petrykowskiej, chrzest 23.01.1746. Chrzestni: Bystrzycki z Uleńca i Agnieszka Winklerowa stolnikowa owrucka z Przecławic.

ROSOCHACKI Łukasz, syn Wojciecha i Teresy Petrykowskiej, chrzest 18.10.1734. Chrzestni: Andrzej Żebracki i Anna Ostrowska.

ROSOCHACKI Stanisław, syn Wojciecha i Teresy Petrykowskiej, chrzest 26.11.1748. Chrzestni: Jan Staniszewski ze Staregopola komornik czerski i Teresa Ślaska córka Waleriana.

ROSSOCHOWSKI Stanisław, syn Władysława i Zofii Gralewskiej, chrzest 22.05.1695. Chrzestni: ksiądz Andrzej Prażmowski kanonik poznański i pułtuski, proboszcz Worowski i Jadwiga Wyszyńska podstolina bialska z Jeziory.

ROSSOCHOWSKI Władysław z Zofią Gralewską, ślub 14.02.1695. Świadkowie: Jan Lesiowski i Franciszek Prażmowski.

ROZBICKI Andrzej z Pniew z Franciszką Lasocką, ślub 17.11.1773. Świadkowie: Ignacy Rudzki i N. Turobiński.

ROŻECKA Katarzyna Aleksandra, córka Augustyna i Józefy, chrzest 13.12.1798. Chrzestni: Wojciech Rożecki i Katarzyna Kochnowska.

ROŻECKA Katarzyna Elżbieta, córka Wojciecha i Józefy, chrzest 25.11.1800. Chrzestni: Walenty Kochnowski i Józef Rożecki; Jan Gwalbert Modzelewski i Katarzyna Ciborowska.

ROŻECKA Marcjanna Weronika, córka Wojciecha i Józefy, chrzest 14.01.1798. Chrzestni: Tomasz Rożecki i Scholastyka Złotnicka.

ROŻECKA Marianna Józefa, córka Józefa i Magdaleny Stępowskiej, chrzest 13.04.1793. Chrzestni: Hjacenty Stępowski i Ludwika Stępowska.

ROŻECKA Teofila Magdalena, córka Tomasza burgrabiego czerskiego ( nie żył 12.04.1789 ) i Teresy Sokołowskiej, chrzest 12.04.1789. Chrzestni: Józef Rożecki komornik rawski i Salomea Godlewska panna.

ROŻECKA Zofia, córka Franciszka z Rożców i Marianny, chrzest 16.04.1664. Chrzestni: Franciszek Szpot z Machnatki i panna Helena Rożecka z Rożców.

ROŻECKI Antoni z Salomeą Rudzką, ślub 24.01.1741. Świadkowie: Dominik Winkler i Józef Wyszyński.

ROŻECKI Józef, syn Franciszka z Rożców i Marianny, chrzest 19.03.1666. Chrzestni: Stanisław Oczesalski z Kuni.

ROŻECKI Józef Florian, syn Tomasza i Marianny Grotowskiej, chrzest 07.05.1787. Chrzestni: Józef Rożecki pisarz i Teresa Rożecka córka Józefa.

ROŻECKI Marcin, syn Franciszka z Rożców i Marianny, chrzest 24.10.1658. Chrzestni: Jakub Szpot z Machnatki i Teofila Głuchowska.

ROŻECKI Mikołaj Tomasz, syn Antoniego i Salomei Rudzkiej, chrzest 11.12.1741. Chrzestni: Stanisław Rożecki komornik czerski i Katarzyna Rylska z Kuni.

ROŻECKI N., syn Tomasza i Marianny Grotowskiej, chrzest 17.03.1780. Chrzestni: Antoni Radecki i Teresa Krajewska.

ROŻECKI Stanisław, syn Stanisława i Jadwigi, chrzest 27.04.1669.

ROŻECKI Walenty Benedykt, syn Mikołaja i Joanny Rylskiej, chrzest 10.02.1727. Chrzestni: Antoni Dzierżawski i Katarzyna Szczakowska.

ROŻECKI Wincenty Hieronim, syn Tomasza i Marianny Grotowskiej, chrzest 27.04.1784. Chrzestni: Józef Cichocki stolnik chełmski i Joanna Ludwika Grotowska.

ROŻECKI Witalis Filip Stanisław, syn Tomasza i Marianny Grotowskiej, chrzest 07.05.1781. Chrzestni: Baltazar Kochnowski z żoną swą Zofią.

RUCIEŃSKI Grzegorz z Anną Szałajową wdową ( poddaną Józefa Cichockiego stolnika chełmskiego ), ślub 29.04.1776. Świadkowie: Stanisław Fornalowicz i Szymon Radwański.

RUDAWSKI Maciej, syn Mikołaja i Heleny, chrzest 30.08.1789. Chrzestni: Piotr Olszewski burgrabia rawski, właściciel Uleńca i Joanna Ernerówna.

RUDAWSKI Mikołaj, syn Mikołaja i Marianny, chrzest 05.05.1793. Chrzestni: Ludwik Borkowski i Ludwika Zielińska.

RUDAWSKI Stanisław, syn Mikołaja i Heleny, chrzest 30.11.1787. Chrzestni: Kacper Kochnowski i Konstancja Sobolewska.

RUDKOWSKA Marcjanna, córka Bartłomieja i Józefy, chrzest 09.05.1798. Chrzestni: N. Fabiszewski i Urszula Zarzycka.

RUDZKA Agnieszka, córka Jakuba i Marianny, chrzest 22.01.1660.

RUDZKA Anna Magdalena, córka Aleksandra i Konstancji, chrzest 23.07.1686. Chrzestni: Samuel Okuń i Dorota Zbroska.

RUDZKA Barbara, córka Jakuba i Marianny, chrzest 29.11.1661. Chrzestni: Szymon Uciachowski i Małgorzata Głębocka.

RUDZKA Franciszka Tekla Józefa, córka Ignacego i Franciszki de Wilda, dziedziców części w Rudzie, chrzest 16.04.1770. Chrzestni: Jakub Stokowski wojski warszawski i Aleksandra Cichocka stolnikowa chełmska.

RUDZKA Konstancja, córka Jakuba i Marianny, chrzest 29.01.1658.

RUDZKA Lucyna, córka Wawrzyńca i Anny Staniszewskiej, chrzest 23.12.1706. Chrzestni: Maciej Kaniewski i Zofia Zagórzynka.

RUDZKA Magdalena, córka Stanisława i Konstancji, chrzest 16.07.1662.

RUDZKA Marianna, córka Ignacego i Franciszki de Wilda, dziedziców części w Rudzie, chrzest 30.03.1771. Chrzestni: Julian Staniszewski burgrabia warszawski i Marianna Stokowska.

RUDZKA Marianna, córka Szymona i Konstancji, chrzest 21.12.1702.

RUDZKA Petronela, córka Szymona i Konstancji, chrzest 01.06.1700. Chrzestni: Jan Miaskowski i Magdalena Gębska.

RUDZKI Adam, syn Jakuba i Marianny, chrzest 04.05.1664. Chrzestni: Stanisław Oczesalski i Zuzanna Rosochowska.

RUDZKI Aleksander z Katarzyną Olszowską, ślub 25.07.1697. Świadkowie: Stanisław Bielawski i Katerla.

RUDZKI Andrzej, syn Wawrzyńca i Anny Staniszewskiej, chrzest 02.12.1702. Chrzestni: Franciszek Lubiszewski i Prakseda Rozwadowska.

