Wyszukiwarka
Odwiedziny : 447 251

Odsłony: 3 627 592

Rok 2014: odwiedzin - 131 110;  odsłon - 999 109

Wyróżnienie

Czytelnia

Nowa polityka prywatności i plików Cookies dla serwisu Katalogszlachty.com

postheadericon Szlachta herbowa Województwa Augustowskiego w I połowie XIX wieku. Litera G

 

GACKI Baltazar herbu Korwin, Stanisław i Anna Modzelewska

 

GACKI Dyonizy herbu Korwin, Wincenty i Marianna Korytkowska

GACKI Kazimierz herbu Korwin, Paweł i Teresa Mioduszewska

GACKI Leon herbu Korwin, Michał i Jadwiga Sutkowska

GACKI Piotr herbu Korwin, Leon i Julianna Kruszewska

GACKI Stanisław herbu Korwin, Ignacy

GACKI Szymon herbu Korwin, Michał i Anastazja Kotowska

GACKI Tomasz herbu Korwin, Antoni i Magdalena Łada

GADOMSKI Józef Adam herbu Rola, Konstanty i Zuzanna

GAJEWSKI Paweł herbu Ślepowron, Jakub i Izabela Wiechecka

GALERA Ignacy herbu Galera, Jerzy i Elżbieta Możejko

GALERA Joachim herbu Galera, dziedzic Dóbr Rutkiszek, Jerzy i Elżbieta Możejko

GALERA Jan Karol Michał herbu Galera, Jerzy i Elżbieta Możejko

GAN Mikołaj Michał herbu Rawicz, Mikołaj i Agnieszka Czapska

GARBOLEWSKI Jan herbu Sulima, Kacper i Katarzyna Pienkowska

GARCZYŃSKI Ignacy herbu Sas z odmianą, Asesor przy Trybunale Cywilnym Guberni Augustowskiej, Łukasz Piotr i Joanna Zamojska

GARDOCKI Ignacy herbu Jacyna, Józef i Marianna Wierciszewska

GARDOCKI Klemens Paweł herbu Jacyna z odmianą, Józef i Petronella Kossakowska

GARDOCKI Piotr Józef herbu Jacyna z odmianą, Szymon i Magdalena Filipkowska

GARDOCKI Stanisław Kostka Jan herbu Jacyna, Józef i Marianna Wierciszewska

GAWKOWSKI Jakub herbu Jastrzębiec, Andrzej i Magdalena Mierzejewska

GAWROŃSKI Antoni Artur herbu Rola, Tadeuszi Felicja z Broszków

GAWROŃSKI Feliks Grzegorz herbu Rola, Tadeusz i Felicja z Broszków

GAWROŃSKI Ignacy Jarosław Felicjan herbu Rola, Tadeusz i Felicja z Broszków

GAWROŃSKI Maksymilian Bogumił herbu Rola, Kajetan i Józefa Milejko

GAWROŃSKI Mieczysław Benedykt herbu Rola, współdziedzic dóbr Szławant, Kajetan i Józefa Milejko

GAWROŃSKI Pius Jan Maurycy herbu Rola, Tadeusz i Felicja z Broszków

GAWROŃSKI Tadeusz Pantaleon herbu Rola, Ignacy i Jozefata Raczkowska

GAWROŃSKI Wincenty Leonard herbu Rola, dziedzic Dóbr Pojeziory i innych, Maksymilian i Deodota Perkowska

GAWROŃSKI Władysław herbu Rola, Tadeusz i Felicja z Broszków

GĄSOWSKI Adam Tomasz herbu Grzymała, Paweł po Franciszku i Aniela Roszkowska

GĄSOWSKI Franciszek a Paulo Wojciech Gabriel herbu Garczyński, Mateusz po Tomaszu i Paulina Sobolewska

