'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> g' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ng' ); ?> '); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?> .string' ); ?> ; ?> .string' ); ?> ; ?>
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:358) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:358) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/includes/framework.php:358) in /home/mateusiak/ftp/katalogszlachty/libraries/joomla/session/session.php on line 426
 Indeks małżeństw parafia Zbójna 1896

postheadericon Indeks małżeństw parafia Zbójna 1896

 

BANACH Aleksander, syn Józefa i Marianny Banach z Zuzanną Pianką, córką Józefa i Marianny Szymczyk, 8/1896.

BONCZEK Piotr, syn Franciszka i Marianny Trzcińskiej z Katarzyną Olbryś, córką Stanisława i Agnieszki Laskowskiej, 14/1896.    

BUTLER Franciszek, syn Piotra i Małgorzaty Olender z Francisazką Teofilą Pianowską z domu Kucia, córką Franciszka i Rozalii Alickiej, 56/1896.    

CHARUBIN Ignacy, syn Grzegorza i Rozalii Korwek z Małgorzatą Cekałą z domu Dębek, córką Szymona i Katarzyny Bubrzyckiej, 49/1896.    

CHARUBIN Ignacy, syn Mateusza i Rozalii Szmigiel z Weroniką Nadolną, córką Leopolda i Ewy Ksepki, 24/1896.

CHARUBIN Kazimierz, syn Józefa i Anny Dziekońskiej z Krystyną Dziekońską, córką Jana i Katarzyny Kowalczyk, 51/1896.        

CHARUBIN Tadeusz, syn Józefa i Anny Dziekońskiej z Teofilą Cekałą, córką Rocha i Teofili Zawalich, 15/1896.    

CHOJNICKI Antoni, syn Stanisława i Franciszki Nowak z Katarzyną Sutkowską, córką Stanisława i Weroniki Mrozka, 1/1896.

CWALINA Aleksander, syn Mateusza i Agnieszki Piardy z Marianną Klonowską, córką Karola i Rozalii Szulc, 45/1896.    

CYCHOL Dominik, syn Franciszka i Anny Łepkowskiej z Rozalią Nasiadką, córką Kacpra i Pauliny Grochockiej, 13/1896.    

DEMBEK Piotr, syn Jana i Marianny Szmigiel z Rozalią Nadolną, córką Pawła i Ludwiki Nasialskiej, 52/1896.    

DOBKOWSKI Nikodem, syn Stanisława i Julianny Pogorzelskiej z Anną Lis, córką Jana i Ewy Bałdygi, 38/1896.    

GAWRYCH Stanisław, syn Walentego i Katarzyny Poredy z Pauliną Lemańską, córką Stanisława i Rozalii Pianki, 23/1896.    

GĄSKA Franciszek, syn Mateusza i Antoniny Kowalczyk z Teofilą Parzych, córką Stanisława i Ewy Szewczyk, 17/1896.

GORCZYCA Jan, syn Piotra i Marcjanny Wolsz z Marianną Cekałą, córką Antoniego i Anny Kozłowskiej, 29/1896.        

GRZECH Franciszek, syn Macieja i Barbary Korzep z Weroniką Kowalczyk, córką Walentego i Marianny Parzych, 9/1896.    

GRZYMAŁA Stanisław, syn Szymona i Katarzyny Piaścik z Antoniną Piaścik, córką Józefa i Jusrtyny Żelaznej, 10/1896.

KAMIŃSKI Heronim, syn Tomasza i Marcjanny Wasik z Teofilą Bulak, córką Rocha i Małgorzaty Lemańskiej, 30/1896.    

KAMIŃSKI Wincenty, syn Jana i Julianny Ciborskiej z Ewą Parzych, córką Ludwika i Marianny Pianki, 16/1896.

KOKOSZKA Piotr, syn Mateusza i Marianny Serafin z Aleksandrą Ploną, córką Macieja i Julianny Leśniewskiej, 26/1896.    

KOWALCZYK Józef, syn Jana i Anny Szok z Rozalią Banach z domu Jurczak, córką Józefa i Rozalii, 47/1896.            

KOZIOŁ Antoni, syn Pawła i Franciszki Żubrowskiej z Marcjanną Pianką, córką Szymona i Marianny Plony, 4/1896.    

KOZIOŁ Stanisław, syn Macieja i Rozalii Walczyk z Aleksandrą  Sadowską, córką Jana i Marianny Kozioł, 25/1896.        

KUBEL Kazimierz, syn Józefa i Rozalii Iwanowskiej z Ewą Piaścik, córką Jana i Marianny Parzych, 2/1896.    

LEMAŃSKI Teofil, syn Andrzeja i Marianny Piątek z Anną Cekałą z domu Chojnicka, córką Tomasza i Marianny Nurczyk, 60/1896.    

ŁOSIEWICZ Stanisław, syn Józefa i Ewy Poredy z Marianną Jasionowską, córką Franciszka i Katarzyny Flery, 41/1896.    

MACIORA Teofil, syn Jana i Rozalii Burbul z Balbiną Cekałą, córką Walentego i Ewy Dziekońskiej, 39/1896.    

NADOLNY Teofil, syn Antoniego i Marianny Zalewskiej z Pauliną Piaścik, córką Józefa i Rozalii Koczkodan, 7/1896.

NASIADKA Heronim, syn Macieja i Marianny Kijek z Katarzyną Dziekońską, córką Jana i Marianny Kamińskiej, 18/1896.