RUDZKI Józef, syn Ignacego i Franciszki de Wilda, dziedziców części w Rudzie, chrzest 12.02.1770. Chrzestni: Stanisław Bystrzycki kapitan artylerii i Katarzyna Górzyńska żona Józefa podstolego dobrzyńskiego.

RUDZKI Józef Jan Antoni, syn Pawła ( nie żył w roku 1740 ) i Katarzyny Domańskiej dziedziców Ciechlina, chrzest 31.08.1727. Chrzestni: ksiądz Feliks Skrzyniecki proboszcz Jeziorski i Okęcka stolnikowa warszawska.

RUDZKI Marcin, syn Pawła ( nie żył w roku 1740 ) i Katarzyny Domańskiej dziedziców Ciechlina, chrzest 17.11.1732. Chrzestni: N. Zaborowski miecznik sochaczewski i Katarzyna Dmoszyńska.

RUDZKI Michał, syn Franciszka i Anny, chrzest 26.09.1694. Chrzestni: Franciszek Szczucki i Zuzanna Lisowska.

RUDZKI Paweł, syn Pawła ( nie żył w roku 1740 ) i Katarzyny Domańskiej dziedziców Ciechlina, chrzest 22.11.1716. Chrzestni: Wawrzyniec Domański z Częstoniewa i Magdalena Zybułtowska z Machnatki.

RUDZKI Paweł z Anną Łaiszewską, ślub 30.09.1664. Świadkowie: Kazimierz Kralewski, Piotr Gośniewski i Jan Rylski.

RUDZKI Stanisław, syn Szymona i Konstancji, chrzest 05.05.1697. Chrzestni: Jan Pochlustowicz i Barbara Machnacka.

RUDZKI Stanisław z Rudy z Katarzyną Rogolińską z Ciechlina, ślub 25.02.1677. Świadkowie: Marcin Potrykowski i Rokicki.

RUDZKI Stanisław Antoni Józef, syn Ignacego i Franciszki de Wilda, dziedziców części w Rudzie, chrzest 04.07.1772. Chrzestni: Stanisław Bystrzycki i Regina Liszczyńska.

RUDZKI Szymon, syn Stanisława i Konstancji, chrzest 24.10.1666. Chrzestni: Kacper Palczewski i Petronela Staniszewska. Żona Konstancja.

RUDZKI Teodor Walenty, syn Ignacego i Franciszki de Wilda, dziedziców części w Rudzie, chrzest 11.02.1776. Chrzestni: Józef Staniszewski z Rudy i Barbara Siekierzyńska miecznikówna latyczowska z Czychr; Stanisław Cichocki stolnikowicz chełmski z Przecławic i Teresa Staniszewska z Rudy.

RUDZKI Tomasz Józef, syn Pawła ( nie żył w roku 1740 ) i Katarzyny Domańskiej dziedziców Ciechlina, chrzest 21.12.1727. Chrzestni: Józef Rudzki i Salomea Rudzka.

RUDZKI Walenty i Agata, rodzeństwo, dzieci Wawrzyńca i Anny Staniszewskiej, chrzest 09.02.1710. Chrzestni: Jan Wisnowski i Marianna Potrykowska.

RUDZKI Wawrzyniec  z Anną Staniszewską z Kuni, ślub 11.02.1694. Świadkowie: Stanisław Machnacki z Kuni i Stanisław Pachuła z Woli Zaleskiej.

RUDZKI Wiktor Wojciech, syn Pawła ( nie żył w roku 1740 ) i Katarzyny Domańskiej dziedziców Ciechlina, chrzest 13.04.1730. Chrzestni: Adam Modzelewski burgrabia nurski i Zawiszyna.

RUDZKI Wojciech, syn Szymona i Konstancji, chrzest 24.04.1695. Chrzestni: Józef Łodziński z Rudy i Zuzanna Świderska.

RYLSKA Barbara, córka Jana z Rudy ( nie żył w roku 1665 ) i Marianny, chrzest 02.12.1657. Chrzestni: Jan Gralewski i Magdalena Skrodzka.

RYLSKA Barbara Marianna, córka Józefa i Katarzyny Szczakowskiej, chrzest 11.12.1734. Chrzestni: Michał Wyszyński łowczy sanocki i Aleksandra Gnatowska.

RYLSKA Katarzyna, córka Jana z Rudy ( nie żył w roku 1665 ) i Marianny, chrzest 22.10.1658. Chrzestni: Wojciech Skrodzki i Katarzyna Męcina.

RYLSKA Zofia, córka Jana z Rudy ( nie żył w roku 1665 ) i Marianny, chrzest 15.04.1662. Chrzestni: Marianna Maksymilianowa Rylska.

RYLSKA Zofia, córka Maksymiliana i Marianny Staniszewskiej, chrzest 15.02.1660. Chrzestni: Zygmunt Załęski i Zofia Gośniewska.

RYLSKI Andrzej, syn Józefa i Katarzyny Szczakowskiej, chrzest 04.02.1730. Chrzestni: Wojciech Szczakowski wuj dziecka i Szczakowska babka dziecka.

RYLSKI Jan, syn Jana z Rudy ( nie żył w roku 1665 ) i Marianny, chrzest 24.05.1665. Chrzestni: Jan Gośniewski i Marianna Maksymilianowa Rylska z Kruszewka.

RYLSKI Jan Ludwik, syn Maksymiliana i Marianny Staniszewskiej, chrzest 26.08.1664. Chrzestni: Kazimierz Grabowski i Konstancja Pogroszewska.

RYLSKI Jan Teodor, syn Józefa i Katarzyny Szczakowskiej, chrzest 01.11.1733.

RYLSKI Józef z Katarzyną Szczakowską, ślub 22.02.1729. Śwaidkowie: Adam Szczakowski ojciec, Paweł Wolski, Jan Gnatowski. Druga żona Katarzyna Domańska primo voto Rudzka, ślub 13.01.1741. Świadkowie: Józef Puchała, Wawrzyniec Gnatowski, Aleksandra z Gnatowskich Puchalina.

RYLSKI Kacper Paweł, syn Jana z Rudy ( nie żył w roku 1665 ) i Marianny, chrzest 31.01.1661. Chrzestni: Franciszek Rylski.

RYLSKI Maksymilian z Kruszewka z Marianną Staniszewską, ślub 05.03.1658. Świadkowie: Jan Rylski brat i Jakub Żebrowski.

RYLSKI Michał, syn Maksymiliana i Marianny Staniszewskiej, chrzest 14.09.1661. Chrzestni: Paweł Palczewski z Jurek i Małgorzata Głębocka.

RYLSKI Michał, pierwsza żona Jadwiga, druga żona Elżbieta Załęska, ślub 07.03.1707. Świadkowie: Bonawentura Skolmowski skarbnik bracławski, Wojciech Dunin z Machnatki i Samuel Dunin z Dąbrówki.

RYLSKI N., syn Michała i Jadwigi, chrzest 08.03.1704. Chrzestni: Józef Załęski z Ciechlina i Anna Skulska z Grabi.

RYLSKI Paweł, syn Józefa i Katarzyny Szczakowskiej, chrzest 04.02.1730. Chrzestni: Adam Szczakowski dziadek i Chylicka.

RZĘDZIEWSKI Jan Chryzostom, syn Andrzeja, ubogiego i Małgorzaty, chrzest 28.01.1745. Chrzestni: Wojciech Turobiński i Anastazja Wojciechowa z Jeziory.

SANKOWSKA Cecylia Katarzyna, córka Antoniego i Franciszki, chrzest 22.11.1750. Chrzestni: Stefan Szczakowski i Franciszka Rożecka z Załęża.

SIEKIERZYŃSKI Szymon Tadeusz, syn Jana i Rozalii Niewiadomskiej, chrzest 28.10.1693. Chrzestni: Józef Turowski żupnik czerski i Rozalia Bystrzycka wojska warszawska.