GĄSOWSKI Józef herbu Grzymała, Paweł po Franciszku i Aniela Roszkowska

GĄSOWSKI Leon herbu Garczyński, Franciszek i Zofia Niewiarowska

GĄSOWSKI Leon herbu Grzymała, Paweł po Franciszku i Aniela Roszkowska

GĄSOWSKI Paweł herbu Garczyński, Szymon po Franciszku i Eleonora

GĄSOWSKI Spirydon Andrzej herbu Garczyński, Paweł i Eleonora Kałękiewicz

GĄSOWSKI Wiktor Łukasz herbu Garczyński, Paweł i Eleonora Kałękiewicz

GĄSOWSKI Wojciech Jan herbu Garczyński, Paweł i Eleonora Kałękiewicz

GĄSSOWSKA Franciszka Julia Petronela herbu Garczyński, Franciszek i Teodora Wolf

GĄSSOWSKI Adam herbu Garczyński, Leon i Agnieszka Łapińska

GĄSSOWSKI Adam Mateusz herbu Grzymała, Mateusz i Bogumiła Lenczewska

GĄSSOWSKI Antoni herbu Grzymała, Paweł i Katarzyna Szymborska

GĄSSOWSKI Antoni herbu Grzymała, Stanisław i Agnieszka Zimnoch

GĄSSOWSKI Antoni Gabriel herbu Grzymała, Adam po Franciszku i Petronela Zaleska

GĄSSOWSKI Antoni Leonard herbu Garczyński, Antoni i Marianna Stypułkowska

GĄSSOWSKI Antoni Ryszard herbu Garczyński, Franciszek i Teodora Wolf

GĄSSOWSKI Artur Leon herbu Garczyński, Franciszek i Teodora Wolf

GĄSSOWSKI Feliks herbu Garczyński, Jan i Teresa Grochowska

GĄSSOWSKI Feliks Aleksander herbu Garczyński, Tadeusz Franciszek i Ludwika Konarzewska

GĄSSOWSKI Franciszek herbu Garczyński, Adam i Regina Markowska

GĄSSOWSKI Franciszek Klemens herbu Garczyński, Stanisław i Franciszka Podbielska

GĄSSOWSKI Jakub herbu Grzymała, Paweł i Aniela Roszkowska

GĄSSOWSKI Jan herbu Grzymała, Fabian i Zofia Jabłonowska

GĄSSOWSKI Jan herbu Grzymała, Leonard i Franciszka Jabłonowska

GĄSSOWSKI Józef herbu Grzymała, Adam po Mikołaju i Marianna Łapińska

GĄSSOWSKI Józef herbu Grzymała, Mikołaj i Marianna Pruszyńska

GĄSSOWSKI Józef herbu Garczyński, Paweł po Wojciechu i Franciszka Kamieńska

GĄSSOWSKI Józef herbu Garczyński, Tomasz i Franciszka Kruszewska

GĄSSOWSKI Józef Feliks herbu Garczyński, Franciszek i Konstancja Rakowska

GĄSSOWSKI Julian herbu Garczyński, Paweł po Wojciechu i Franciszka Kamieńska

GĄSSOWSKI Klemens herbu Garczyński, Grzegorz i Magdalena Perkowska

GĄSSOWSKI Leon herbu Garczyński, Jan Szymon i Agnieszka Grochowska

GĄSSOWSKI Marcin herbu Grzymała, Mikołaj i Marianna Pruszyńska

GĄSSOWSKI Mateusz herbu Grzymała, Mikołaj i Marianna

GĄSSOWSKI Rajmund Paweł Jan herbu Garczyński, Franciszek i Teodora Wolf

GĄSSOWSKI Tadeusz Franciszek herbu Garczyński, Jan i Karolina Roszkowska

GĄSSOWSKI Teodor Maciej herbu Garczyński, Franciszek i Teodora Wolf

GĄSSOWSKI Wincenty herbu Garczyński, Paweł i Franciszka Kamińska

GEDYMIN Józef Eustachy herbu Pogonia, dziedzic dób Wejliszki, Jakub i Franciszka Kuszelewska

GEDYMIN Oskar Rajmund herbu Pogonia, Józef Eustachy i Eleonora Szukszta

GERLEC August Siegfrid Karol herbu Pelikan, Karol Gotfryd i Wilhelmina Karolina z Plehwów

GERLEC Jan Otto Karol herbu Pelikan, Karol Gotfryd i Wilhelmina Karolina Plehoć

GERLEC Karol Gotfryd herbu Pelikan, Jan Jakub i Estera Schreiber

GERLEĆ Piotr Leopold herbu Pelikan, dziedzic dóbr Tyrkieliszek, Jan Jakub i Estera Schreiber