NASIADKO Franciszek, syn Józefa i Marianny Tomaszczuk z Marianną Piaścik, córką Gabriela i Katarzyny Kaczyńskiej, 57/1896.    

NOWAK Józef, syn Franciszka i Katarzyny Barszcz z Katarzyną Bulak, córką Rocha i Małgorzaty Lemańskiej, 27/1896.

OLSZEWSKI Roch, syn Andrzeja i Rozalii Dymarskiej z Marianną Bacławską, córką Rocha i Anny Stachelskiej, 50/1896.    

OSSOWSKI Józef, syn Macieja i Anny Siwik z Rozalią Sekścińską z domu Samul, córką Franciszka i Teresy Lemańskiej, 31/1896.

OSSOWSKI Walenty, syn Pawła i Julianny Ciak z Marianną Parzych, córką Andrzeja i Justyny Zysk, 58/1896.                

PAGÓREK Władysław, syn Adama i Emilii Frankowskiej z Bronisławą Laskowską, córką Józefa i Marianny Olbryś, 11/1896.

PIANKA Michał, syn Ignacego i Marcjanny Korwek z Katarzyną Parzych, córką Adama i Ewy Szewczyk, 22/1896.

PIANKA Teofil, syn Antoniego i Marianny Chaberek z Aleksandrą Gietek, córką Stanisława i Katarzyny Brzózki, 32/1896.

PIANKA Walenty, syn Jacentego i Agnieszki Kani z Julianną Gawrych z domu Kowal, córką Macieja i Marianny Pianki, 43/1896.    

PIANKA Wojciech, syn Stanisława i Ewy Prusińskiej z Eleonorą Kijek, córką Adama i Marianny Klimaszewskiej, 42/1896.

PIAŚCIK Aleksander, syn Ławrentego i Jadwigi Walczyk z Katarzyną Jorczak z domu Lendo, córką Walentego i Rozalii Walczyk, 44/1896.    

PIAŚCIK Gabriel, syn Łukasza i Agnieszki Zawalich z Teofilą Barszcz, córką Andrzeja i Marianny Kozioł, 48/1896.                        

PIAŚCIK Konstanty, syn Walentego i Małgorzaty Piaścik z Franciszką Dymek, córką Stanisława i Teofili Brzózki, 3/1896.    

PIAŚCIK Tadeusz, syn Jakuba i Małgorzaty Piardy z Małgorzatą Rozalią Parzych, córką Franciszka i Anastazji Lemańskiej, 5/1896.    

PIĄTEK Aleksander, syn Andrzeja i Katarzyny Polkowskiej z Marianną Piaścik, córką Jana i Marcjanny Parzych, 19/1896.

POLKOWSKI Wiktor, syn Józefa i Katarzyny Pietruchowskiej z Ewą Banach, córką Marianny, 59/1896.

POREDO Mikołaj, syn Józefa i Marianny Sendrowskiej z Aleksandrą Gałązką, córką Franciszka i Weroniki Lewatyńskiej, 33/1896.

PYSKŁO Józef, syn Franciszka i Marianny Bednarczyk z Teofilą Zawalich, córką Szymona i Franciszki Koszewskiej, 46/1896.        

RZEKOS Franciszek, syn Józefa i Katarzyny Żyłki z Honoratą Piaścik, córką Jana i Franciszki Alickiej, 28/1896.    

SADOWSKI Stanisław, syn Walentego i Ewy Kozioł z Marianną Kamińską, córką Jana i Balbiny, 21/1896.        

SAWICKI Antoni, syn Kazimierza i Katarzyny Kałdysz z Pauliną Żelazną, córką Adama i Anny Bogdańskiej, 6/1896.

SENDROWSKI Franciszek, syn Piotra i Marianny Grzymały z Bronisławą Pianką, córką Szymona i Rozalii Żelaznej, 36/1896.

SURMACEWICZ Antoni Edmund, syn Jana i Joanny Piekutowskiej z Wiktorią Piaścik, córką Ignacego i Marcjanny Lemańskiej, 54/1896.        

SZCZĘSNY Jan, syn Kazimierza i Józefy Mateuszczyk z Teofilą Parzych, córką Stanisława i Leonory Gawrych, 34/1896.        

SZOSTAK Aleksander, syn Andrzeja i Wiktorii Dziekońskiej z Małgorzatą Parzych, córką Józefa i Rozalii Zagórki, 12/1896.    

SZUMOWSKI Józef, syn Stanisława i Ewy Malinowskiej z Katarzyną Gadomską z domu Laskowska, córką Stanisława i Balbiny Bandzul, 20/1896.    

TOMASZEWSKI Jan, syn Andrzeja i Ewy Gadomskiej z Marianną Rogalską, córką Jakuba i Marianny Podeszwy, 40/1896.

TYMIŃSKI Franciszek, syn Mateusza i Marianny Droguła z Marianną Jorzak z domu Piaścik, córką Piotra i Marcjanny Zalewskiej, 55/1896.    

WALCZYK Stanisław, syn Pawła i Anny z Katarzyną Piaścik, córką Józefa i Marianny Sutkowskiej, 53/1896.        

WILK Stanisław, syn Wojciecha i Katarzyny Oleksiewicz z Ewą Barszcz, córką Jana i Małgorzaty Zysk, 35/1896.    

ZACH Kazimierz, syn Ignacego i Emilii Lutostańskiej z Teofilą Kulas, córką Antoniego i Agnieszki Plony, 37/1896.    




 

Poprawiony (piątek, 08 listopada 2013 08:51)

 
Naszą witrynę przegląda teraz 154 gości