SIEMIĄTKOWSKI Stanisław Kostka, syn Michała i Katarzyny, chrzest 20.11.1798. Chrzestni: Michał Golędzinowski i Salomea Gołaszewska z Jeziorki.

SIEMIEŃSKI Aleksander z Marianną Domańską primo voto Rykalską, ślub 16.02.1738. Śwaidkowie: Józef Siemieński brat, Katarzyna Rudzka siostra nowozaślubionej i Teresa z Katerlów Siemieńska.

SIEMIŃSKA Teodora, córka Stanisława i Anny, chrzest 23.03.1680. Chrzestni: Walerian Męcinka i Marianna Nozowska.

SIENICKA Agnieszka, córka Antoniego i Józefy, chrzest 21.01.1791. Chrzestni: Paweł Olszewski burgrabia rawski i Brygida Turowska skarbnikowa łukowska.

SIENICKI Andrzej, syn Antoniego i Józefy, chrzest 06.05.1793. Chrzestni: Walenty i Małgorzata Sieniccy.

SIENICKI Grzegorz, syn Antoniego i Józefy, chrzest 13.12.1793. Chrzestni: Ignacy Domański sędzia i Karolina Staniszewska z Rudy.

SIENICKI Jan Alojzy, syn Antoniego i Józefy, chrzest 22.06.1789. Chrzestni: Paweł Janicki i Teresa Staniszewska; Julian i Karolina Staniszewscy.

SIENICKI Piotr, syn Antoniego i Józefy, chrzest 13.12.1793. Chrzestni: Julian Staniszewski i Marianna Domańska.

SIENICKI Walenty z Kunegundą Turobińską, ślub 25.11.1788. Świadkowie: Ignacy Golędzinowski i Franciszek Rudawski.

SIENKIEWICZ  Dorota Teresa, córka Józefa i Franciszki, chrzest 18.10.1797. Chrzestni: Stanisław Dunin Sulgostowski i Dorota Ługowska.

SIENKOWSKA Klara, córka Antoniego i Franciszki, chrzest 12.08.1730. Chrzestni: Bogumił Stokowski syn Jakuba i Marianna Świebodzka z Przecławic.

SIERAKOWSKA Marianna, córka Antoniego i Teodory Szyszkowskiej, chrzest 06.08.1799. Chrzestni: Józefa Rożecka z Jeziory i Paweł Franciszek Machnacki z Kuni.

SIERAKOWSKA Marianna, córka Antoniego i Teodory Szyszkowskiej, chrzest 01.08.1800. Chrzestni: Józef Szyszkowski i Marianna Szyszkowska.

SIERAKOWSKI Antoni z Teodorą Szyszkowską, ślub 09.10.1798. Świadkowie: Antoni Sienicki i Maciej Dziewulski.

SIKORSKI Adam, syn Stefana i Anny, chrzest 24.08.1659.

SKOLMOWSKI Adam Antoni, syn Andrzeja i Jadwigi, chrzest 01.04.1694. Chrzestni: Franciszek Oczesalski z Kuni i Jadwiga Okuniowa z Grabi.

SKOLMOWSKI Jan, syn Bonawentury i Katarzyny skarbników bracławskich, chrzest 24.01.1697. Chrzestni: Mikołaj Prażmowski chorąży regimentu i Anna Oborska starościna sochaczewska.

SKOLMOWSKI Paweł, syn Bonawentury i Katarzyny skarbników bracławskich, chrzest 24.01.1697. Chrzestni: Jan Wyszyński podstoli bialski i Anna Potrykowska.

SKOLMOWSKI Walenty Antoni, syn Bonawentury i Katarzyny skarbników bracławskich, chrzest 12.02.1696. Chrzestni: Władysław Rossochowski i Zuzanna Lisowska.

SKULSKI Aleksander, syn Władysława i Anny, chrzest 02.12.1700. Chrzestni: Adam Okęcki wojski sochaczewski i Teresa Gralewska.

SKULSKI Jan, syn Władysława i Anny, chrzest 31.08.1704. Chrzestni: Aleksander Kwiatkowski z Wilczogóry i Gośniewska z Oczesał.

SKULSKI Kacper, syn Piotra i Doroty, chrzest 04.01.1672. Chrzestni: Jerzy Staniszewski z Pogroszewskiej Woli i Marianna Rudzka z Kuni.

SKULSKI Stanisław, syn Władysława i Anny, chrzest 12.07.1706. Chrzestni: Jan Wyszyński podstoli bialski i Anna Korabiowska z Machnatki.

SŁABOSZEWSKA Marianna, córka Mateusza i Elżbiety, chrzest 10.08.1674. Chrzestni: Władysław z Rossochowa Rossochowski i Zofia Gacowska z Przecławic.

SŁĄNCZYŃSKA Teresa, córka Andrzeja z Rożców i Marianny, chrzest 01.01.1672. Chrzestni: Jan Zaleski i Zofia Dolecka z Dąbrówki.

SŁĄNCZYŃSKI Jan, syn Andrzeja z Rożców i Marianny, chrzest 20.01.1669. Chrzestni: Jan Władysław Rossochowski z Rossochowa.

SŁĄNCZYŃSKI Szymon z Barbarą Girzeńską, ślub 31.01.1799. Świadkowie: Maciej Fabiszewski i Antoni Sienicki.

SŁOTWIŃSKI Piotr Paweł, syn Pawła i Elżbiety, chrzest 25.05.1700.

SŁUPSKA Klara, córka Antoniego z Goljan i Kunegundy, chrzest 10.08.1746. Chrzestni: Józef Staniszewski z Rudy i Agnieszka Winklerowa z Gołosów stolnikowa owrucka.

SŁUPSKA Magdalena, córka Macieja i Teresy, chrzest 10.04.1718. Chrzestni: Jan i Teresa Wylezińscy.

SŁUPSKI Andrzej, syn Antoniego z Goljan i Kunegundy, chrzest 30.11.1741. Chrzestni: Dominik Winkler stolnik owrucki i Ewa Chylicka.

SŁUPSKI Piotr Ignacy, syn Macieja i Teresy, chrzest 31.07.1723. Chrzestni: Antoni Tomaszewski.

SŁUPSKI Wojciech, syn Antoniego z Goljan i Kunegundy, chrzest 25.04.1745. Chrzestni: Łukasz Chylicki i Marianna Poplińska.

SOKOŁOWSKI Józef z Teresą Ciołkówną, ślub 25.11.1700. Świadkowie: Aleksander i Ludwik Staniszewscy, Mikołaj Chojnacki.

SOKULSKA Katarzyna, córka Józefa i Jadwigi, chrzest 18.06.1797. Chrzestni: Marcjanna Gurzańska i Andrzej Olszewski.

SOLECKA Konstancja Katarzyna, córka Mikołaja i Elżbiety, chrzest 20.12.1701. Chrzestni: Mateusz Szczakowski i Katarzyna Zarębina.

SOWIŃSKI Józef, syn Wojciecha i Katarzyny, chrzest 18.03.1797. Chrzestni: Walenty Szyszkowski i Małgorzata Fałkowska.

STANISZEWSKA Anna, córka Aleksandra i Marianny, chrzest 17.03.1661. Chrzestni: Marianna Rudzka z Rudy żona Marcina.

STANISZEWSKA Barbara, córka Aleksandra i Marianny, chrzest 28.11.1663.

STANISZEWSKA Barbara, córka Aleksandra Stanisława i Katarzyny, chrzest 21.02.1683. Chrzestni: Remigjan Rossochowski z Sadkowa i Barbara Golędzinowska z Kuni.