GIECEWICZ Teodozjusz Wacław herbu Kościesza, Kazimierz i Wiktoria

GIEJSZTOR Dominik herbu Gieysztor, dziedzic Dóbr Dydwiże, w 1790 poseł na Sejm

GIERAŁTOWSKI Franciszek herbu Tępa podkowa, Antoni i Aniela Radziszewska

GIERAŁTOWSKI Jan Tyburcjusz herbu Tępa podkowa, Jakub i Dorota Wojno

GIERAŁTOWSKI Maciej herbu Tępa podkowa, Józef i Agnieszka Porowska

GIERAŁTOWSKI Marcin herbu Tępa podkowa, Antoni i Aniela Radziszewska

GIERAŁTOWSKI Paweł herbu Tępa podkowa, Jan i Anna Mystkowska

GIERAŁTOWSKI Piotr herbu Tępa podkowa, Jakub i Dorota Wojno

GIERAŁTOWSKI Piotr herbu Tępa podkowa, Krzysztof i Agata Jabłonowska

GIERAŁTOWSKI Tomasz herbu Tępa podkowa, Antoni i Aniela Radziszewska

GIERAŁTOWSKI Tomasz herbu Tępa podkowa, Feliks i Urszula Raciborska

GIERSZT Andrzej Rafał herbu Gierszt, Franciszek i Emilia Niemirowska

GIERSZT Tomasz herbu Gierszt, pisarz Komory Konsumowej w Płocku

GLINKA Jakub herbu Trzaska, proboszcz Parafii Wyrzkowa, Franciszek i Katarzyna Stępczyńska

GLINKA Teodor Władysław Felicjan herbu Trzaska, Franciszek i Katarzyna Stępczyńska

GLINOJECKI Franciszek herbu Prus 2, Mateusz i Zofia Aleksandrowicz

GLIŃSKI Eustachy Józef herbu Jastrzębiec, Stanisław i Agnieszka Szumańska

GŁĘBOCKI Aleksander herbu Ostoja, Franciszek i Katarzyna Brulińska

GŁĘBOCKI Aleksander Jan herbu Ostoja, Jakub i Marianna Dmochowska

GŁĘBOCKI Franciszek Dyonizy herbu Ostoja, Jakub i Marianna Dmochowska

GŁĘBOCKI Józef herbu Ostoja, Jakub i Marianna Dmochowska

GŁĘBOCKI Marceli Antoni herbu Ostoja, Jakub i Marianna Dmochowska

GŁOWACKI Wawrzyniec herbu Prus I, Antoni i Rozalia Gawińska

GODLEWSKI Adam herbu Gozdawa, Jakub i Klara Biała

GODLEWSKI Antoni herbu Junosza, Marcin i Franciszka Bogucka

GODLEWSKI Antoni Florenty herbu Gozdawa, Franciszek i Weronika Kossakowska

GODLEWSKI Bonifacy herbu Gozdawa, Ignacy i Józefa Jabłońska

GODLEWSKI Daniel Felicjan herbu Gozdawa, Jan po Krzysztofie i Ewa Mościcka

GODLEWSKI Edward Dominik Leonard herbu Gozdawa, Felicjan Antoni i Julianna Szukszt

GODLEWSKI Felicjan Antoni herbu Gozdawa, dziedzic Dóbr Poszyrwiut, Stanisław i Joanna Kuzewska

GODLEWSKI Felicjan Manert Tadeusz herbu Gozdawa, Felicjan i Julianna Rozalia Konstancja Szukszt

GODLEWSKI Feliks herbu Gozdawa, Romuald i Franciszka Sasinowska

GODLEWSKI Feliks Antoni herbu Gozdawa, Modest i Wiktoria Ołdakowska

GODLEWSKI Franciszek herbu Gozdawa, Antoni po Stanisławie i Apolonia

GODLEWSKI Franciszek herbu Gozdawa, Antoni i Magdalena Grzybowska

GODLEWSKI Grzegorz herbu Gozdawa, Antoni i Magdalena Grzybowska

GODLEWSKI Ignacy herbu Gozdawa, Ludwik i Marianna Zaręba

GODLEWSKI Jakub herbu Gozdawa, Romuald i Ewa Tyborowska

GODLEWSKI Jan herbu Gozdawa, Marcin i Franciszka Bogucka

GODLEWSKI Józef herbu Gozdawa, Benedykt i Marianna

GODLEWSKI Józef herbu Gozdawa, dziedzic dóbr Fredy, Franciszek po Michale

GODLEWSKI Józef herbu Gozdawa, Tadeusz i Teresa

GODLEWSKI Julian Wawrzyniec herbu Gozdawa, Jan i Rozalia Tekla Gradowska

GODLEWSKI Kacper Melchior Baltazar herbu Gozdawa, Ignacy po Ignacym i Agnieszka Zaręba