STANISZEWSKA Eufrozyna, córka Aleksandra Stanisława i Katarzyny, chrzest 16.02.1676. Chrzestni: Stanisław Gawłowski i Katarzyna Pogroszewska z Jurek.

STANISZEWSKA Franciszka, córka Aleksandra Stanisława i Katarzyny, chrzest 21.02.1683. Chrzestni: Stanisław Siemieński z Wygnanki i Katarzyna Rossochowska.

STANISZEWSKA Helena, córka Aleksandra i Marianny, chrzest 11.02.1668. Chrzestni: Hieronim Staniszewski z Woli Pogroszewskiej i Katarzyna Zielińska z Rudy.

STANISZEWSKA Jadwiga, córka Aleksandra Stanisława i Katarzyny, chrzest 13.10.1686. Chrzestni: Mikołaj Golędzinowski i Katarzyna Warszewicka.

STANISZEWSKA Katarzyna, córka Franciszka i Heleny, chrzest 05.10.1668. Chrzestni: Kacper Potrykowski z Czychr i Katarzyna Gnoińska.

STANISZEWSKA Katarzyna, córka Józefa i Ewy, chrzest 06.03.1709. Chrzestni: Walerian Oczesalski i Joanna Staniszewska.

STANISZEWSKA Marcjanna Weronika, córka Juliana burgrabiego czerskiego i Karoliny Dłużewskiej, chrzest 16.01.1687. Chrzestni: Józef Staniszewski dziadek i Helena Zajączkowska chorążyna.

STANISZEWSKA Marianna, córka Aleksandra Stanisława i Katarzyny, chrzest 31.07.1678. Chrzestni: Władysław Zakrzewski i Zofia Staniszewska.

STANISZEWSKA Marianna, córka Stanisława i Marianny, chrzest 24.08.1684. Chrzestni: Paweł Staniszewski i Anna Suchodolska vel Kruszewska.

STANISZEWSKA Marianna Klara, córka Józefa i Teresy Ślaskiej, chrzest 15.08.1754. Chrzestni: Aleksandr Rożecki z Rufy i Domaracka z Rudy.

STANISZEWSKA Petronela, córka Pawła i Anny Kasparskiej, chrzest 27.04.1694. Chrzestni: Aleksander Kwiatkowski i Helena Oczesalska.

STANISZEWSKA Teresa, córka Aleksandra Stanisława i Katarzyny, chrzest 06.04.1680. Chrzestni: Bartłomiej Oczesalski i Zofia Gralewska z Osieczka.

STANISZEWSKA Teresa, córka Franciszka i Heleny, chrzest 03.12.1678. Chrzestni: Aleksander Staniszewski i Petronela Staniszewska.

STANISZEWSKA Zofia, córka Pawła i Anny Kasparskiej, chrzest 21.04.1690.

STANISZEWSKA Zofia, córka Spytka i Zofii, chrzest 19.05.1667. Chrzestni: Petronela Michałowa Staniszewska.

STANISZEWSKI Andrzej, syn Aleksandra i Marianny, chrzest 01.12.1664. Chrzestni: Paweł Palczewski z siostrą swą Petronelą Staniszewską.

STANISZEWSKI Antoni Sebastian, syn Ludwika i Joanny, chrzest 17.01.1701. Chrzestni: Hieronim Staniszewski i Jadwiga Wyszyńska podstolina bielska.

STANISZEWSKI Franciszek, syn Józefa i Ewy, chrzest 03.06.1705. Chrzestni: Michał Wyszyński i Katarzyna Skolmowska.

STANISZEWSKI Franciszek, syn Józefa i Teresy Ślaskiej, chrzest 07.10.1752. Chrzestni: Jakub Stokowski i Siekierzyńska miecznikowa latyczowska, żona Marcina.

STANISZEWSKI Hieronim z Katarzyną Olszewską, ślub 08.08.1699. Świadkowie: Bonawentura Skolmowski i Wojciech Grzegorzewski.

STANISZEWSKI Hieronim z Joanną Posacką, ślub 30.01.1701. Świadkowie: Prokop Gębski, Walenty Kociszewski i Adam Jaranek.

STANISZEWSKI Jan, syn Józefa i Ewy, chrzest 17.03.1711. Chrzestni: Jan Kruszeliński i Regina Żelazkowska z Wygnanki.

STANISZEWSKI Jan, syn Spytka i Zofii, chrzest 02.02.1663. Chrzestni: Hiacenty Palczewski z Jeziory i Ewa Biedrzycka z Rudy.

STANISZEWSKI Józef, syn Józefa i Ewy, chrzest 21.03.1717. Chrzestni: Mikołaj Staniszewski stryj dziecka i Jadwiga Wyszyńska podstolina bialska.

STANISZEWSKI Józef z Rudy z Teresą ze Ślask Ślaską, córką Waleriana i Anny, ślub 28.01.1748. Świadkowie: Staniszewski komornik czerski, Anna Zaborowska, Wojciech Szczakowski, Petrykowski i Michał Wyszyński łowczy sanocki.

STANISZEWSKI Józef, syn Pawła i Anny Kasparskiej, chrzest 14.03.1701. Chrzestni: Stanisław Staniszewski i Marianna Szczakowska.

STANISZEWSKI Kacper, syn Hieronima z Kuni i Zofii, chrzest 1661. Chrzestni: Spytek Staniszewski i Petronela Staniszewska.

STANISZEWSKI Kacper, syn Spytka i Zofii, chrzest 01.06.1665.

STANISZEWSKI Kazimierz, syn Józefa i Ewy, chrzest 04.03.1715. Chrzestni: Mikołaj Staniszewski i Tekla Krusieńska.

STANISZEWSKI Krzysztof, syn Hieronima z Kuni i Zofii, chrzest 15.09.1676. Chrzestni: Marcin Bykowski i Katarzyna Staniszewska.

STANISZEWSKI Krzysztof, syn Józefa i Ewy Żelazkowskiej, chrzest 14.09.1724. Chrzestni: Antoni Targowski.

STANISZEWSKI Krzysztof, syn Spytka i Zofii, chrzest 15.09.1675. Chrzestni: Bartłomiej Oczesalski i Katarzyna Staniszewska.

STANISZEWSKI Marcin, syn Franciszka i Heleny, chrzest 25.02.1677. Chrzestni: Marcin Potrykowski i Marianna Górska.

STANISZEWSKI Marcin, syn Józefa i Ewy Żelazkowskiej, chrzest 17.10.1723. Chrzestni: Jan Wyszyński podstoli bialski i Rozalia Siemińska z Wygnanki.

STANISZEWSKI Mateusz, syn Pawła i Anny Kasparskiej, chrzest 24.02.1697. Chrzestni: Mikołaj Chojnacki z Pniew i Konstancja Badowska z Osieczka.

STANISZEWSKI Mikołaj, syn Aleksandra Stanisława i Katarzyny, chrzest 28.12.1673. Chrzestni: Jakub Rudzki i Ewa Zakrzewska z Rudy.

STANISZEWSKI Paweł z Anna Kasparską, ślub 09.09.1686. Świadkowie: Hieronim Staniszewski i Walenty Grotowski burgrabia czerski.

STANISZEWSKI Stanisław, syn Pawła i Katarzyny, chrzest 19.10.1678. Chrzestni: Aleksander Przedworski i Regina Chojnacka.

STANISZEWSKI Wojciech, syn Aleksandra Stanisława i Katarzyny, chrzest 13.04.1671. Chrzestni: Franciszek Chrzanowski z Woli Pogroszewskiej i Helena Młochowska.