GODLEWSKI Kazimierz herbu Gozdawa, Walenty i Eleonora Włostowska

GODLEWSKI Kazimierz Maciej herbu Gozdawa, Michał i Marianna

GODLEWSKI Leon herbu Gozdawa, Feliks i Agata Gołaszewska

GODLEWSKI Maciej herbu Gozdawa, Marcin i Katarzyna Olszewska

GODLEWSKI Maciej herbu Gozdawa, Romuald i Ewa Tyborowska

GODLEWSKI Marcin herbu Gozdawa, Stanisław i Magdalena Dąbrowska

GODLEWSKI Mateusz herbu Gozdawa, Bartłomiej i Konstancja Wierciszewska

GODLEWSKI Mateusz herbu Gozdawa, Stanisław i Anna Kotowska

GODLEWSKI Mateusz herbu Gozdawa, Tomasz io Franciszka Kadłubowska

GODLEWSKI Paweł herbu Gozdawa, Jan po Krzysztofie i Ewa Mościcka

GODLEWSKI Piotr herbu Gozdawa, Mateusz i Felicjanna Gawęcka

GODLEWSKI Stanisław herbu Gozdawa, Jan i Marianna Lutostańska

GODLEWSKI Stanisław herbu Gozdawa, Romuald i Ewa Tyborowska

GODLEWSKI Stanisław Kostka herbu Gozdawa, dziedzic wsi Laskowiec, Antoni i Józefa Skarzyńska

GODLEWSKI Stanisław Stefan herbu Gozdawa, Józef i Małgorzata Moczarska

GODLEWSKI Szymon herbu Gozdawa, Stanisław i Magdalena Dąbrowska

GODLEWSKI Szymon Tadeusz herbu Gozdawa, Eryk i Joanna

GODLEWSKI Tadeusz herbu Gozdawa, Michał i Magdalena Łuniewska

GODLEWSKI Tomasz herbu Gozdawa, Marcin i Franciszka Bogucka

GODLEWSKI Wojciech Józef herbu Gozdawa, kancelista Komory Celnej w Rydze, Kazimierz Maciej i Marianna Stokowska

GODLEWSKI Wojciech Michał herbu Gozdawa, Franciszek i Weronika Kossakowska

GOŁASZEWSKI Antoni herbu Kościesza, Paweł i Marjanna Kossakowska

GOŁASZEWSKI Franciszek herbu Kościesza, Wojciech i Ewa Kaczyńska

GOŁASZEWSKI Jan herbu Kościesza, Franciszek i Helena

GOŁASZEWSKI Jan herbu Kościesza, Piotr i Antonina Zaniewska

GOŁASZEWSKI Leon herbu Kościesza, Tadeusz i Aniela Wróblewska

GOŁASZEWSKI Paweł Alojzy herbu Kościesza, Jan i Apolonia Truskolaska

GOŁASZEWSKI Stanisław herbu Kościesza, Jan i Józefata Wiśniewska

GOŁASZEWSKI Stanisław herbu Kościesza, Maciej i Ludwika Makowska

GOŁASZEWSKI Stanisław Kostka herbu Kościesza, Paweł i Marianna Kossakowska

GOŁASZEWSKI Sylwester herbu Kościesza, Stanisław i Franciszka Kobylińska

GOŁASZEWSKI Tadeusz herbu Kościesza, Maciej po Jakubie

GOŁASZEWSKI Tomasz herbu Kościesza, Burmistrz Nowogrodu, Joachim i Balbina Laskowska

GOŁASZEWSKI Wojciech herbu Kościesza, Leon i Agata Zambrzycka

GOŁASZEWSKI Wojciech herbu Kościesza, Stanisław i Franciszka Kobylińska

GOŁĘBIEWSKI Antoni herbu Gozdawa, Kazimierz i Teodora Świderska

GOŁĘBIEWSKI Ignacy Józef herbu Gozdawa, Kazimierz i Teresa Zawistowska

GOŁĘBIEWSKI Jan Romuald herbu Gozdawa, Tomasz i Barbara

GOŁĘBIEWSKI Seweryn Lucjan herbu Gozdawa, Kazimierz i Teresa Zawistowska

GOŁĘBIOWSKI Adam Jędrzej herbu Gozdawa, tłumacz w Biurze Naczelnika Powiatu Kalwaryjskiego, Antoni i Marianna z Jaskow vel Jaskowska

GOSIEWSKI Franciszek herbu Korwin, Stanisław i Rozalia Wdziękońska

GOSIEWSKI Idzi Stefan herbu Korwin, Grzegorz i Marianna Kołakowska

GOSIEWSKI Jozefat Arkadiusz Feliks herbu Korwin, Antoni i Eufrozyna z Patków

GOSIEWSKI / KORWIN / Józef herbu Ślepowron, Radca Dyrekcji Szczegółowej Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego Guberni Augustowskiej, dziedzic dóbr Jatwierz, Bazyli i Joanna Bułharyn

GOSIEWSKI Karol Marcin herbu Korwin, Wawrzyniec i Aniela Zaniewska

GOSIEWSKI Maciej herbu Korwin, Franciszek i Urszula

GOSIEWSKI Paweł Jan Chryzostom herbu Korwin, Stanisław i Rozalia Wdziękońska

GOSIEWSKI Rajmund Krystian herbu Korwin z odmianą, Ludwik i Marianna Kownacka primo voto Rutkowska

GOSIEWSKI Stanisław herbu Ślepowron, dziedzic Dóbr Walochy i Mońki, Jakub i Konstancja

GOSIEWSKI Stanisław herbu Korwin, Kassyan i Marianna Grądzka

GOSIEWSKI Wacław herbu Korwin, Kassyan i Marianna Grądzka

GOSK Józef herbu Prawdzic, Michał i Barbara Modzelewska

GOSK Maciej herbu Prawdzic, Jan i Krystyna Kalinowska

GOSK Piotr herbu Prawdzic, Jan i Krystyna Kalinowska

GOSK Tomasz herbu Prawdzic, Jan i Krystyna Kalinowska

GOSTKOWSKI Fryderyk Albin Kazimierz Symplicjan herbu Junosza, dziedzic dóbr Mazury, Wincenty i Ludwika Rostkowska

GOTTOWT Dominik Wawrzyniec herbu Sulima, Sędzia Pokoju Powiatu Mariampolskiego, Jan i Antonina Januszkiewicz

GÓRSKI Antoni herbu Ślepowron, Augustyn i Marianna Konopka

GÓRSKI Fabian herbu Nałęcz, Jan i Joanna Ciborowska

GÓRSKI Franciszek herbu Ślepowron, Burmistrz Raczek, Jan i Anna

GÓRSKI Ignacy herbu Nałęcz, Januariusz i Katarzyna Święszkowska

GÓRSKI Ignacy herbu Ślepowron, Maciej i Agnieszka Rydzewska

GÓRSKI Jan Franciszek herbu Sternberg, Idzi i Eleonora Brodowska

GÓRSKI Józef herbu Ślepowron, Bartłomiej i Joanna Targońska

GÓRSKI Józef herbu Nałęcz, Rajmund Idzi i Wilhelmina Lutt

GÓRSKI Józef herbu Nałęcz, dziedzic dóbr Boczki, Szymon i Józefata Popowska

GÓRSKI Józef Marcin herbu Ślepowron, Konrad i Petronela Łaguna

GÓRSKI Julian Paweł herbu Nałęcz, Cyprian i Petronela Moniuszko

GÓRSKI Karol Ludwik herbu Ślepowron, regent Powiatu Łomżyńskiego, Jan i Anna

GÓRSKI Lucjan herbu Nałęcz, Rajmund Idzi i Wilhelmina Lutt

GÓRSKI Maciej herbu Ślepowron, Augustyn i Marianna Konopka

GÓRSKI Maciej Bogumił herbu Ślepowron, Antoni i Wiktoria

GÓRSKI Marcin herbu Sternberg, Bonifacy i Konstancja Wyrzykowska

GÓRSKI Mateusz herbu Ślepowron, Augustyn i Marianna Konopka

GÓRSKI Mateusz herbu Ślepowron, Bartłomiej i Joanna Targońska

GÓRSKI Mateusz herbu Ślepowron, Jan i Katarzyna Zyskowska

GÓRSKI Mateusz herbu Nałęcz, Asystent Kontroli Skarbowej przy Sądach Guberni Augustowskiej, Stanisław po Jakubie i Konstancja