STAWSKI Wojciech ( z województwa sandomierskiego z Guska g. Ossolińskich ) z Konstancją Chrzanowską primo voto Rudzką, ślub 23.05.1716.

STEFAŃSKI Stanisław z Katarzyną Omiecińską, ślub 11.02.1698. Świadkowie: Władysław Rossochowski.

STOKOWSKA Justyna, córka Jakuba i Anny Siekierzyńskiej, chrzest 08.10.1756. Chrzestni: Józef Rylski z Rudy i Konstancja Machnacka z Załęża z parafii Ludkówka.

STOKOWSKA Salomea, córka Bogusława burgrabiego warszawskiego i Marianny, chrzest 14.11.1767. Chrzestni: Jakub Stokowski dziedzic Osieczka i Teresa Staniszewska; Józef Staniszewski dziedzic Rudy i Urszula Stokowska córka Jakuba.

STOKOWSKA Salomea, córka Jakuba i Anny Siekierzyńskiej, chrzest 22.10.1752. Chrzestni: Gabriel Juszkiewicz ekonom z Jeziorki i Barbara Siekierzyńska miecznikowa latyczowska z Czychr.

STOKOWSKA Salomea Tekla, córka Bogusława burgrabiego warszawskiego i Łucji Dziedzickiej, chrzest 10.09.1775. Chrzestni: Jakub Stokowski z Osieczka i Ewa Potrykowska wojska rawska; Anna Stokowska i Józef Potrykowski wojski rawski; Rozalia Siekierzyńska i Jan Dziedzicki.

STOKOWSKI Bogusław burgrabia warszawski, pierwsza żona Marianna, druga żona Łucja Dziedzicka. Ślub około roku 1774.

STOKOWSKI Franciszek, syn Jakuba i Anny Siekierzyńskiej, chrzest 19.10.1750. Chrzestni: Andrzej Rzęrzewski i Rossochowska.

STRZEMIECZNY Andrzej, syn Jakuba i Zofii, chrzest 15.11.1660. Chrzestni: Jakub Rudzki z Kuni i Małgorzata Głębocka.

SUSKI ? POMIANICI Kazimierz Jan, syn Franciszka porucznika artylerii i Heleny Żółtowskiej, chrzest 25.01.1789. Chrzestni: Tomasz Rożecki i Marianna z Bogdańskich Kochnowska wiceregentowa krasnostawska; Paweł Janicki podstoli latyczowski i Marianna z Grotowskich Rożecka; Wojciech Rożecki i Teodora Żółtowska panna.

SUSKI ? POMIANICI Wiktor Stanisław, syn Franciszka porucznika artylerii i Heleny Żółtowskiej, chrzest 25.01.1789. Chrzestni: Stanisław Rożecki były sędzia czerski i Barbara z Okuniów Rożecka; Józef Rożecki i Jan Żółtowski podkomorzyc gostyński i Julianna z Rożeckich Żółtowska podkomorzycowa.

SZADKOWSKA Aniela, córka Antoniego i Anieli, chrzest 09.11.1800. Chrzestni: Walenty Kochnowski i Tekla Jarzębowska; Paweł Machnacki i Barbara Gadomska.

SZADKOWSKI Jan, syn Antoniego i Anieli ( urodzony 27.01.1793 w Żórawce w województwie rawskim ), chrzest 09.11.1800. Chrzestni: Wojciech Rożecki i Teresa Machnacka; Jan Gadomski i Józefa Rożecka; Jakub Kryński i Stanisława Kryńska.

SZALEWSKI Wojciech Antoni, syn Mikołaja i Marianny Winklerówny, chrzest 02.06.1730. Chrzestni: Paweł Rudzki i Aleksandra Gnatowska panna.

SZCZAKOWSKA Anna, córka Stefana i Anny Młodzianowskiej, chrzest 01.01.1760. Chrzestni: Adam Głuchowski i Katarzyna Rożecka.

SZCZAKOWSKA Anna, córka Stefana i Anny Młodzianowskiej, chrzest 15.08.1769. Chrzestni: Kazimierz Szempliński właściciel Jeziory i Aleksandra z Oraczewskich Cichocka stolnikowa chełmska z Przecławic.

SZCZAKOWSKA Cecylia, córka Adama i Marianny Wilskiej, chrzest 22.11.1709. Chrzestni: Jan Wiosnowski i Anna Wyszyńska.

SZCZAKOWSKA Jadwiga, córka Stanisława i Marianny Bolkowskiej, chrzest 17.10.1688. Chrzestni: Aleksander Kwiatkowski i Jadwiga Bolkowska.

SZCZAKOWSKA Krystyna, córka Aleksandra i Konstancji, chrzest 01.05.1700. Chrzestni: Anna Zarębina i Paweł Gębski.

SZCZAKOWSKA Marianna, córka Adama i Marianny Wilskiej, chrzest 05.09.1706. Chrzestni: Wojciech Wyleziński z Sadkowa i Agnieszka Golędzinowska z Pniew.

SZCZAKOWSKA Marianna, córka Antoniego i Teresy Joanny Janiszewskiej, chrzest 26.03.1730. Chrzestni: Łukasz Pawłowski i Teresa Gnatowska.

SZCZAKOWSKA Maryna Aleksandra, córka Adama i Marianny Wilskiej, chrzest 30.01.1702. Chrzestni: Walerian Oczesalski z Kuni i Zofia Chojnacka ze Szczaków.

SZCZAKOWSKA Róża, córka Stefana i Anny Młodzianowskiej, chrzest 24.08.1755. Chrzestni: Józef Cichocki stolnik chełmski, właściciel Przecławic i Anna Stokowska z Osieczka.

SZCZAKOWSKA Urszula Franciszka i Kunegunda Konstancja, rodzeństwo, córki Antoniego i Teresy Joanny Janiszewskiej, chrzest 23.05.1723. Chrzestni: Mikołaj Kruszewski i Kunegunda Szczakowska; Andrzej Głuchowski i Marianna Kreczmerowa.

SZCZAKOWSKI Adam z Marianną Wilską, ślub 07.03.1701. Świadkowie: Paweł Staniszewski, Aleksander Krosnowski i Marcin Grabowski.

SZCZAKOWSKI Benedykt, syn Stefana i Anny Młodzianowskiej, chrzest 25.03.1753. Chrzestni: Jakub Stokowski z Osieczka i Katarzyna Rylska z Kuni.

SZCZAKOWSKI Grzegorz ze Szczaków z Zofią Staniszewską, ślub 26.01.1665. Świadkowie: Jakub Rylski z Kuni i Anzelm Branecki.

SZCZAKOWSKI Józef, syn Antoniego i Teresy Joanny Janiszewskiej, chrzest 18.03.1726. Chrzestni: Franciszek Gralewski i Marianna z Dąbrowskich Skulska komornikowa warszawska.

SZCZAKOWSKI Józef Sylwester, syn Stefana i Anny Młodzianowskiej, chrzest 10.01.1775. Chrzestni: Stanisław Bystrzycki kapitan artylerii i Józefa Cichocka atolnikówna chełmska.

SZCZAKOWSKI Stanisław z Marianną Bolkowską, ślub 19.02.1686. Świadkowie: Mikołaj Golędzinowski i Mikołaj Chojnacki.

SZCZAKOWSKI Stefan, syn Adama i Marianny Wilskiej, chrzest 18.08.1712.

SZCZAKOWSKI Wojciech, syn Stanisława i Marianny Bolkowskiej, chrzest 20.04.1687. Chrzestni: Kazimierz Gralewski z Osieczka i Anna Bolkowska.

SZCZAKOWSKI Wojciech Antoni, syn Adama i Marianny Wilskiej, chrzest 08.04.1714. Chrzestni: Zygmunt Zabłocki z Załęża i Salomea Rudzka z Ciechlina.

SZCZUCKA Regina, córka Pawła i Marianny, chrzest 30.10.1678. Chrzestni: Wacław Kruszewski i Marianna Chojnacka.

SZEMPLIŃSKA Maria Tekla, córka Kazimierza i Kunegundy Pruskiej, właścicieli Jeziory, chrzest 20.08.1769. Chrzestni: Stanisław Bystrzycki kapitan artylerii i Aleksandra z Oraczewskich Cichocka stolnikowa chełmska.

SZEMPLIŃSKI Stanisław Kostka, syn Kazimierza i Kunegundy Pruskiej, właścicieli Jeziory, chrzest 15.11.1766. Chrzestni: Paweł Janicki właściciel Trzladkowa i Teresa Walicka kasztelanowa sochaczewska.

SZOPSKI Grzegorz Józef, syn Franciszka i Agnieszki, chrzest 12.03.1703. Chrzestni: Józef Wiśniowski i Jadwiga Wyszyńska.

SZOSTAKOWSKI Florian z Marianną Rusicką, ślub 06.09.1799. Świadkowie: Maciej Fabiszewski i Wincenty Wroczyński organista z Jeziorki.

SZROMSKI Kanty pisarz szklarni z Grabi z Marianną Kruczyńską, ślub 25.05.1766. Świadkowie: Fabian Bogdański ekonom z Jeziory i Michał Bohm szklarz.

SZYDŁOWSKI Józef wojewodzic płocki, podkomorzy I.K.M. z Magdaleną Piorrową wdową, właścicielką Osieczka, ślub 04.05.1780. Świadkowie: Ignacu Lojola Slesiński kapitan gwardii litewskiej, Feliks Sobecki porucznik gwardii pieszej litewskiej, Antoni Baranowski rotmistrz kawalerii przedniej straży i Walenty Wilda porucznik gwardii konnej koronnej.

SZYSZKOWSKA Róża, córka Macieja i Marianny, chrzest 23.08.1799. Chrzestni: Walenty Szyszkowski i Józefa Stępniewska.

ŚLASKA Magdalena, córka Stanisława i Marianny, chrzest 09.06.1726. Chrzestni: Stefan Szczakowski i Ludwika Potrykowska.

ŚLIWIŃSKA Elżbieta, córka Jakuba i Marianny Zdzieszulskiej, chrzest 09.11.1726. Chrzestni: Franciszek Chylicki i Anna Dziewańska.

ŚLIWIŃSKA Jadwiga Teresa, córka Macieja i Katarzyny, chrzest 02.10.1798. Chrzestni: Franciszek Klepacki i Antonina Kleczyńska.

ŚMIGIELSKA Konstancja, córka Antoniego i Antoniny, chrzest 20.02.1779. Chrzestni: Magdalena Wylezińska i Stanisław Reszkowski z Sadkowa.

ŚWIADKOWSKI Michał wdowiec z Katarzyną Pyrzanowską, ślub 25.08.1798. Świadkowie: Aleksander Krajewski i Chrzanowski.

ŚWIDERSKA Anna, córka Wojciecha i Agnieszki, chrzest 21.05.1789. Chrzestni: Paweł Janicki podstoli, dzierżawca Jeziory i Teresa Rożecka z Kuni.

TOMIKOWSKI Wojciech z parafii bialskiej z Magdaleną, ślub 04.02.1753. Świadkowie: Stanisław Antoni Poznański i Stefan i Agata z Rudy.

TUNCELMANN Anna, córka Fryderyka podsetnika wojsk rosyjskich i Anny, chrzest 01.02.1767. Chrzestni: Jakub Stokowski dziedzic Osieczka i Krystyna Lesznerówna z Grabi.

TURKIEWICZ Mikołaj, syn Józefa i Doroty, chrzest 09.12.1798. Chrzestni: Franciszek Wierzbiński i Marianna Piasecka.

TUROBIŃSKA Helena, córka Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 04.03.1779. Chrzestni: Teresa Staniszewska z Rudy i Jakub Żebrowski ekonom z Uleńca.

TUROBIŃSKA Józefa, córka Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 07.03.1784. Chrzestni: Kazimierz Wilczewski i Marianna Szadkowska.

TUROBIŃSKA Katarzyna Marianna, córka Franciszka i Franciszki, chrzest 26.04.1796. Chrzestni: Antoni Siennicki młynarz z Nadołka i Salomea Fabiszewska z Osieczka.

TUROBIŃSKA Kunegunda, córka Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 04.03.1769. Chrzestni: Stefan Szczakowski z Pniew i Józefa Cichocka stolnikówna chełmska z Przecławic.

TUROBIŃSKA Petronela, córka Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 26.05.1776. Chrzestni: Ignacy Rudzki z Rudy i Wiktoria Żbikowska z Jeziorki.

TUROBIŃSKA Petronela, córka Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 20.02.1782. Chrzestni: Paweł Piaska rządca z Grabi i Petronela Dutkiewiczówna z Osieczka.

TUROBIŃSKA Tekla, córka Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 30.09.1790. Chrzestni: Julian Staniszewski dziedzic Rudy i Gertruda Janicka podstolina.

TUROBIŃSKA Tekla, córka Franciszka i Franciszki, chrzest 03.11.1793. Chrzestni: Walenty Kochnowski i Katarzyna Smoleńska.

TUROBIŃSKI Andrzej, syn Józefa i Aleksandry Boguckiej, chrzest 05.12.1732. Chrzestni: Paweł Rudzki i Szczakowska z Pniew.

TUROBIŃSKI Andrzej z Łucją Golędzinowską, ślub 13.02.1762. Świadkowie: Józef Dębieński i Jakub i Wojciech Goljanowie.

TUROBIŃSKI Benedykt Jan, syn Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 27.03.1768. Chrzestni: Stanisław Leżański i Łucja Szczakowska.

TUROBIŃSKI Franciszek, syn Józefa i Aleksandry Boguckiej, chrzest 27.03.1736. Chrzestni: Walenty Wasilewski i Teresa z Golędzinowskich Goljanowa.

TUROBIŃSKI Jan Józef, syn Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 02.09.1785. Chrzestni: Józef Rożecki z Uleńca i Marianna Rożecka.

TUROBIŃSKI Józef, syn Franciszka i Franciszki, chrzest 12.03.1799. Chrzestni: Wojciech Rożecki i Józefa Siennicka.

TUROBIŃSKI Łukasz Jan, syn Tomasza i Jadwigi, chrzest 12.10.1728. Chrzestni: Maciej Jastrzębski i Teresa Gnatowska.

TUROBIŃSKI Mateusz, syn Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 22.02.1783. Chrzestni: Paweł Krupieński, Jan Kwietniewski i Gertruda Golędzinowska z Pniew.

TUROBIŃSKI Seweryn, syn Andrzeja i Łucji Zakrzewskiej, chrzest 10.01.1759. Chrzestni: Wincenty Poradowski z Pniew i Rozalia Golędzinowska.

TUROBIŃSKI Stanisław, syn Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 16.05.1772. Chrzestni: Wojciech Brochocki z Jeziory i Katarzyna Czaplicka z Pniew.

TUROBIŃSKI Tomasz, syn Andrzeja i Łucji Golędzinowskiej, chrzest 08.12.1771. Chrzestni: Wojciech Gumowski i Rozalia Szczakowska.

TUROWSKI Adam, syn Feliksa i Elżbiety z Sadkowa, chrzest 16.04.1664. Chrzestni: Adam Pogroszewski z Woli Pogroszewskiej i Marianna Okęcka babka.