GÓRSKI Michał herbu Ślepowron, Fabian i Magdalena Strożyc

GÓRSKI Paweł herbu Ślepowron, Konrad i Petronela Łaguna

GÓRSKI Rajmund Idzi herbu Nałęcz, Jan i Joanna Ciborowska

GÓRSKI Stanisław herbu Nałęcz, Wiktor i Marianna Zajkowska

GÓRSKI Teodor Leon herbu Nałęcz, Cyprian i Petronela Moniuszko

GÓRSKI Tomasz herbu Ślepowron, Bartłomiej i Joanna Targońska

GÓRSKI Tomasz herbu Ślepowron, Maciej i Agnieszka Rydzewska

GÓRSKI Wenancyusz vel Wenanty herbu Nałęcz, Adam i Agnieszka Jamiołkowska

GÓRSKI Wincenty herbu Ślepowron, Maciej i Agnieszka Rydzewska

GRABOWSKI Andrzej Stanisław herbu Jastrzębiec, Michał i Magdalena Czarnowska

GRABOWSKI Antoni herbu Jastrzębiec, Stanisław i Antonina Kruszewska

GRABOWSKI Baltazar herbu Jastrzębiec, Rachmistrz przy Rządzie Guberni Augustowskiej, Antoni po Pawle i Marianna Kielian

GRABOWSKI Baltazar Mateusz herbu Jastrzębiec, Paweł i Marcjanna Godlewska

GRABOWSKI Dominik Stanisław herbu Jastrzębiec, Jan i Tekla Dobrowolska

GRABOWSKI Franciszek herbu Jastrzębiec, Antoni po Stanisławie i Małgorzata Kruszewska

GRABOWSKI Franciszek herbu Jastrzębiec, Stanisław i Konstancja

GRABOWSKI Franciszek Antoni herbu Jastrzębiec, Stanisław i Marianna Jamiołkowska

GRABOWSKI Franciszek Ksawery Julian herbu Jastrzębiec, Zastępca Asesora Trybunału Cywilnego Guberni Augustowskiej, Jan i Tekla Dobrowolska

GRABOWSKI Hipolit Józef herbu Jastrzębiec, Protokolista Sądu Policji Poprawczej Wydziału Kalwaryjskiego, Jan i Tekla Dobrowolska

GRABOWSKI Jacenty herbu Pobóg, Jan i Rozalia Brulińska

GRABOWSKI Jan herbu Jastrzębiec, Andrzej i Jadwiga

GRABOWSKI Jan herbu Jastrzębiec, Michał i Magdalena Czarnowska

GRABOWSKI Jan Kanty herbu Jastrzębiec, Stanisław i Antonina Kruszewska

GRABOWSKI Jan Leopold herbu Jastrzębiec, Tomasz i Anna Przyłuska

GRABOWSKI Józef herbu Pobóg, Antoni i Eleonora Majkowska

GRABOWSKI Józef herbu Jastrzębiec, Antoni po Pawle i Marianna Kielian

GRABOWSKI Juliusz herbu Jastrzębiec, Tomasz i Małgorzata Białosuknia

GRABOWSKI Kacper herbu Jastrzębiec, Andrzej Stanisław i Eleonora Ciborowska

GRABOWSKI Kajetan herbu Jastrzębiec, Antoni po Pawle i Marianna Kielian

GRABOWSKI Kajetan herbu Grzymała, Leonard i Katarzyna Ciborowska

GRABOWSKI Kazimierz herbu Jastrzębiec, Asesor Trybunału Cywilnego 1 Instancji Guberni Augustowskiej, Antoni po Pawle i Marianna Kielian

GRABOWSKI Kazimierz herbu Jastrzębiec, Ignacy i Rozalia Grabowska

GRABOWSKI Kazimierz herbu Pobóg, Jan i Rozalia Brulińska

GRABOWSKI Kazimierz herbu Jastrzębiec, Marcin po Kazimierzu i Marianna Ślesińska

GRABOWSKI Kazimierz Franciszek herbu Jastrzębiec, Paweł i Marcjanna Godlewska

GRABOWSKI Mateusz herbu Jastrzębiec, dziedzic wsi Kramarzewo, Paweł i Marcjanna Godlewska