TUROWSKI Walenty Benedykt Teodor, syn Józefa i Justyny Goljanówny, chrzest 03.03.1792.

TYLKOWSKI Franciszek organista z Jeziorki z Marianną Kozłowską, ślub 28.01.1762. Świadkowie: Walenty Wardaszewski.

UNIECKA Rozalia, córka Błażeja i Teresy, chrzest 03.09.1749. Chrzestni: Andrzej Machnacki z Załęża i Anna Głoskowska.

WARSZAWICKA Konstancja, córka Wojciecha i Katarzyny, chrzest 06.08.1685. Chrzestni: Franciszek Szpot i Krystyna Grotowska.

WARSZAWICKI Jan, syn Wojciecha i Katarzyny, chrzest 03.06.1683. Chrzestni: Walenty Grotowski z Jurek i Zofia Gralewska.

WĄSIEWSKA Teresa, córka Adama i Katarzyny, chrzest 18.10.1711. Chrzestni: Jan Górski i Anna Wyszyńska córka Jana podstolego bialskiego.

WIERZBICKI Marcin, syn Marcina i Zofii, chrzest 05.10.1668. Chrzestni: Zofia Okęcka z Przecławic.

WIERZBICKI Wojciech, syn Michała i Marianny, chrzest 15.04.1799. Chrzestni: Gabriel Wyleziński i Salomea Gołaszewska.

WILKOSIEWICZ Aleksander Stanisław, syn Szymona i Ludwiki Potrykowskiej, chrzest 03.05.1730. Chrzestni: Stanisław Lasocki cześnik sochaczewski i Urszula Staniszewska.

WILKOSIEWICZ Baltazar Feliks, syn Szymona i Ludwiki Potrykowskiej, chrzest 16.01.1744. Chrzestni: Jakub Zieliński i Kleczyńska.

WILKOSIEWICZ Brygida, córka Szymona i Ludwiki Potrykowskiej, chrzest 05.01.1731. Chrzestni: Paweł i Katarzyna Rudzka.

WILKOWSKA Agnieszka, córka Andrzeja i Maryny, chrzest 24.01.1658.

WILKOWSKI Wojciech, syn Andrzeja i Maryny, chrzest 15.04.1659.

WILSKA Barbara Bibjanna, córka Wiktora i N, chrzest ok. 1710. Chrzestni: Michał Wyszyński łowczy bielski i Katarzyna Dmoszyńska.

WILSKI Jan, syn Stanisława i Marianny, chrzest 24.06.1702. Chrzestni: Stanisław Machnacki i Zuzanna Lisowska.

WILSKI Ludwik z Marianną Gośniewską, ślub w lipcu 1662.

WINKLER Kazimierz Tomasz Dominik, syn Dominika stolnika owruckiego i Agnieszki Krzywińskiej, urodzony 10.03.1740. Chrzest 15.09.1744, chrzestni: Jan Gnatowski z Osieczka i Kunegunda z Grzegorzewskich Mieczyńska podstolina czernichowska.

WINKLER Rozalia Marianna Justyna, córka Dominika stolnika owruckiego i Agnieszki Krzywińskiej, urodzona 25.08.1744. Chrzest 15.09.1744. Chrzestni: Ładysław Mieczyński podstoli czernichowski i z Prokopowiczów Mokrska podstolina gostyńska.

WNOWSKI Wojciech, syn Antoniego i Franciszki, chrzest 15.04.1792. Chrzestni: Jan Kuszykowski organista i Franciszka Zellówna.

WODZIŃSKA Marianna, córka Tomasza i Jadwigi Zaleskiej, chrzest 02.03.1688. Chrzestni: Jan Lesiowski i Petronela Laskowska.

WODZIŃSKI Tomasz z Jadwigą Zaleską, ślub 26.02.1686. Świadkowie: Stanisław Rudzki i Franciszek Podkoński.

WYLEZIŃSKA Anna, córka Marcina i Joanny, chrzest 16.12.1790. Chrzestni: Paweł Olszewski i Kochnowska.

WYLEZIŃSKA Barbara, córka Krzysztofa i Agnieszki Gortacińskiej, chrzest 01.12.1737. Chrzestni: Michał Wyszyński łowczy sandomierski i Urszula ze Staniszewskich Zdzieszulska.

WYLEZIŃSKA Marianna, córka Stanisława z Sadkowa i Marianny, chrzest 19.06.1667. Chrzestni: Marianna Wylezińska siostra dziecka.

WYLEZIŃSKA Marianna, córka Tomasza i Joanny Głaszczowskiej, chrzest 01.10.1788. Chrzestni: Marian Poradowski i Anna Szczakowska.

WYLEZIŃSKA Petronela, córka Wojciecha i Magdaleny, chrzest 03.06.1702.

WYLEZIŃSKI Andrzej, syn Krzysztofa i Agnieszki Gortacińskiej, chrzest 29.11.1734. Chrzestni: Adam Głuchowski i Elżbieta Sierakowska.

WYLEZIŃSKI Krzysztof, syn Wojciecha i Magdaleny, chrzest 14.09.1703. Chrzestni: Władysław i Zofia Rossochowscy,

WYLEZIŃSKI Łukasz, syn Wojciecha i Magdaleny, chrzest 17.10.1706. Chrzestni: Jan Wisnowski i Marianna Golędzinowska.

WYLEZIŃSKI N. z parafii bialskiej z N. Chylicką córką Łukasza i Ewy, ślub 20.11.1748. Świadkowie: Michał Wyszyński, Stefan i Wojciech Szczakowscy, Wojciech i Marianna Golędzinowscy.

WYLEZIŃSKI Piotr, syn Krzysztofa i Agnieszki Gortacińskiej, chrzest 30.11.1741. Chrzestni: Józef Staniszewski z Rudy i Katarzyna z Domańskich Rylska.

WYLEZIŃSKI Tomasz, syn Andrzeja i Łucji, chrzest 06.10.1771. Chrzestni: Wojciech Brochocki dzierżawca Jeziory i Magdalena Wylezińska z Sadkowa,

WYLEZIŃSKI Wincenty Anastazy, syn Łukasza i Franciszki, chrzest 23.01.1769. Chrzestni: Stanisław Bystrzycki kapitan artylerii i Józefa Cichocka stolnikówna chełmska.

WYLEZIŃSKI Wojciech, syn Andrzeja i Małgorzaty, chrzest 21.04.1772. Chrzestni: Adam Liszczyński stolnik bracławski, właściciel Grabi i Ksawera Cichocka stolnikówna chełmska.

WYSOCKA Anna Kunegunda, córka Zygmunta i Barbary, chrzest 13.11.1702. Chrzestni: Prażmowski chorąży warszawski i Jadwiga Wyszyńska podstolina bielska.

WYSZYŃSKA Katarzyna, córka Jana i Jadwigi, chrzest 10.01.1702. Chrzestni: Stanisław Józef Strzębosz podstoli podolski z żoną swą Izabelą.

WYSZYŃSKI Jan Franciszek, syn Jana i Jadwigi, chrzest 04.10.1700. Chrzestni: ksiądz Jan Aksamitowski proboszcz parafii Jeziora i Barbara Wojczyńska z Wygnanki.

ZABOROWSKA Helena Maria, córka Franciszka miecznikowicza gostyńskiego i Staniszewskiej, chrzest 04.04.1753. Chrzestni: Stanisław Rożecki komornik czerski i Anna Zaborowska.

ZAKRZEWSKI Ignacy z Agnieszką Masłowską z Kuni, ślub 26.11.1712. Świadkowie: Hieronim Staniszewski.