GRABOWSKI Ludwik herbu Grzymała, Leonard i Katarzyna Ciborowska

GRABOWSKI Paweł Antoni herbu Pobóg, Antoni i Eleonora Mojkowska

GRABOWSKI Stanisław herbu Grzymała, Antoni po Józefie i Jadwiga Grabowska

GRABOWSKI Stanisław herbu Jastrzębiec, Michał i Magdalena Czarnowska

GRABOWSKI Stanisław herbu Pobóg, Walenty i Katarzyna Kruszewska

GRABOWSKI Stanisław Kostka herbu Jastrzębiec, Antoni po Dionizym i Joanna Ślesińska

GRABOWSKI Stanisław Kostka Świętosław herbu Jastrzębiec, Marcin po Kazimierzu i Marianna Ślesińska

GRABOWSKI Stanisław Michał herbu Jastrzębiec, Antoni po Stanisławie i Małgorzata Kruszewska

GRABOWSKI Tomasz herbu Jastrzębiec, Paweł i Wiktoria Targońska

GRABOWSKI Walenty herbu Pobóg, Stanisław i Eleonora Kierzkowska

GRĄDZKI Franciszek herbu Łada, Marcin i Marianna Rutkowska

GRĄDZKI Franciszek Ksawery herbu Rawicz, były Sędzia Pokoju Powiatu Łomżyńskiego, Antoni i Ludwika Horodyńska

GRĄDZKI Jan herbu Łada, Wojciech i Agnieszka Kuć

GRĄDZKI Jan Chrzciciel herbu Łada, Marcin i Marianna Rutkowska

GRĄDZKI Józef Wojciech herbu Łada, Szymon i Rozalia Trepanowska

GRĄDZKI Konstanty herbu Rawicz, dziedzic dóbr Tworki, Jan i Marianna Wojsław

GRĄDZKI Mateusz herbu Łada, Szymon i Rozalia Trepanowska

GRĄDZKI Walenty herbu Łada, Jan i Marianna Chmielewska

GRĄDZKI Wiktor herbu Łada, Jan i Marianna Chmielewska

GRĄDZKI Wojciech herbu Łada, Marcin i Marianna Rutkowska

GROCHOWSKI Adam herbu Junosza, Franciszek i Franciszka Gąsowska

GROCHOWSKI Apolinary Walenty herbu Junosza, Jakub i Franciszka Strzeszewska

GROCHOWSKI Feliks herbu Junosza, Bartłomiej i Aniela Kosińska

GROCHOWSKI Franciszek herbu Junosza, Paweł i Marianna Roszkowska

GROCHOWSKI Jakub Józef herbu Junosza, Jakub i Franciszka Strzeszewska

GROCHOWSKI Jan Wojciech herbu Junosza, Jakub i Marianna

GROCHOWSKI Józefat herbu Junosza, Paweł i Marjanna Roszkowska

GROCHOWSKI Kazimierz herbu Junosza, Jan Wojciech i Teresa Brzozowska

GROCHOWSKI Paweł herbu Junosza, Wojciech i Marianna

GROCHOWSKI Paweł Tomasz herbu Junosza, Walenty i Katarzyna Zdrodowska

GROCHOWSKI Seweryn herbu Junosza, Jakub i Franciszka Strzeszewska

GROCHOWSKI Seweryn Wojciech Józef herbu Lubicz, dziedzic Dóbr Rydzewo, Jan i Balbina Olędzka

GROCHOWSKI Stanisław herbu Junosza, Tadeusz i Józefata Krajewska

GRODZKA Aleksandra Antonina herbu Belina, Szymon i Wiktoria Sokołowska

GRODZKA Marianna Magdalena herbu Belina, Szymon i Wiktoria Sokołowska

GRODZKA Tekla Józefa herbu Belina, Szymon i Wiktoria Sokołowska

GRODZKI Antoni z Padwy herbu Belina, Piotr i Agnieszka Wnorowska

GRODZKI Błażej herbu Belina, Piotr i Agnieszka Wnorowska

GRODZKI Franciszek herbu Belina, Piotr i Agnieszka Wnorowska

GRODZKI Franciszek herbu Radwan, Wojciech i Zofia Grodzka

GRODZKI Grzegorz herbu Belina, Stanisław i Petronela Bieniecka

GRODZKI Izydor herbu Radwan, Błażej i Marcjanna Brulińska

GRODZKI Jan herbu Belina, Piotr i Agnieszka Wnorowska

GRODZKI Kazimierz Józef herbu Belina, Szymon i Wiktoria Sokołowska

GRODZKI Michał Hieronim Ignacy herbu Belina, Franciszek i Marianna Olszewska

GRODZKI Mikołaj herbu Belina, były Naczelnik Urzędu Powiatowego w Łomży, Jan po Szymonie

GRODZKI Szymon Łukasz Józef herbu Belina, Sędzia Pokoju Powiatu Tykocińskiego, Franciszek i Marianna Olszewska

GRODZKI Wilhelm Konstanty herbu Belina, Alexy i Dorota Milewska

GROMADZKI Stanisław herbu Oksza, Jan i Anna

GROMADZKI Wojciech herbu Oksza, Stanisław i Franciszka Skrodzka

GRONOSTAJSKI Ignacy herbu Kościesza, Antoni i Agnieszka Mioduszewska

GRUDOWSKA Katarzyna z Duczymińskich z synami: Marcelim Dyonizym i Marianem Narcyzem po Augustynie herbu Lis, Leon i Marianna<

GRZĘDZIŃSKI Daniel herbu Orłosław, Podsędek Sądu Pokoju Powiatu Ostrołęckiego, Andrzej i Magdalena Wojkowska

GRZĘDZIŃSKI Feliks Jan Nepomucen herbu Orłosław, Jan i Emilia Hupisz 1 voto Bzowska

GRZĘDZIŃSKI Jan herbu Orłosław, Sekretarz Biura Prokuratora Królewskiego przy Sądzie Kryminalnym Guberni Mazowieckiej i Kaliskiej, Andrzej i Magdalena Wojkowska

GRZĘDZIŃSKI Jan Franciszek herbu Orłosław, Piotr Witalis i Wiktoria Grodzicka

GRZĘDZIŃSKI Piotr Witalis herbu Orłosław, Andrzej i Anna Rowińska

GRZYBOWSKI Grzegorz Jan Józef herbu Prus 2, Jakub i Wiktoria

GRZYMAŁA Antoni Otton herbu Grzymała, Antoni i Marianna Dzwonkowska

GRZYMAŁA Jakub Joachim herbu Grzymała, Antoni i Marianna Dzwonkowska

GRZYMAŁA Józef Gracjan Michał herbu Grzymała, Antoni Otton i Tekla Jabłonowska

GRZYMAŁA Mikołaj herbu Grzymała, pisarz Komory Celnej I Rzędu w Kolnie, Tomasz i Magdalena Dąbrowska

GUMOWSKI Jan herbu Pobóg, Wojciech i Marianna

GUMOWSKI Piotr herbu Rola, Michał i Kunegunda Modzelewska

GUMOWSKI Stefan herbu Rola, Michał i Kunegunda Modzelewska

GUTOWSKI Adam herbu Ślepowron, dziedzic wsi Guty Podleśne, Tomasz i Marianna Skrodzka

GUTOWSKI Andrzej Jan herbu Ślepowron, Jan i Magdalena Łaguna

GUTOWSKI Antoni Konstanty herbu Ślepowron, Stefan i Katarzyna Bagińska

GUTOWSKI Franciszek Piotr herbu Ślepowron, Stefan i Katarzyna Bagińska

GUTOWSKI Ignacy Idzi herbu Ślepowron, Andrzej Jan i Regina Górska

GUTOWSKI Jan herbu Ślepowron, Karol i Katarzyna Pomickowska

GUTOWSKI Józef herbu Suchekomnaty, Piotr i Kunegunda Gniazdowska

GUTOWSKI Nikodem herbu Ślepowron, Jan i Marianna Białosuknio

GUTOWSKI Piotr Kilian herbu Ślepowron, Jan i Marianna Białosuknio

GUTOWSKI Szymon herbu Ślepowron, Tomasz i Dorota

GUTOWSKI Szymon Wojciech herbu Ślepowron, Stefan i Barbara

GUTT Aleksander Józef Antoni herbu Ślepowron, Aleksander i Maria Referowska

GUTT Zygmunt Franciszek Ksawery Aleksander herbu Ślepowron, Aleksander i Maria Referowska

 

Źródło: Archiwum Państwowe w Białymstoku. Augustowska Gubernialna Deputacja Szlachecka.

 


Uwaga! Kopiowanie lub przedruk biogramów w mediach lub serwisach internetowych wyłącznie za zgodą właściciela strony.