ZAKRZEWSKI Jan, syn Ignacego i Agnieszki Masłowskiej z Kuni, chrzest 30.12.1712.

ZAKRZEWSKI Michał, syn Wojciecha i Marianny, chrzest 07.10.1800. Chrzestni: Walenty Kochnowski i Józefa Rożecka; Wojciech Rożecki i Józefa Biedrzycka.

ZALEWSKA Józefa Kunegunda, córka Adama i Wiktorii Złotkowskiej rządców z Przecławic, chrzest 15.03.1774. Chrzestni: Wojciech Moszyński i Józefa Cichocka stolnikówna chełmska.

ZALEWSKA Urszula, córka Józefa i Łucji, chrzest 20.09.1697. Chrzestni: Zofia Szczucka z Wilczej Rudy i Jan Wisnowski.

ZALEWSKI Andrzej, syn Józefa i Łucji, chrzest 17.11.1699. Chrzestni: Stanisław Siemieński i Zofia Kijanowska.

ZALEWSKI Jakub z Bikówka z Jadwigą Oczesalską z Kuni, ślub 1674. Świadkowie: Jakub Rudzki z Rudy i Radomski kasztelanic żarnowski dziedzic Stawna.

ZAŁĘSKA Barbara, córka Wojciecha z Wólki Załęskiej i Zofii, chrzest 15.10.1662. Chrzestni: Regina Załęska.

ZAŁĘSKA Marianna, córka Wojciecha z Wólki Załęskiej i Zofii, chrzest 29.02.1660. Chrzestni: Elżbieta Gołaszewska.

ZAŁĘSKA Zuzanna, córka Wojciecha z Wólki Załęskiej i Zofii, chrzest 11.08.1658. Chrzestni: Zofia Załęska.

ZAŁĘSKI Jakub z Bikowa z Elżbietą Danecką z Czychr, ślub 05.02.1663. Świadkowie: Stefan Głuchowski z Głuchowa i Kacper Potrykowski z Czychr.

ZAŁĘSKI Jan, syn Kazimierza i Marianny, chrzest 23.05.1684. Chrzestni: Paweł Palczewski i Konstancja Grotowska.

ZAŁĘSKI Walenty, syn Jakuba i Elżbiety Daneckiej, chrzest 05.02.1664. Chrzestni: Piotr Rykalski z Nosów i Anna Potrykowska.

ZAŁĘSKI Wojciech, syn Kazimierza i Marianny, chrzest 03.05.1680. Chrzestni: Stanisław Siemieński i Zofia Gajewska.

ZARZYCKA Marianna, córka Wojciecha i Katarzyny, chrzest 04.08.1799. Chrzestni: Antoni Sierakowski i Marianna Szyszkowska.

ZAWADZKA Wiktoria, córka Szymona i Brygidy Zdzieborskiej ekonomostwa z Jurek, chrzest 08.09.1775. Chrzestni: Stanisław Bystrzycki pułkownik piechoty J.K.M. i Justyna Stokowska z Osieczka.

ZAWADZKA Wiktoria Marcjanna, córka Szymona i Brygidy Zdzieborskiej ekonomostwa z Jurek, chrzest 27.01.1777. Chrzestni: Józefa Cichocka stolnikówna chełmska i Żebrowski rządca z Uleńca.

ZAWADZKI Józef, syn Andrzeja i Marianny, chrzest 17.03.1799. Chrzestni: Wojciech Ługowski i Katarzyna Kochnowska; Ludwik Prus i Izabela Ługowska.

ZAWADZKI Tomasz Józef, syn Szymona i Brygidy Zdzieborskiej ekonomostwa z Jurek, chrzest 20.12.1778. Chrzestni: Tomasz Rożecki z Jeziory i Józefa Cichocka stolnikówna chełmska z Przecławic.

ZAWISTOWSKI Dominik, syn Antoniego i Antoniny, chrzest 14.12.1776.

ZAWISZA Barbara, córka Franciszka i Ludwiki, chrzest 03.12.1689. Chrzestni: Paweł Palczewski i Petronela Gralewska.

ZAWISZA Jadwiga, córka Franciszka i Ludwiki, chrzest 12.10.1687. Chrzestni: Walenty Grotowski burgrabia czerski i Zofia Gajewska.

ZAWISZA Katarzyna, córka Franciszka i Ludwiki, chrzest 11.11.1686. Chrzestni: Kazimierz Gralewski i Katarzyna Korabiowska.

ZBROSKI Franciszek z Dorotą Skolmowską, ślub 09.07.1686. Świadkowie: Daniel Grzegorzewski sędzia czerski, Samuel Okuń i Aleksander Rudzki.

ZDZIESZULSKI Wojciech z Zuzanną Lisowską, ślub 25.01.1698. Świadkowie: Hieronim Staniszewski i Stanisław Machnacki.

ZDZIESZYŃSKA Marianna, córka Kacpra i Marianny, chrzest 06.01.1793. Chrzestni: Walenty Wróblewski i Urszula Fryndakowa.

ZIELIŃSKI, syn Jakuba i Marianny Gutkowskiej, chrzest 02.02.1741. Chrzestni: Katarzyna Rudzka burgrabianka warszawska, wdowa.

ZIELIŃSKI Jakub z Marianną Gutkowską, ślub 15.01.1741. Świadkowie: Walerian Ślaski, Katarzyna Rudzka, Józef Staniszewski, Katarzyna Dmoszyńska.

ZIELIŃSKI Józef, syn Jakuba i Marianny Gutkowskiej, chrzest 24.03.1743. Chrzestni: Józef Wyszyński podczaszy owrucki i Marianna Siemieńska.

ZWILSKI Józef, syn Franciszka i Aleksandry, chrzest 16.11.1708. Chrzestni: Jan Wyszyński podstoli bialski i Teofila Mokrska.

ŻELAZKOWSKA Agnieszka, córka Marcina i Katarzyny Staniszewskiej, chrzest 19.05.1696. Chrzestni: Szymon Żelazkowski z Ciechlina i Eufrozyna Gawłowska z Rudy.

ŻELAZKOWSKA Barbara, córka Marcina i Katarzyny Staniszewskiej, chrzest 30.11.1700. Chrzestni: Paweł Staniszewski i Marianna Żelazkowska.

ŻELAZKOWSKA Barbara, córka Walentego i Marianny, chrzest listopad 1694.

ŻELAZKOWSKA Marianna, córka Szymona i Marianny Staniszewskiej, chrzest 24.08.1687. Chrzestni: Jan Rudzki i Anna Bolkowska.

ŻELAZKOWSKA Teresa, córka Szymona i Marianny Staniszewskiej, chrzest 30.09.1680. Chrzestni: Maciej Aksanowski i Anna Rokicka.

ŻELAZKOWSKI Antoni, syn Szymona i Marianny Staniszewskiej, chrzest 18.06.1690. Chrzestni: Jan Staniszewski i Petronela Gralewska.

ŻELAZKOWSKI Marcin z Ciechlina z Katarzyną Staniszewską wdową z Rudy, ślub  31.01.1695. Świadkowie: Okuń i Franciszek Szczucki z Rudy.

ŻELAZKOWSKI Paweł, syn Szymona i Marianny Staniszewskiej, chrzest 19.01.1685. Chrzestni: Franciszek Mroczek i Anna Rokicka.

ŻELAZKOWSKI Szymon z parafii Błędów z Marianną Staniszewską z Rudy, ślub 11.09.1678. Świadkowie: Marcin Bielicki, Franciszek Gołdyn, Hieronim Staniszewski.

ŻMUDZIŃSKA Elżbieta, córka Władysława i Agnieszki, chrzest 19.11.1782.





 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 165 gości